Nové
  Omezený přístup PRO NEPŘIHLÁŠENÉ uživatele
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Requo Cup 2017 19.jamky: víkend 13. - 15.10.2017 na Kunětické hoře

Stav
Uzamčeno.
Asi vypadám jak tydýt. Reagoval jsem na kapitánovu předpověď počasí a nevšim si, že to není zdaleka poslední příspěk.
Možná mě ale rozhodilo i to, že Davida vůbec nezajímá, kdy už tam budem:D
 
Prida se nekdo v patek v 13:00 na cvicne kolo?
Mame s @Dana a @RobertSlajs jeste jedno misto.
Šel bych rád, ale rozhodl jsem se taky jednou vyvézt ženu, ale ta si nemůže vzít dovolenou tak variabilně jako já, takže nestíhám.:(
 
Já si tedy urvu od huby a ten pátek s vámi dám...kde se mám registrovat, přes tee time nebo na recepci?
 
Já si tedy urvu od huby a ten pátek s vámi dám...kde se mám registrovat, přes tee time nebo na recepci?
Napsala jsem @macdav, on to tak trochu organizuje :)
 
Napsala jsem @macdav, on to tak trochu organizuje :)
Chci fee za 1000 jejich podzimní ceny, ne tu "vyhodnou" za 1100 pro nás! :D za tu stovku si dám dvě kafe :D:D:D
 
Yr.no se taky umoudril :)
Snímek obrazovky 2017-10-08 v 10.12.19.png
 
Diky za upozorneni k cene fee, nevedel jsem. Cena bude za jednotlive fee i na pátek 1tis. Kč (i pro spolhru v sobotu). Teď jsem to řešil s Kuňkou. Prý platí automaticky, že pokud je cena pultová nižší, než nabídková, použije se ta výhodnější.

Ve středu pošleme jestě finalní pokyny, pro ty, kteří v pátek dorazí dříve než my. (My přijedeme kolem 16hodiny).
 
Upraveno:
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom