Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Putter

Já tuto diskusi sleduji jen s povzdáli, ale co s těma putterama děláte? Snažíte se o to mít kompletní sbírku značky, řady? A jako trofeje na zeď, nebo je i vezmete někdy na procházku na hřiště? Dokážu si tedy představit golfové sběratelství... někdo sbírá pohlednice, někdo puttery. 
 
Puttery SC a i Betti lidi sbiraji, ale vetsinou spise jine typy. 
Kompletni sbirka znacky by vyzadovala asi prodat mou sbirku nemovitosti :))

Ja si rad zkousim veci... proto to doma taky vypada jak v proshopu a porad neco kupuji a prodavam. :))
 
Zejmena pro Tomase: moc pekny sajt, kde je videt jak lze rastaurovat puttery. Maji tam jak mizunardaky, tak i tvuj Tel3, ktery udajne delal Bettinardi pro Camerona btw., takze mas vlastne 2 v 1. :)
http://www.putterlounge.com

scotty-cameron-tei3-newport-8211.jpg
 
Pozname :)
Bohuzial moju verziu (ani verziu na obr.) uz Robino Bettinardu nerobil, len prvu verziu, kde je insert zapasovany do tela bez toho tmelu okolo a vyfrezovane TeI3 je len na spodku (tmelit to zacali potom, co sa SC s Bettim rozisli a uz nedokazal insert zapasovat do tela tak presne :))
Inak k tomu obrazku, ja neviem, ten biely polymer by som nechal pre TaylorMade a ich klaciky, TeI3 mala ist po spravnosti do BOSu, odkial pochadza povodny Black Oxid coating na tych Cameronoch. Niekde na nete som cital, ze na TeI3 maju spolu s Cameronom nejake patenty, kedze to robili spolu s SC.
 
Souhlas, ten bilej polymer je extrem. Ale spatne to neni.

Ja ted premyslim o nejakem cernem satinu s jednoduchym bilym lemem. Tak zkusime to zorganizovat nekde tu. Dobre je, ze alespon lze ukazat co vlastne clovek chce.

S tim Tel3 mas pravdu, neb se Scotym se rozesli 1998 tusim. Koukam, ze toto bylo o chlup pozdeji.
 
Tak vcera se zadarilo a BB1 v super stavu na ceste k honzikovi domu :)
 
Tak uz je doma. Nadhera :)
Udelam nejake srovnavacky s mizunardaky.
 

Přílohy

  • image.jpeg
    image.jpeg
    565 KB · Zobrazení: 910
  • image.jpeg
    image.jpeg
    72,8 KB · Zobrazení: 888
  • image.jpeg
    image.jpeg
    54,6 KB · Zobrazení: 930
jan: Krása. Až budu velkej, tak si něco takového taky pořídím :)
 
Jardo: mel jsem kliku, cena nizsi nez novy cleveland ci odyssey :) 
 
Jo, s něčím takovým by mi to asi taky šlo, kladívko, ofset a žádnej plast  :D, jinak mám v plánu si nechat udělat oboustranný putter s frézovanýma plochama, jen ještě nemám vymyšleno zda centr shaft nebo ohnutej.
 
jan: já po tom moc zatím nepatrám, netuším ceny. Donedávna jsem používal putter ze setu, teď mám ohraný odyssey. Ale není to ono. Rád bych zkusil něco takového aspoň tvarem, mám takový polomallet a úderová plocha je zdá se příliš krátká pro mě. Trvalo mi snad tři měsíce, než jsem začal puttovat aspoň jako se starým..
 
Osobně jsem viděl vyboulenej insert zrovna na Odyssovi, jak se to stalo nevím ale hrát se s tím nedalo.
 
Tady to bude zcela jistě rukama... Ale už si začínáme rozumět..
 
Máš svatou trpělivost, když mi putter nesedne má tak týden a je v inzerci  :D
 
Presne! Kdyz mi to nejde, zkousim vyhrozovat holi, ze pujde na aukro! :))

Jardo, muzu nekdy privest na vyzkouseni. Dle meho poctivy blade je asi to nej. Mallet musi sednout, coz se mi zatim nepovedlo. Cest vyjimkam (odyssey #7).
 
Až budu vědět, že to není rukama a nesedne, půjde taky. Ale zatím jsem toho názoru, že puttovat se dá i hráběma, když se to umí :)
 
Jj, chuck noris putter nenosi :)
 
Ten ho nepotřebuje, on zahraje hole-in-one ještě dřív, než odpálí...
 
jan řekl:
Tak uz je doma. Nadhera :)
Udelam nejake srovnavacky s mizunardaky.
Bomba, gratulace ... Za tu cenu, bral bych 2 :) nekdy musime dat ty Holesovice, chtel bych jej zkusit, jestli to je maslo ala Mills nebo tvrda herka jako Don Cameron a pak se uvidi, jestli jej zacnu resit.
SC ma u me utrum, muj starsi Select je tvrdej (i kdyz furt lepsi pocit, nez ty novejsi s deep milling) a ty novy s insertem, to je pro me no-go. Takze Bobik ma sanci, David Mills se zacal orientovat na Asii, ten ma u me ted taky stopku a jine garazovky jsou cenove na to podobne.
I kdyz jednou si poridim neco od Byron Morgan a tim bude hledani u konce (stejne to mam u per, hodinek a nozu, vsude uz jsem u zaplatitelneho stropu a tudiz vylecen :) i kdyz ty inkousty a remeny taky lezou do penez :D)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom