Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HRA Poznej ČR hřiště (jamku) podle fotky - UKONČENO

Stav
Uzamčeno.
Přátelé, já byl na pochuzkach a nesledoval dění. Ještě chvíli se tomu nebudu moci věnovat.

Prosím ty, kteří k tomu mají co říci, ať mi napíší formou SZ. Pak se na to podívám.

Diky za pochopení, vše vyřešíme.
 
Já jsem nic neprověřoval, ani nevím jak. Sám jsem nikdy neopravoval a tak jsem přidělil bod z mého pohledu nejrychlejšímu. Pokud Henry rozhodne jinak, nemám problém. Ale nedělal bych z toho kovbojku.🤠
 
Poznej hřiště (Rybičky tu už jednou byly a uhádly se bleskurychle. Bude to i teď?)

AA7E1333-297B-43CD-A2FF-6F9544ADA2C5.jpeg
 
Já jsem nic neprověřoval, ani nevím jak. Sám jsem nikdy neopravoval a tak jsem přidělil bod z mého pohledu nejrychlejšímu. Pokud Henry rozhodne jinak, nemám problém. Ale nedělal bych z toho kovbojku.🤠
Díky předsedo, že ses mě zastatal :p:D, ale tady právě je pár kousků, co dělají tu kovbojku = netřeba to dál hrotit. Děkuji ;)
 
Díky předsedo, že ses mě zastatal :p:D, ale tady právě je pár kousků, co dělají tu kovbojku = netřeba to dál hrotit. Děkuji ;)
Já na tebe byla hodná, to je vidět i v odpovědích, omlouvala jsem tě, abys nevypadal blbě, ale už nebudu. Prostě je to švindl a ten bod si nezasloužíš. Když ty na mě, tak já na tebe stejně. :p
 
Vstup moderátora soutěže.

Dle všeho, co mi bylo sděleno a doloženo, byl příspěvek č. 3.806 @Petr dodatečně opraven. Další příspěvek č. 3807 @Tereza Harmatová už byl správně. Zadavatel @ulilee si toho nemusel všimnout, viděl už opravený příspěvek č. 3.806 a rozhodl svým příspěvkem č. 3.817 ve prospěch @Petr .

Rozhoduji tak, že opravuji příspěvek č. 3.817 @ulilee ve prospěch @Tereza Harmatová , která jsko první odpověděla správně "Mstětice, j. 10, 17, 3.
Tedy: Správně je Mstětice 10,17,3, bod pro @Tereza Harmatová .

Jindra
 
jedna express

Poznejte hřiště v ČR

P.S.
bacha na hemisféry 🤭

IMG_8420.jpeg
 
Správná odpověď je Kunětická hora
Bod získává @Tereza Harmatová


P.S. nějaký potvora šotek mi vyměnil obrázek za negativ 🤭. JInak tedy Tereza musí být mimozemšťan (nebo fotograf) to tak rychle poznat 🙈

Tak ještě pro @jumbodedek a @Klok tentokrát správně 😂

IMG_8402.jpeg
 
Driving Rohan, nemam fotku, Terko, pokracuj dal :D
 
Mnich, jamka 4
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom