Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HRA Poznej ČR hřiště (jamku) podle fotky - UKONČENO

Stav
Uzamčeno.
Jen takovou věcnou:
Jestli to máte podobně?
Pokud jsem hrál jakékoliv hřiště aspoň dvakrát, tak si troufám tvrdit, že uhodnu bez problémů - když je fotka BEZ OŘEZU!!!
U některých hřišť mi stačí klidně i jedna hra a to jsou hřiště velice kvalitní, jamky jsou lehce zapamatovatelné.
Pokud jsem někde nehrál a musel jsem hodně pátrat nebo čekat na nápovědu, tak jsem většinou neměl šanci uhodnout, protože se našel někdo rychlejší nebo ten, kdo tam už minimálně jednou hrál.
 
Jen takovou věcnou:
Jestli to máte podobně?
Pokud jsem hrál jakékoliv hřiště aspoň dvakrát, tak si troufám tvrdit, že uhodnu bez problémů - když je fotka BEZ OŘEZU!!!
U některých hřišť mi stačí klidně i jedna hra a to jsou hřiště velice kvalitní, jamky jsou lehce zapamatovatelné.
Pokud jsem někde nehrál a musel jsem hodně pátrat nebo čekat na nápovědu, tak jsem většinou neměl šanci uhodnout, protože se našel někdo rychlejší nebo ten, kdo tam už minimálně jednou hrál.
já nepoznám ani domácí hřiště 😢😢 a když už fotku okamžitě poznám, tak s několikahodinovým zpožděním :D:D
 
moje frustrace je na maximální úrovni :cry::cry::cry:

kde to je ??
Klubovna Terezín.....zřejmě po dobré hře:D
 
Jen takovou věcnou:
Jestli to máte podobně?
Pokud jsem hrál jakékoliv hřiště aspoň dvakrát, tak si troufám tvrdit, že uhodnu bez problémů - když je fotka BEZ OŘEZU!!!
U některých hřišť mi stačí klidně i jedna hra a to jsou hřiště velice kvalitní, jamky jsou lehce zapamatovatelné.
Pokud jsem někde nehrál a musel jsem hodně pátrat nebo čekat na nápovědu, tak jsem většinou neměl šanci uhodnout, protože se našel někdo rychlejší nebo ten, kdo tam už minimálně jednou hrál.
Mám to podobně........ale už jsem se i párkrát chytal za hlavu, že jsem nepoznal jamku na hřišti, které dobře znám:D
 
Protože hraješ moc často a je to pro tebe už rutina:mad:
asi bych se když už hraju tak blbě měl více kochat rozmanitostí a krásou jednotlivých jamek :)
 
Já to mám naopak. Poznávám i tam, kde jsem nehrál. Je to asi dáno sečtělostí. Bohužel poslední dobou není čas.
 
Poznejte ČR hřiště a konkrétní jamku:
1678200415543.png
 
Už vím, že to nebyl turnaj. :D Ten si hrál den předtím a den potom.
nezklamala jsi mne ;) jsi opravdu dobrý detektiv :up: telecí řízek v řízkárna Český Krumlov
Na darové,tě s radostí zvu na lahvinku vína pokud neodmítneš :)
 
Správná odpověď je Mariánské Lázně, jamka 11. Bod získává @Petr :up:
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom