Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HRA Poznej ČR hřiště (jamku) podle fotky - UKONČENO

Stav
Uzamčeno.
Správná odpověď je hřiště Hrádek, jamka č. 2 - výhercem je @Mišák
 
Ahoj, moc tedy ČR hřiště v mém okolí nefotím. Něco málo ale mám a dle pravidel jsem nyní na řadě. Nebude to těžké a spíše půjde o rychlost. Hodně štěstí....
Poznej ČR hřiště i konkrétní jamku
 

Přílohy

  • SAVE_20230122_200354.jpg
    SAVE_20230122_200354.jpg
    135,3 KB · Zobrazení: 113
Golf club Myštěves - číslo jamky 18.
Jsou jen 3 jamky na světě, které jsem šel o francouzských holích, Myštěveská jednička, dvojka a současné osmnáctka - myslím, že se to jmenovalo svého času královská trojkoruna. Jsou zážitky, které se nezapomínají .... 🦽🏌️‍♂️
 
Výherci (aktualizováno: 23.1.2023 7:53)
  1. 5 bodů - @Tom512
  2. 3 body - @JanKostalCZE
  3. 1 bod - @DJHolmes, @zdarovka, @mkopcak, @macdav, @Mirek_62, @Mišák, @PFP
V případě reklamace mi pošlete SZ.
---

Díky všem za aktivní přístup i za zvýraznění tučně příspěvků s výhercem, pomáhá to orientaci. Zároveň jsme nezapočítal ty hry, co bylo mimo pořadí.
 
Jsou jen 3 jamky na světě, které jsem šel o francouzských holích, Myštěveská jednička, dvojka a současné osmnáctka - myslím, že se to jmenovalo svého času královská trojkoruna. Jsou zážitky, které se nezapomínají .... 🦽🏌️‍♂️
Nechci být hnidopich:D:D.......ale nebylo to spíš 10, 11 a 18?...... tzn. ty jamky v zámeckém parku?
 
Nechci být hnidopich:D:D.......ale nebylo to spíš 10, 11 a 18?...... tzn. ty jamky v zámeckém parku?
Asi máš pravdu ty, protože 1 vede od zámečku nahoru podél lesa a 2 zahýbá ještě dál do polí a k potoku.
 
Asi máš pravdu ty, protože 1 vede od zámečku nahoru podél lesa a 2 zahýbá ještě dál do polí a k potoku.
Pokud se dobře pamatuju, tak se chodily devítky opačně (tím pádem by to tehdy mohly být jamky 1,2 a 9). Ruku do ohně bych za to ale nedal.
Je to dost dávno (výlet o berlích jsem absolvoval v roce 2011) a bylo by to spíš na otázku na nějakého místního pamětníka.
 
nejak nam to tu umrelo, @PFP jsi na rade :)
 
Ha, vím! :))

Alfrédov, 4j.

Nesnáším tu jamku. Jestli je to teda ona. :-D 3 par.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom