Nové
  Omezený přístup PRO NEPŘIHLÁŠENÉ uživatele
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HRA Poznej ČR hřiště (jamku) podle fotky - UKONČENO

Stav
Uzamčeno.
Bohužel, podle pravidel nemůžu tipovat znova :) A jelikož ani nevim, že v Mladých Bukách mají akademii, tak jsem asi stejně nahranej :)
 
Bohužel, podle pravidel nemůžu tipovat znova :) A jelikož ani nevim, že v Mladých Bukách mají akademii, tak jsem asi stejně nahranej :)
Je to pole a kde je to sešlapané, je to FW. A kde posekané tak dva týdny zpátky, tak je to grýn :)
Ještě mám tip na jednu jamku, ale nechám vyniknout ostatní... :)
 
Čas na nápovědu. Foceno z druhé strany.

IMG_1975.png
 
Dílčí rekapitulace

Za první dva dny tohoto týdne jsme zvládli rozdělit 30 bodů, z toho bodovali 6x @Tom512 , 4x @hypik , 3x @Tereza Harmatová , @JanKostalCZE a @Henry , 2x @ligi a @requo , 1x @mkopcak , @Romano , @PFP ,@ulilee , @davidoff , @Toamo a @Kuba .

Neuznal jsem v duchu pravidel soutěže na str. 1 zahraniční Penati (SVK) a dvojitý tip @JanKostalCZE , tomu jsem naopak uznal Konopiště, neboť zadavatel @requo nic nenamítal.

Stav soutěže k 31.1.2023 v 23:45 hod.:

20 b. @Tom512
12 b. @JanKostalCZE
7 b. @ligi , @hypik
6 b. @Mirek_62 , @mkopcak , @Henry
5 b. @DJHolmes , @Tereza Harmatová
4 b. @Romano
3 b. @requo , @PFP
2 b. @ulilee , @davidoff
1 b. @zdarovka , @macdav , @Mišák , @Marek90 , @bpetr , @Toamo , @Kuba
 
Upraveno:
Správná odpověď Mladé Buky - Akademie, jamka č. 1. Výhercem je @ulilee! :up: Gratuluju.

Jak řekl @Romano, tahle akademie bylo pole. A já nevěděla, jak různé akademie vypadají, takže jsem tuhle jamku regulérně přešla, protože jsem hledala odpaliště a green jak u klasického hřiště. Stála jsem na této jamce č. 1 a volala mobilem přátelům, že nemůžu najít první jamku a vůbec nechápu, kde je. :D Po zhruba hodině hledání v dešti a telefonování jsem pochopila, že tohle už je asi ono. :D Jinak klasická osmnáctka hřiště Mladé Buky je opravdu moc hezká a určitě stojí za návštěvu.
 
Ještěd, šestka Dubská, 6. jamka
 
Poznej hřiště ČR a jamku
IMG_4810.JPG
 
Správná odpověď je Nebeská Rybná, jamka č. 9. Výhercem se stává @Prosa :)
 
Štiřín, jednička!
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom