Nové
  Omezený přístup PRO NEPŘIHLÁŠENÉ uživatele
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HRA Poznej ČR hřiště (jamku) podle fotky - UKONČENO

Stav
Uzamčeno.
Hahá! Tak to je dobrý! :D Tady jsem nikdy nebyla, fotky jsem k tomu moc nenašla, tak jsem to zkusila podle plánku hřiště jako loterii, protože to tam zná hodně z vás. :D
A asi mas rychlejsi internet na zadani odpovedi 😂
 
Tak já se taky pochlubím svou fotkou z hřiště. :eek: Poznej hřiště a jamku! :devil:
 

Přílohy

  • golffoto_Albatrossjamka7.jpeg
    golffoto_Albatrossjamka7.jpeg
    133,9 KB · Zobrazení: 136
To jsem si možná měla nechat až na 1. dubna. :D Zkusila jsem, kdo se chytne. (Já bych se chytla.) Je to špatná odpověď. Ale na oplátku řeknu nápovědu, že se jedná o oblíbené hřiště v Čechách.
A pak, že tu dělám „podrazy” já 🤭😂
 
da se z toho predpokladat jedna vec a to, ze se jedna o tripar a jedine ceho se da chytit je tvar kamenu na odpalisti :D
 
da se z toho predpokladat jedna vec a to, ze se jedna o tripar a jedine ceho se da chytit je tvar kamenu na odpalisti :D
Ještě bych doplnil, že se nejspíš jedná o dámská odpaliště 🤭😂
 
Ještě bych doplnil, že se nejspíš jedná o dámská odpaliště 🤭😂
Áá, tak vidím, že Mirek neví. A toto vypadalo, že dává nápovědu z jiného důvodu ;), ale dobře, dobře. Jsou to dámská odpaliště.
 
Áá, tak vidím, že Mirek neví. A toto vypadalo, že dává nápovědu z jiného důvodu ;), ale dobře, dobře. Jsou to dámská odpaliště.
Až budu ve věku, že budu hrát z červených, abych vůbec dostřelil občas aspoň na fervej, tak pak budu mít šanci to poznat. 🤭
 
4. nápověda: Poslední jamka (a ne tato) na tomto hřišti je těžká a lidi ji proto nemají moc rádi. Dát par je tu výjimkou. Něco jako hole in one na tříparu.
 
5. nápověda:
Vyškrábat se na HORU není KŘÍŽ,
s jedním je to ale potíž.
Dva jsou málo, čtyři moc,
na poslední jamce potřebuješ síly dost.
 
4. nápověda: Poslední jamka (a ne tato) na tomto hřišti je těžká a lidi ji proto nemají moc rádi. Dát par je tu výjimkou. Něco jako hole in one na tříparu.
To, že je to těžká jamka je tvůj pocit, protože data za rok 2022 tomu neodpovídají 🙈
 
To, že je to těžká jamka je tvůj pocit, protože data za rok 2022 tomu neodpovídají 🙈
Furt se tváříš, že to víš, ale uhádls to blbě. Že ty chceš, abych pokračovala dál v básničce? :D
(Já na ní dala jednou par, ale diskuzi jsem četla o této konkrétní poslední jamce, kde se lidi chlubili, že tam dali par, nebo že se jim to ještě nepovedlo... a vnímali ji jako těžkou. A je pravda, že je. Ale do nějaký statistiky - kde? jsem se nekoukala.)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom