Nové
  Omezený přístup PRO NEPŘIHLÁŠENÉ uživatele
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HRA Poznej ČR hřiště (jamku) podle fotky - UKONČENO

Stav
Uzamčeno.
Poznejte ČR hřiště a konkrétní jamku:
IMG_1154.JPG
 
1 nápověda: Jestli to uhodne někdo před vámi, tak budete fakt hodně zklamaní a budete si říkat: "Vždyť jsem tam byl! Vždyť to znám! Proč jsem to nepoznal!" :D
 
Z fotky jsem nepoznal, jestli je to záběr k odpališti nebo naopak ke grýnu. Takže trochu střelba od boku 😂 Františkovy lázně, jamka 17, v pozadí jamka 11
 
2. nápověda: Hřiště je známé a nejedná se o žádné hřiště na okraji republiky, nebo hřiště, kde potřebujete rozumět slovům jako Baník, Zbrojovka, Sigma, či Dynamo.
 
Z fotky jsem nepoznal, jestli je to záběr k odpališti nebo naopak ke grýnu. Takže trochu střelba od boku 😂 Františkovy lázně, jamka 17, v pozadí jamka 11
Tome! I ty nevíš? A přitom je to takové lehké! A to jsem měla před odesláním nápovědy...
 
3. nápověda: Hřiště z fotky a šrafování fairwaye podle mě vypadá lepší než je, a než kam byste ho normálně zařadili a než si ho třeba i já pamatuju. A je to focené ve směru chůze k jamce. A to hřiště tu už myslím bylo. Je v Čechách.

Další nápověda teď nebude. :D To už dáte.
 
Mně to připomíná Konopí. Ale jámu si neuvědomují. Spíš podle těch stromů a jejich stáří. To bylo první, co mě napadlo...
 
Konečně! Správná odpověď je Motol, jamka č. 9. Bod získává rychlý @kuby97.

Po všech možných nápovědách to vypadalo, že by to mohlo být fakt lehký.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom