Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HRA Poznej ČR hřiště (jamku) podle fotky 2024

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
2024-ČRhriste.png


Hra 19.jamky: Poznej ČR a SR hřiště (jamku) podle fotky 2024

II. ročník malé online hry pro naši zábavu ale i inspiraci, kam se třeba někdy vydat za hrou. :)

Soutěžní výbor: @requo, @Henry
Termín hry: 11.1. - 15.3.2024
Předchozí ročníky: 2023

Pravidla: - po změně dne 18.1. a po doplnění 7. 3. platná od 8.3. 00:00 hodin
  1. Vždy probíhá pouze jedna hádanka z oblasti: česká a slovenská golfová hřiště, možno chtít i konkrétní jamku. Zadavatel může v případě delší absence správné odpovědi pomocí nových příspěvků doplňovat nápovědy.
  2. Každý má nárok pouze na jednu odpověď pro každou hádanku. Odpovídá přímo do diskuse pomocí nového příspěvku.
  3. Zadavatel hádanky potvrzuje správnou odpověď a výherce příspěvkem s tučným textem "Správná odpověď je HŘIŠTĚ, jamka Č: XX, výhercem je XXXXXX", a to nejpozději do 24 hodin od první správné odpovědi. Výherci hádanky náleží jeden bod.
  4. Každý ze soutěžících může v jednom kalendářním dni získat pouze 1 bod. To mu nebrání se ve stejném dni dále účastnit hádání dalších hádanek, ale je povinen svoji odpověď označit textem "mimo soutěž". Soutěžící, který v tom dni již 1 bod získal, nesmí do konce toho kalendářního dne dále hádat a odpovídat na hádanky dalších. Nedodržení tohoto pravidla může být při opakovaném porušení (míru posoudí soutěžní výbor) potrestáno odebráním 1 bodu pro soutěžícího, který toto pravidlo porušil.
  5. Novou hádanku pomocí 1 fotky či obrázku zadává nejpozději do 12 hodin od potvrzení správného uhodnutí hádanky vždy ten, kdo uhádl předchozí hádanku - hřiště (jamku). Zadavatel je v nové hádance povinen uvést, že jde o hřiště v ČR nebo v SR.
Doplňkové pravidlo: V případě, že vlákno zamrzne na 12 hodin - 2 dny a více (tzn. není žádná nová odpověď, nápověda, či zadaná hádanka), může novou hádanku zadat kdokoli další. Předchozí hádanka je tím ukončena.

---
PS: Všechny nejasnosti, upřesnění, rozhodnutí, výklad pravidel / vyjímek včetně případného nepřidělení bodů řeší moderátor soutěže @Henry (díky!) v duchu férovosti a selského rozumu. A to i tehdy, když výše uvedená pravidla situaci nepostihují. V případě sporu rozhoduje @requo. Rozhodnutí soutěžního výboru jsou konečná, účast každého na Hře je dobrovolná a zároveň nenárokovatelná. :)

Diskuse k Pravidlům viz vlákno: Hry a akce na 19.jamce - správa, nápady, připomínky

Výherci:

HRA SKONČILA.
Konečný stav soutěže k 15.3.2024 v 23:59 hod. - body:

62 b. - Tom512
60 b. - Klok
58 b. - Henry
53 b. - JanKostalCZE
46 b. - Mirek_62
41 b. – ulilee
40 b. - TP_79
39 b. – Romano
24 b. – HonzaKulig
23 b. – PFP
17 b. – macdav , mfr
16 b. – zdarovka
14 b. – JardaK
12 b. – Sajason , hypik , ligi , jumbodedek , fous
10 b. – mkopcak
8 b. – Toamo
7 b. - Tereza Harmatová , requo
5 b. – bpetr , Dana
4 b. – tatomana
2 b. - sob1662
1 b. – belda , Jirka_S , Francovka , Kotilajnen , Petrs77
 
Upraveno moderátorem:
Tak začínáme, kdo uhádne, zadává po mém potvrzení další hádanku (viz plná pravidla v úvodu).

Poznej ČR hřiště i konkrétní jamku

IMG_3198.jpeg
 
Správná odpověď je Beroun, jamka Č: 3, výhercem je @Klok - zadáváš novou hádanku. :)

Jinak je to fotka z 1.4. roku letošního, tedy 2023. Myslím, že na tomhle Beroun OPEN turnaji byl i @Seppper ? Každopádně já byl ve flajtu s @mkopcak, @roman007 a @Johny. A jestli se nepletu, tak jsme v Canonu startovali z 15? Myslím. No, každopádně to byla prča, protože Romanovi jsme hned zkazili na odpališti náladu, protože jsme zjistili, že hodinky má nastavený místo metrů na yardy. A že teda skutečně nehraje driverem ta čísla, která nám v minulosti furt diktoval... :-D Není nad to mít kamarády! 😀
 
Sakra věděl jsem Beroun, ale ne jamlku, a než jsem to dohledal tak už tu byla odpověď.:)
 
tak něco na zahřátí ...
Poznej ČR hřiště i konkrétní jamku

IMG_2579.JPG
 
Správná odpověď je Olomouc j.č. 9, bod má @Henry, gratuluji
 
Nějak jsem letos na hřištích nefotil, takže dám šanci se umístit na bedně jiným 😉
 
Celadna, new course 18
 
Poznej hřiště v ČR a jamku.

IMG_0555.jpeg
 
Zbraslav, jamka č.9 (dle nového layoutu)
 
Sakra věděl jsem Beroun, ale ne jamlku, a než jsem to dohledal tak už tu byla odpověď.:)
Já taky myslel Beroun ale tolik baráku tam pred rokem nebylo tak jsem to nezkoušel
 
Správná odpověď je Zbraslav, jamka č. 9. Vyhrává @Tom512
 
Poznej hřiště v ČR a jamku:
IMG_5582.JPG
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom