Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

19.jamka Hry a akce na 19.jamce - správa, nápady, připomínky

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Hry a akce na 19.jamce - správa, nápady a připomínky

Vlákno pro diskuse o hrách. Aby se nám to nemíchalo s hrami, jako takovými. :)
 
Předpokládám, že @requo je zaneprázdněn, tak si dovolím rekapitulovat výledky poznávací soutěže za poslední den a půl - dvakrát správně @Tom512, @JanKostalCZE, @Mirek_62 a @Henry, jednou @DJHolmes, @PFP, @ligi, @davidoff a @hypik.

Stav k 27.1.2022 v 9:00 hod:
7 b. @Tom512
6 b. @JanKostalCZE
4 b. @Mirek_62
3 b. @mkopcak
2 b. @DJHolmes, @PFP, @ligi, @Henry
1 b. @zdarovka, @macdav, @Mišák, @requo, @ulilee, @davidoff, @hypik


Snad to mám správně.

Ty si poklad. :) Teda... tohle říkat nemůžu, @kristyna by mě hnala. Moc děkuju - měl jsem v plánu to udělat dnes odpo. Ale takhle super. Hodím to na úvod na nástěnku (první příspěvek).

Btw. když si se takhle hezky přihlásil o funkci, nepomohl by si s touto soutěží a jejím hlídáním trvale? V podobném duchu? Vlastně to znamená jednou za čas aktualizovat úvodní příspěvek (nastavil bych tě moderátorem této sekce), plus přidat stejný příspěvek do vlákna, jak si udělal teď, jako oddělovač. :)
 
Upraveno:
Btw. když si se takhle hezky přihlásil o funkci, nepomohl by si s touto soutěží a jejím hlídáním trvale? V podobném duchu? Vlastně to znamená jednou ya čas aktualizovat úvodní příspěvek (nastavil bych tě moderátorem této sekce), plus přidat stejný příspěvek do vlákna, jak si udělal teď, jako oddělovač. :)
Nemám nic proti tomu. Jen si dovolím navrhnout, aby byla v určitý den (třeba tento pátek o půlnoci) soutěž přerušena třeba na 2 týdny, ať si odpočineme od kompů. Pak by mohla zase pokračovat na dobu několika dalších dnů.
 
Já bych navrhoval ustanovit 1 (max.2) tipovačky denně. Za 1. ať si vše hned nevytřískáme, ikdyž hřišť je relativně dost a za 2. ať to počitatel bodů stíhá.
Co ostatní na to ?
 
Nemám nic proti tomu. Jen si dovolím navrhnout, aby byla v určitý den (třeba tento pátek o půlnoci) soutěž přerušena třeba na 2 týdny, ať si odpočiněmě od kompů. Pak by mohla zase pokračovat na dobu několika dalších dnů.
To by musel náčelník asi vždy zablokovat toto vlákno na danou dobu. To by snad nějak šlo.
 
Já bych to nekomplikoval.
Za měsíc a něco už budeme moc jít regulérně hrát (myslím všude, ne jen Beřovice 🤭) a pak stejně na soutěž nebudeme mít čas ;)
 
Tak vyčleněno, omluvte prosím určitou operativnost tohoto kroku. Chtěl jsem to udělat už dřív, ale nikdy nevíte, jak se která akce a vlákno chytne/nechytne. Mám v plánu postupně více herí, tak je dobré mít místo, kde se dá dle potřeby probírat vše, co se samotnou hrou a akcí přímo nesouvisí a ruší to pak v daném vlákně ostatní uživatele.
---

@Henry - díky za pomoc. Před chvílí jsem tě určil moderátorem této sekce Hry (nelze pouze nad jedním vláknem), dalším moderátorem kvůli Darovanu je @Sauron. Oba máte možnost úpravy, v této sekci zařazených vláken. Tzn. Editace příspěvků (soft editace), přesouvání příspěvků, mazání příspěvků. Vše se děje na úrovni soft (tzn. je to mnou jako super-administrátorem vratné) a logované. Vyjma jiného máte možnost zamknout/odemknout celé vlákno, z jakéhokoli důvodu.

@Henry - tvoje je "hra: Poznej Hřiště podle fotky", @Sauron -e: tvoje vlákno k Darovanu. :) Díky oběma za pomoc, kdyby cokoli těch, ozvěte se mi pomocí SZ. Chtěl jsem to napsat tady takto veřejně i jako určitou edukaci ostatním. Více to rozpracuji později.
 
Upraveno:
Já bych to nekomplikoval.
Za měsíc a něco už budeme moc jít regulérně hrát (myslím všude, ne jen Beřovice 🤭) a pak stejně na soutěž nebudeme mít čas ;)
Přesně, já bych pokračoval v nezměněném tempu, jako odreagování od práce je to super
 
Btw. nějaký nápad na další hru, případně jak smysluplně vítězit data ze současná tipovačky? Chtě nechtě nám dojdou fotky a možná někteří, kteří nemají vlastní foto, se dostávají pak do pasti, jak převzít štafetový kolík... ?
 
Btw. nějaký nápad na další hru, případně jak smysluplně vítězit data ze současná tipovačky? Chtě nechtě nám dojdou fotky a možná někteří, kteří nemají vlastní foto, se dostávají pak do pasti, jak převzít štafetový kolík... ?
Tak já třeba již dvakrát použil jinou než přímo svoji fotku, ale není to ono.
 
Btw. nějaký nápad na další hru, případně jak smysluplně vítězit data ze současná tipovačky? Chtě nechtě nám dojdou fotky a možná někteří, kteří nemají vlastní foto, se dostávají pak do pasti, jak převzít štafetový kolík... ?
udelal bych to same se SK hristi :)
 
Btw. nějaký nápad na další hru, případně jak smysluplně vítězit data ze současná tipovačky? Chtě nechtě nám dojdou fotky a možná někteří, kteří nemají vlastní foto, se dostávají pak do pasti, jak převzít štafetový kolík... ?
já mám fotek, ale nesedím furt na prdeli u počítače, abych ihned reagoval, byla to spíš soutěž na rychlost než kdo pozná
 
Btw. nějaký nápad na další hru, případně jak smysluplně vítězit data ze současná tipovačky? Chtě nechtě nám dojdou fotky a možná někteří, kteří nemají vlastní foto, se dostávají pak do pasti, jak převzít štafetový kolík... ?
Nápady na další hru:
- Vědomostní soutěž - např. kolikrát vyhrál Tiger Woods XY, kdo je prezident ČGF, kdy bylo založeno hřiště XY, atd. - tohle jsou věci, které jako nováček nevím, ale Google ví. Prakticky by to byla soutěž v rychlosti vygooglování - ale i zafixování a dohledání si zajímavých informacích. To zajímavý a hodnotný by bylo důležité pro tuto hru.
- Vědomostní soutěž ohledně pravidel - Když máte situaci XY, hráč zahraje takhle, jaké jsou další možnosti pro hru? Nebo i jednodušší otázky - kolik si dáte trestnou, když.
(Nicméně obě hry jsou takové edukativní, ale pravděpodobně méně zábavné jako ty s fotkami.)

Data:
- Doplnit seznam hřišť zde: https://www.19jamka.cz/hriste/ - ale doplnit ho o jamky a plán - mapu hřiště. Teď jsou fotky z hřišť na golfcourse - systém je dobrý, ale neaktuální. Chybí aktuální info na jednom místě. Otázka jsou pak práva fotek (nutný souhlas). Takže doplnit na jamku do této rubriky, ale ne jen do fotogalerie, ale ke konkrétním jamkám (+ dodat autora fotky s jeho souhlasem) + dát možnost ve zmenšeném formátu nechat uživatele doplňovat další fotky z jamky. Admin by pak vybíral aktuální velkou náhledovou fotku jamky. Tohle řešení se vysloveně nabízí.

Došly fotky:
- Jinak já mám fotek ještě dost. :D Zatím. Otázka je, kdy je konec této hry. Asi v dubnu, kdy začíná sezóna? Nebo konec února?
Jinak, štafetový kolík by měl/mohl být předán tak, že ten, kdo uhodne, napíše - nemám další foto, vyzývám třeba XY, nebo předposledního výherce jamky a to byl XY k přebrání štafety.

Tohle mě tak teď k tomu napadlo.
 
Nápady na další hru:
- Vědomostní soutěž - např. kolikrát vyhrál Tiger Woods XY, kdo je prezident ČGF, kdy bylo založeno hřiště XY, atd. - tohle jsou věci, které jako nováček nevím, ale Google ví. Prakticky by to byla soutěž v rychlosti vygooglování - ale i zafixování a dohledání si zajímavých informacích. To zajímavý a hodnotný by bylo důležité pro tuto hru.
- Vědomostní soutěž ohledně pravidel - Když máte situaci XY, hráč zahraje takhle, jaké jsou další možnosti pro hru? Nebo i jednodušší otázky - kolik si dáte trestnou, když.
(Nicméně obě hry jsou takové edukativní, ale pravděpodobně méně zábavné jako ty s fotkami.)

Data:
- Doplnit seznam hřišť zde: https://www.19jamka.cz/hriste/ - ale doplnit ho o jamky a plán - mapu hřiště. Teď jsou fotky z hřišť na golfcourse - systém je dobrý, ale neaktuální. Chybí aktuální info na jednom místě. Otázka jsou pak práva fotek (nutný souhlas). Takže doplnit na jamku do této rubriky, ale ne jen do fotogalerie, ale ke konkrétním jamkám (+ dodat autora fotky s jeho souhlasem) + dát možnost ve zmenšeném formátu nechat uživatele doplňovat další fotky z jamky. Admin by pak vybíral aktuální velkou náhledovou fotku jamky. Tohle řešení se vysloveně nabízí.

Došly fotky:
- Jinak já mám fotek ještě dost. :D Zatím. Otázka je, kdy je konec této hry. Asi v dubnu, kdy začíná sezóna? Nebo konec února?
Jinak, štafetový kolík by měl/mohl být předán tak, že ten, kdo uhodne, napíše - nemám další foto, vyzývám třeba XY, nebo předposledního výherce jamky a to byl XY k přebrání štafety.

Tohle mě tak teď k tomu napadlo.
Ty musíš bejt skautska vedoucí. Tolik nápadů mám dohromady od roku 1989.
Do soutěžního výboru na Darovou s Tebou...
 
Jsem pro poznávačku kamenů na odpališti :)
Pro inspiraci a motivaci přidávám první fotku
IMG_4001.JPG
 
To poznávám, to je žluté a bílé odpaliště 🤭😂
Soutěž by mohla mít dvě úrovně obtížnosti. První, jednodušší varianta, by byla tipovačka barvy kamenů. Zde by mohl dominovat @Mirek_62 🤔😂 U těžší varianty by bylo nutné pro získání bodu poznat hřiště, kde se kameny nacházejí.:)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom