Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Odznaky a ocenění TADY!

Asi uz budu mit 9 z vyzvy a jeste prosim PAR, dnes St.Bol. 66(-2) :)
 
Birdie, top10 atd. az za sezonu 2017, viz uvodni prispevek :)

Uvodni prispevek znel jasne ...ale mozna je tady nejaky uvodnejsi :D i kdyz to je fuk, beztak jsou to jen nejake barevne puntiky a dva mi staci, vlastne ne, jeste prosim 10x CZ hriste
 
Asi uz budu mit 9 z vyzvy a jeste prosim PAR, dnes St.Bol. 66(-2) :)

Gratulace k PARU! :) Podle mě zatím máš osm úkolů z výzvy? Kdyžtak na to koukni a dej mi vědět. https://goo.gl/JQCl6f

Uvodni prispevek znel jasne ...ale mozna je tady nejaky uvodnejsi :D i kdyz to je fuk, beztak jsou to jen nejake barevne puntiky a dva mi staci, vlastne ne, jeste prosim 10x CZ hriste

Máš to tam. :)
 
Upraveno:
Gratulace k PARU! :) Podle mě zatím máš osm úkolů z výzvy? Kdyžtak na to koukni a dej mi vědět. https://goo.gl/JQCl6f



Máš to tam. :)
pokud pocitas 1. ukol jako ukol vyzvy, tak mam 9. :) pokud ne, tak mam 8 :(
 
Prosím, prosím taky zatím aspoň rookie odznáček :), děkuji.
 
Ahoj,
Tak si také poprosím o nějaké základní odznaky.

WITB
Amatéra za HCP 23,7
10+ CZ hřišť

Díky. Jirka

Prosím, prosím taky zatím aspoň rookie odznáček :), děkuji.

Máte to tam. :)
 
Abych si taky zasloužil odznak PROMO, tak prosím se sám sobě o něj hlásím a sám sobě si ho uděluji. :)

IMG_20170311_094737.jpg IMG_20170311_094020.jpg IMG_20170311_094035.jpg
 
Před námi sice deštivý víkend, ale i tak snad někdo získá další odznáček, zaútočme na birdíky! :)
 
Prosím - nemám taky nárok na nějaký ten odznáček?:rolleyes: Abych nevypadala jako chudý příbuzný...
Založila jsem si vlákno Marta WITB
můj HCP je 38
a vykecávám se tu dost často :cool::)
 
Upraveno:
Dneska první letošní berdie 9. jamka Jezera, třetí do greenu a pat asi z 8 metrů tak krásně zaplaval do jamky :)
 

Přílohy

  • Snímek obrazovky 2017-03-19 v 17.37.36.png
    Snímek obrazovky 2017-03-19 v 17.37.36.png
    3,4 KB · Zobrazení: 273
Prosím - nemám taky nárok na nějaký ten odznáček?:rolleyes: Abych nevypadala jako chudý příbuzný...
Založila jsem si vlákno Marta WITB
můj HCP je 38
a vykecávám se tu dost často :cool::)

Já mám, prosím, taky konečně vyplněno WITB :rolleyes:

Dneska první letošní berdie 9. jamka Jezera, třetí do greenu a pat asi z 8 metrů tak krásně zaplaval do jamky :)

Máte to tam. Pepino, gratulace k prvnímu letošnímu zářezu! :)
 
Prosim upravit odznacek za birdie, uz mam 25+ :) 4x par3, 12xpar4, 10xpar5 :) eagly uz mam 3, za chvili bude 5, doufam :)
 
Prosim upravit odznacek za birdie, uz mam 25+ :) 4x par3, 12xpar4, 10xpar5 :) eagly uz mam 3, za chvili bude 5, doufam :)

Navrhuju v souladu se zachováním mého (a předpokládám, že i většiny ostatních) duševního zdraví, aby:

  • Si Honza založil svoje vlastní fórum, protože tohle se prostě nedá číst
  • Si Honza udělal svoji vlastní kategorii ve výzvě, protože tohle se prostě nedá číst
  • Si Honza našel jiný koníček, protože tohle se prostě nedá číst
  • Nám Honza prozradil, kde na to bere, protože já si pamatuju, že jako student jsem sotva ušmudlil pár drobáků na gambáče v menze
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom