Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Odznaky a ocenění TADY!

Navrhuju v souladu se zachováním mého (a předpokládám, že i většiny ostatních) duševního zdraví, aby:

  • Si Honza založil svoje vlastní fórum, protože tohle se prostě nedá číst
  • Si Honza udělal svoji vlastní kategorii ve výzvě, protože tohle se prostě nedá číst
  • Si Honza našel jiný koníček, protože tohle se prostě nedá číst
  • Nám Honza prozradil, kde na to bere, protože já si pamatuju, že jako student jsem sotva ušmudlil pár drobáků na gambáče v menze
  • :D
  • :D
  • :D
  • mam cgk, a to mi staci :D a nepiju, to taky dost usetri :D
 
Prosim upravit odznacek za birdie, uz mam 25+ :) 4x par3, 12xpar4, 10xpar5 :) eagly uz mam 3, za chvili bude 5, doufam :)

Máš to tam, změna! Pěkný výkon, i když pro Tebe, jednoměsíční rutina. :)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Navrhuju v souladu se zachováním mého (a předpokládám, že i většiny ostatních) duševního zdraví, aby:

  • Si Honza založil svoje vlastní fórum, protože tohle se prostě nedá číst
  • Si Honza udělal svoji vlastní kategorii ve výzvě, protože tohle se prostě nedá číst
  • Si Honza našel jiný koníček, protože tohle se prostě nedá číst
  • Nám Honza prozradil, kde na to bere, protože já si pamatuju, že jako student jsem sotva ušmudlil pár drobáků na gambáče v menze

Já už mu to říkám delší dobu, že by měl brát ohledy na ostatní a on si prostě nedá a nedá říct. Asi mu bude muset někdo zabavit bag :D:p
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
já se hrozně těším až se sejde @doktordee a @mkopcak , protože ty jejich komentáře mě neuvěřitelně baví. Skoro pokaždé se zasměju ;):D

Bacha na prehnane ocekavani, my jsme vtipny jen "pisemne", protoze mame cas si to rozmyslet a zavolat si, domluvit se, pripadne se poradit s googlem. Mame s Davidem na vtipnou komunikaci celej manual. Bohuzel v realu je to horsi, to vlastne jen sedime a listujem!
 
Vím jak na něj... Pořídíme mu holku!!! [emoji38]
to nepomuze, minula chodil vzdy se mnou :D
 
to nepomuze, minula chodil vzdy se mnou :D

Ale hrala blbe, pomalu a nevedla statistiky. Tak ji ubil driverem, je zakopana na Zbraslavi!
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Ale hrala blbe, pomalu a nevedla statistiky. Tak ji ubil driverem, je zakopana na Zbraslavi!
nehrala vubec, statistiky vedla misto me, a hledala stovky micku :D
 
Já jsem tak líný, že se ani o ty odznaky nepřihlásím:)
Tak aspoň ten promo pěkně prosím
f2ef5b1691b295cf8105326487a83b13.jpg
 
Já jsem tak líný, že se ani o ty odznaky nepřihlásím:)
Tak aspoň ten promo pěkně prosím
f2ef5b1691b295cf8105326487a83b13.jpg

Paráda, máš ho tam a ještě amateur za HCP. :)

Přidal jsem ještě odznak @vladik1983 za 3 splněné úkoly golfové výzvy. :)
 
Ahoj, mohu poprosit o:
- HCP amateur (21,1)
- česká hřiště 25x (35)
A až dodám fotku bagu, tak požádám i o WITB :)
 
Ahoj, mohu poprosit o:
- HCP amateur (21,1)
- česká hřiště 25x (35)
A až dodám fotku bagu, tak požádám i o WITB :)

Ahoj Roberte, máš tam všechno i WITB.
Spolehám na Tebe, že doplníš foto. :)
 
tak se hlásím o ty odznaky WITB název "mini WITB" , hcp mám 14,3 takže ELITE , pokořeno 90 a dnes v Olomouci 2x berdie prví hned na jamce č.1 chip in z 10 metrů :) a Jamka č.5 je braná jako druhá nejtěžší ale mě příjde nejjednoduší :) drive , hybrid , 56 wedge , jeden putt ze dvou metrů :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom