Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Mottocaddy

doktordee

Guru fóra
Po letech došlo na výměnu bagu. Zvolil jsem Motocaddy aby mi seděl na vozík díky systému Easy lock. Původně jsem chtěl aby mi i barevně ladil k žluto-zelené barvě co je občas na vozíku ale dle fotek je to spíše žlutá. A ta se mi nelíbila. Tedy jsem vzal oranžový. Na produkt kartičce u bagu jsou vidět ostatní barvy a podle nich by ten žlutý seděl. No nic. Bag je to vcelku velký, pevný, celkem lehký a zcela komplet nepromok! Překvapily mě kapsy. Ty standardně menší jsou větší než jsem čekal. Bohužel ty velké jsou naopak o dost menší. Než jsem čekal. A než jsem zvyklý. Thermo kapsa je celkem velká. Milé. Co mi asi bude chybět je externí "držák" na patr. Jinak v pátek objednán a v úterý dorazil. Z anglie.
61eca3bbab66909c5691ac482819d2f2.jpg
 
Po letech došlo na výměnu bagu. Zvolil jsem Motocaddy aby mi seděl na vozík díky systému Easy lock. Původně jsem chtěl aby mi i barevně ladil k žluto-zelené barvě co je občas na vozíku ale dle fotek je to spíše žlutá. A ta se mi nelíbila. Tedy jsem vzal oranžový. Na produkt kartičce u bagu jsou vidět ostatní barvy a podle nich by ten žlutý seděl. No nic. Bag je to vcelku velký, pevný, celkem lehký a zcela komplet nepromok! Překvapily mě kapsy. Ty standardně menší jsou větší než jsem čekal. Bohužel ty velké jsou naopak o dost menší. Než jsem čekal. A než jsem zvyklý. Thermo kapsa je celkem velká. Milé. Co mi asi bude chybět je externí "držák" na patr. Jinak v pátek objednán a v úterý dorazil. Z anglie.
61eca3bbab66909c5691ac482819d2f2.jpg
Nahoď víc fotek prosím. Jak fungují šachty na hole, jsou oddělené po celé délce a nezasekávají se hole?
Škoda toho držáku na putter, jsem myslel že ho konečně budu mít..
 
Ještě jedna, pro mě, nezvyklá věc - odpor zipů. To je ale asi dáno tou nepromok verzí.

V pátek ho beru na turnaj. Pak napíšu.
 
Jo, vodotěsné zipy jsou tuhé..
 
Mozna lepe, ze nema tubus na putter. Muj motocaddy jej ma a kapsa je diky tomu jeste mensi :D.
Pak uz jen staci provleknout destnik druhou kapsou a obleceni jde do igelitky co povesim za riditka voziku :)
 
Po letech došlo na výměnu bagu. Zvolil jsem Motocaddy aby mi seděl na vozík díky systému Easy lock. Původně jsem chtěl aby mi i barevně ladil k žluto-zelené barvě co je občas na vozíku ale dle fotek je to spíše žlutá. A ta se mi nelíbila. Tedy jsem vzal oranžový. Na produkt kartičce u bagu jsou vidět ostatní barvy a podle nich by ten žlutý seděl. No nic. Bag je to vcelku velký, pevný, celkem lehký a zcela komplet nepromok! Překvapily mě kapsy. Ty standardně menší jsou větší než jsem čekal. Bohužel ty velké jsou naopak o dost menší. Než jsem čekal. A než jsem zvyklý. Thermo kapsa je celkem velká. Milé. Co mi asi bude chybět je externí "držák" na patr. Jinak v pátek objednán a v úterý dorazil. Z anglie.
61eca3bbab66909c5691ac482819d2f2.jpg
Vidím, že je to letošní model, komplet černý. Takže počítej s tím, že v létě "chladící kapsa" poněkud nechladi. Jak už jsem psala minule, uvažuju o nějakém řešení ( stříbrná samolepicí fólie? na přední plochu kapsy), ale pořád nevím jak na to. V létě jsem vozila v kapse namraženou chladící kostku. :D DSC_2404.JPG
 
Gely mám ve standardní výbavě u každého bagu [emoji41]
 
Protože když to nejde chladit zvenku tak to budu chladit zevnitř. Že. [emoji6]
 
Protože když to nejde chladit zvenku tak to budu chladit zevnitř. Že. [emoji6]
To víš, já začátečník, samouk. ;) Dik za tip s tou lahví.
 
Tak jsou tu druhé dojmy z bagu. Nic moc... :( Spíš nic než moc.

Jdu dnes na hřiště a zítra na turnaj, tak jsem se ráno kousnul a vybalil věci ze starého Nike a začal je "uklízet" do nového. Ano v uvozovkách. Teb Motocaddy bag má, oproti bývaleému Nike, tak málo a tak malé kapsy, že to snad ani ení možné. Až si říkám jestli ta výměna za nepromok vůbec stála za to. MC bag má 7 kapes. Co si tak pamatuji z popisu. Kapsu na skorekartu jsem nějak nenašel. A pokud je to ta na přední straně bagu.... Přijde mi, že jsou objemově o polovinu menší :eek: U Nike bagu jsem uvítal tu spoustu malých kapsiček a sítěk v těch větších. Na organizaci kravinek. MC bag má prostě kapsu. Na všechno. Takže ve finále z toho bude věčná hrabárna. Abych si do pěch kapes koupil pytlíky na rozdělení těch drobností a neměl naházená týčka, míčky, vypichovátko, markovátko, kapesníky čistítko na drážky na jednom místě. Rozhodně mi tu chybí poutka na týčka. Kapsička na tužku. Samotná kapsa na dálkoměr. Na rukavice. Bag má 2 suché zipy na odložení rukavice. Asi pro leváky a pro praváky. Nechápu. Místo toho tam mohla být ta očka na týčka. Osobně mám rád v bagu všechno. Vezmu a neřeším jestli bude pršet, bude zima anebo ne. Prostě jsem pořád připravený. :confused: Jediné plus - bude mít nižší váhu. Což mě s elektrickým vozíkem fakt netrápí.

Co vypadá zajímavě / nezvykle je rozdělení oddílů na hole do tvaru V (obráceného V). Jak to bude fungovat v praxi ještě uvidím. Samotné zandavání holí ukázalo, že nezasekávání nehorzí. Slovy - budou se zasekávat. Ač jsou šachty oddělané po celé délce. A ten samostatný oddíl na patr mi chybí už teď. Jak je krátký tak tam jen tak visí a v headcoveru skoro až překáží.

Co už teď mohu zcela podloženě říct a doporučit - nekupovat bag bez vyzkoušení naživo.

Přemýšlí vůbec někdo při navrhování takových věcí???? Evidentně ne. o_O

Zítra uvidám jak bude sdět na vozíku. Což byl důvod číslo 1 při volbě značky bagu.
 
Tak jsou tu druhé dojmy z bagu. Nic moc... :( Spíš nic než moc.

Jdu dnes na hřiště a zítra na turnaj, tak jsem se ráno kousnul a vybalil věci ze starého Nike a začal je "uklízet" do nového. Ano v uvozovkách. Teb Motocaddy bag má, oproti bývaleému Nike, tak málo a tak malé kapsy, že to snad ani ení možné. Až si říkám jestli ta výměna za nepromok vůbec stála za to. MC bag má 7 kapes. Co si tak pamatuji z popisu. Kapsu na skorekartu jsem nějak nenašel. A pokud je to ta na přední straně bagu.... Přijde mi, že jsou objemově o polovinu menší :eek: U Nike bagu jsem uvítal tu spoustu malých kapsiček a sítěk v těch větších. Na organizaci kravinek. MC bag má prostě kapsu. Na všechno. Takže ve finále z toho bude věčná hrabárna. Abych si do pěch kapes koupil pytlíky na rozdělení těch drobností a neměl naházená týčka, míčky, vypichovátko, markovátko, kapesníky čistítko na drážky na jednom místě. Rozhodně mi tu chybí poutka na týčka. Kapsička na tužku. Samotná kapsa na dálkoměr. Na rukavice. Bag má 2 suché zipy na odložení rukavice. Asi pro leváky a pro praváky. Nechápu. Místo toho tam mohla být ta očka na týčka. Osobně mám rád v bagu všechno. Vezmu a neřeším jestli bude pršet, bude zima anebo ne. Prostě jsem pořád připravený. :confused: Jediné plus - bude mít nižší váhu. Což mě s elektrickým vozíkem fakt netrápí.

Co vypadá zajímavě / nezvykle je rozdělení oddílů na hole do tvaru V (obráceného V). Jak to bude fungovat v praxi ještě uvidím. Samotné zandavání holí ukázalo, že nezasekávání nehorzí. Slovy - budou se zasekávat. Ač jsou šachty oddělané po celé délce. A ten samostatný oddíl na patr mi chybí už teď. Jak je krátký tak tam jen tak visí a v headcoveru skoro až překáží.

Co už teď mohu zcela podloženě říct a doporučit - nekupovat bag bez vyzkoušení naživo.

Přemýšlí vůbec někdo při navrhování takových věcí???? Evidentně ne. o_O

Zítra uvidám jak bude sdět na vozíku. Což byl důvod číslo 1 při volbě značky bagu.
Je fakt, že kapsy - velké postranní - moc velké nejsou. Do minulého obyčejného stand bagu Top Flite se mi to oblečení vešlo líp. Ostatní kapsy na něm byly spíš horší, ale byl to dost obyčejný bag. U MC s ostatními kapsičkami si myslím, že ta filosofie je - pořiďte si naše držáky na vozík - na skorkartu( tam je šuplík na týčka a 2 míče a přihrádka na tužku), na telefon, na lahev....Ovšem aspoň nepromokavý je dobře :)
 
Tak dojmy z umístění bagu na vozík - pozitivní. Šroubky pro Easy Lock se opravdu musí srovnat aby zapadly kam mají. Nechápu proč nejsou kulaté. Nicméně velmi mile překvapila přístupnost kapes. Na vozíku mají ten správný sklon [emoji106] madlo na vrchu bagu je pro manipulaci velmi příjemné.
5c0e6d0ed68536446473b7cb5c6df0d5.jpg
09c48a0c588bc81719b2b760c7935e65.jpg
2dfdf7f944fbe71c724ceb7f0b84acba.jpg
5c9f7a75dcf877798b87fa9231928082.jpg
 
Tak dojmy z umístění bagu na vozík - pozitivní. Šroubky pro Easy Lock se opravdu musí srovnat aby zapadly kam mají. Nechápu proč nejsou kulaté. Nicméně velmi mile překvapila přístupnost kapes. Na vozíku mají ten správný sklon [emoji106] madlo na vrchu bagu je pro manipulaci velmi příjemné.
5c0e6d0ed68536446473b7cb5c6df0d5.jpg
09c48a0c588bc81719b2b760c7935e65.jpg
2dfdf7f944fbe71c724ceb7f0b84acba.jpg
5c9f7a75dcf877798b87fa9231928082.jpg
A hezky to vypadá ;)
 
Tak dojmy z umístění bagu na vozík - pozitivní. Šroubky pro Easy Lock se opravdu musí srovnat aby zapadly kam mají. Nechápu proč nejsou kulaté. Nicméně velmi mile překvapila přístupnost kapes. Na vozíku mají ten správný sklon [emoji106] madlo na vrchu bagu je pro manipulaci velmi příjemné.
5c0e6d0ed68536446473b7cb5c6df0d5.jpg
09c48a0c588bc81719b2b760c7935e65.jpg
2dfdf7f944fbe71c724ceb7f0b84acba.jpg
5c9f7a75dcf877798b87fa9231928082.jpg
Co to tam vykukuje za auto s otevřeným kufrem, to není MINIo_O Že by příspěvek do WITG (what´s in the garage):D?
 
Ten vnitrek vypada stejne jako u meho ClubSeries. S tim rozdelovacem jsem spokojeny nebyl, neb casto taham vice holi a pak je to peklo. Mam sice tubus na putter, ale diky nemu defakto o kapsu mene a tubus mi prijde kratky, takze to tam tak vselijak lita. :)
Tak uvidime. Drzim palce.
 
Držáček na tužku. Ten rozdělovník na hole je opravdu divný. Vůbec nemám přehled co kde je a hlavně kam mám vracet... [emoji15]
152b8d621171d1322ab3736da1744623.jpg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom