Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Máte rádi hřiště Hluboká?

Máte rádi hřiště Hluboká?


  • Hlasovalo
    34

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
hluboka.png


Máte rádi hřiště Hluboká? Jak se vám líbí, jak hrajete, osobní dojmy a spokojenost a zážitky vítány. V čem byste hřiště doporučili ostatním, na co třeba si dát dle vás pozor, resp. s čím počítat, aby zážitek byl co nejlepší. :)
 
Zrovna cestou z Rakouska jsme se o něm bavili. Pro mě je to takové nijaké, možná nezáživné hřiště na rovině. Je potřeba ho nachodit, jsou tam příčné vody, ale zároveň vlastně přehledné.
Pro mne, neurazí ani nenadchne.
 
Hrál jsem jednou a už nikdy více...žádná modelace, nic zajímavého, za mě to byla ztráta času...
 
Já mám Hlubokou rád. Narozdíl od Karlštejna je zámek vidět skoro furt, ty příčné kanály přes fw všechny zasypali a nikdy jsem nezažil, že by byla jakkoli nekvalitní. Jídlo drobně dražší, ale je to turistický cíl…
 
Hrál jsem ji jednou, a líbila se mi. Kdyby to nebylo tak daleko, hrál bych tam častěji.
 
Hřiště mě moc neoslovilo. Odehráno několikrát, tu lépe, tu hůře. U mně to ta vyloženě placatá hřiště mají těžké, nebaví/nelíbí se mi tolik, jako hřiště zvlněná či kopcovitá. Potůčky mi nikdy tolik nevadily, jako spíše ta perspektiva placky. Ikonické jsou pro mně vysoké dekorativní traviny, které mám s Hlubokou spojeny. Vlastně, když o tom tak přemýšlím, tak je to pro mě podobné hřiště jako Poděbrady... i když samozřejmě Poděbrady mají mnohem více stromů, kolem... ale nezáživnost je to pro mě úplně stejná. :) Jako odehraju, ale že bych se sem těšil a vybral to na hru, když bych mohl jet jinam v okolí, to ne. A uznávám, nemá to objektivní důvod.

Jinak bych ale vyzdvihl akademii na Hluboké, kdysi jsme ji s rodinou hráli a překvapivě dospělé jamky. :) Žádné zaprděné krátké třípary. :up:
 
Hlubokou mám docela rád. Jezdil jsem tam pravidelně na turnaje Authorek. Vždycky se sešla dobrá parta a hřiště bylo někdy i dost kousavé. Poslední 2 roky jsem vynechal, ale určitě tam znovu pojedu.
 
Já mám hřiště na Hluboké moc rád - v kombinaci s některým pěkným hotelem v okolí ideální dovolená. Dá se tam z hotelu dojít pěšky, hezké okolí, žádné kopce na hřišti :) .... občas bohužel komáři. Příčné vody jsou minulost, ponechány byly jen sem tam jejich "konce" na krajích a to už je spravedlivý trest. Na rozdíl od jiných názorů tady mi to přijde i celkem zajímavé - jednička skorovaci 4-par na rozjezd, dvojka s ostrove, trojka těžká u stromů se specifickou první ranou a dost vody v dopadu druhé nebo třetí rány, ctyřka těžká 3-par, pětka hodně zajímavá jamka s ostrovem, kde je potřeba promyslet coursemanagement, .... mám to tam teda dost nachozené a postupně mě to začalo bavit. Kvalita šla v posledních letech hodně nahoru nahoru (prý výměna greenkeepera a a o trávníky se stará Angličan a o jídlo Španěl, což není špatná kombinace, jestli je to pravda). Specifický maršál, který klidně vezme děti na projížďku, když už se jim nechce hrát a vždycky si přijede popovídat, je už jen třešnička na dortu (snad tam ještě je).
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom