Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Máte rádi hřiště Barboru?

Máte rádi hřiště Barboru?


  • Hlasovalo
    40

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
barbora.png


Máte rádi hřiště Barboru? Jak se vám líbí, jak hrajete, osobní dojmy a spokojenost a zážitky vítány. V čem byste hřiště doporučili ostatním, na co třeba si dát dle vás pozor, resp. s čím počítat, aby zážitek byl co nejlepší. :)
 
Zatím jsem nehrál
Zatím jsem nehrál 😢

Sorry, zapomněl jsme přidat jednu možnost do ankety, už přidáno. Prosím, kdyžtak upravte své hlasování, mělo by vám to jít.
 
Sorry, zapomněl jsme přidat jednu možnost do ankety, už přidáno. Prosím, kdyžtak upravte své hlasování, mělo by vám to jít.
Doplněno
 
Barbora se mi jako hřiště líbí moc. Prostředím. Má všechno, co mám spojeno s hezkým hřištěm. Bohužel mi to kalí fakt, že tam z nějakého důvodu pokaždé zahraju dost nevalně - tak se to ve mně trošku pere. Takové to - vždycky se těším, abych pak velmi rychle dostal na prdel. Asi je to tím, že se tam zbytečně moc tlačím na výsledek a dá mi to hřiště sežrat. :)

Jinak, kousek, cca 20 min autem je horské 9j. hřiště Cínovec, takže doporučuji při případném výletu Teplice - Cínovec určitě nevynechat. A pokud se poštěstí, že na Cínovci budete sami, bude hezké počasí... tak na to mám moc hezké vzpomínky. :up:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom