Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Máte rádi hřiště Telč?

Máte rádi hřiště Telč?

  • Ne, nehraju tu rád/nelíbí se

    Hlasy: 0 0,0%
  • Jiné (upřesním ve vlákně)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    31

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
telc.jpeg



Máte rádi hřiště Telč? Jak se vám líbí, jak hrajete, osobní dojmy a spokojenost a zážitky vítány. V čem byste hřiště doporučili ostatním, na co třeba si dát dle vás pozor, resp. s čím počítat, aby zážitek byl co nejlepší. :)
 
Já tam mám rád prvních 11 jamek, i proto, že se to dá různě kombinovat a urychlit devítku. Pak už se jde myslím zpět přes cestu a hned ta další jamka (asi 12 mi přijde hodně divná a nelogická). Hrál jsem tam skoro vždycky jen tu devítku a pak občas zpět k cestě/parkovišti, na konci "nahoře" jsem byl jen párkrát, tak tam to nemůžu ani moc hodnotit. Co se pamatuju, je to dlouhé hřiště a občas byla fakt zábava si ho zkrátit a zahrát si ho třeba i z červených. A je to v krásném prostředí, to je velké plus. Co mi trošku vadí, že devítka nekončí u klubovny, to nás, kdo máme rádi hodinku a půl na devítku a nehrajeme často víc, trošku štve i jinde :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom