Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Máte raději 9 nebo 18 jamek?

Máte raději 9 nebo 18 jamek?


  • Hlasovalo
    23

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Co je vám bližší? Máte raději kompaktní a rychlé devítky, nebo plnohodnotné 18ti jamky?
 
Jelikož jsme příhraniční město, často se potkávám na hřišti s “ průjezdními” golfisty cizinci , tj projíždí městem a zastaví se na jídlo. spojené s golfem. Mnoho žijících ve Švýcarsku hovoří o tom, že tam je zvykem hrát 6-jamek taková rychlá “ pošichtova” odpolední denní hra, na to jaké tam je hřiště , dovídám se, že 18-jamkové , ale rozděleno na 3x6jamek.
 
Já raději devítky. Asi by mi nejvíce na delší den vyhovoval formát 12 jamek, 2*6. Přiznám se, že málokdy udržím koncentraci po všech 18 jamek. Je to prostě časově dlouhé.
 
Miluji 18... a zvlášť, když jdu sama...a na Hazlově...
první tři jamky profrčím :( díky své povaze, co všechno chce urvat
ale na jamce č. 4 se na červený vjede pod stromy a zleva se blýská jezero a před člověkem je prudký svah, dole se motají kachny a ⛳ta je nahoře až v nebi, tam mezi mraky🌤
a najednou už není tak strašnej kvalt (tedy když za mnou není ecart)
a po čtvrtý jamce už je to prostě okolo všude nádhera a krása a parádička a já si konsternovaně vykračuju 🚶‍♀️a přeju si,:ať to nikdy neskončí
a najednou je tu 18 odpaliště :(
 
Poslední dobou se to ustálilo na variantě,že přes týden volím městskou "9" plus nějaký ten trening a o víkendu vyrážím na hru do větších
rezortů,a to střídavě na turnajové hry,nebo výletní poznávací výjezdy na místa,kde jsem ještě třeba nehrál.Tak asi tak.⛳;)
 
Miluji 18... a zvlášť, když jdu sama...a na Hazlově...
první tři jamky profrčím :( díky své povaze, co všechno chce urvat
ale na jamce č. 4 se na červený vjede pod stromy a zleva se blýská jezero a před člověkem je prudký svah, dole se motají kachny a ⛳ta je nahoře až v nebi, tam mezi mraky🌤
a najednou už není tak strašnej kvalt (tedy když za mnou není ecart)
a po čtvrtý jamce už je to prostě okolo všude nádhera a krása a parádička a já si konsternovaně vykračuju 🚶‍♀️a přeju si,:ať to nikdy neskončí
a najednou je tu 18 odpaliště :(
...18.odpaliště s televizí 😆
Ale Hazlov vnímám úplně stejně jako Ty...první tři jamky se rozehrát a pak začíná neskutečný přírodní skvost a kochání se...Hazlov je prostě nej 👌
 
Když jdu s někým a baví mě to, tak 18ku.
Když jdu sám nebo nemám tolik času, tak cross-country 6-18 jamek dle počtu a pomalosti flightů přede mnou :D
 
Stejně jako většina pracujících. Přes týden 9, přes víkend 18.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom