Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Kolikrát měsíčně v sezóně hrajete golf?

Kolikrát měsíčně v sezóně hrajete golf?


  • Hlasovalo
    56

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
golf v sezone.png


Kolikrát měsíčně v sezóně hrajete golf?
 
Hrajete golf - na hřišti, driving, nebo oboje? (U mě u obou je to vícekrát týdně, ale ptám se, abych pochopila výsledky ostatních.)
 
AD Driving
Samostatně na driving nechodím, jsem starej a kazí mi to postavu. Vyhodil jsem za život za tréninky cca 100T a skoro nikde to nebylo vidět (zdravím @RomanL). Nejdelší cesta vede z driving na hřiště. Reálně, kromě začátků mělo smysl asi tak 5-6 tréninků na rohoži.
Mám to bohužel tak, že na drivingu rychle odhalím chybu, a přestanu ji provozovat, ale na hřišti ji dělám ještě půl roku. Takže po 17 letech řídkého hraní a 18. roce intenzivního hraní hledám rezervy spíše ve své hlavě.
Faktem je, že občas na zahradě čipuju. Nejsem kdovíjaký Patera, za kolo mívám 1-3 trojpaty, ale o víkendu jsem hrál 31 a 32 patů.
AD počet her
V letech 2005 - 2021 jsem hrál tak tři hry do měsíce.
V roce 2022 mám odehráno víc než 100 her.
 
Vždycky před sezonou si naplánuji hru 2x v týdnu. Ovšem, pak zaúřaduje počasí (fakt nesnáším zimu a déšť), někdy do toho přijde hlídání vnuček, takže to někdy vyjde na každý týden jednou a někdy 2x do měsíce. Kolikrát jsem hrála vloni, to ví jen v Hořehledech :).
 
Vždycky před sezonou si naplánuji hru 2x v týdnu. Ovšem, pak zaúřaduje počasí (fakt nesnáším zimu a déšť), někdy do toho přijde hlídání vnuček, takže to někdy vyjde na každý týden jednou a někdy 2x do měsíce. Kolikrát jsem hrála vloni, to ví jen v Hořehledech :).
Neví, protože odchodem od TT přišli o všechny statistiky hry:-D
 
Měsíčně hraju GOLF tak 1 x až 2 x, za rok se podaří hrát GOLF tak 10 x až 15 x,

nicméně 18 jamek stihnu za rok obejít více jak 140 x, tedy tak 120 x je to jen fitness procházka (ale i to je potřeba),

na driving (na tu louku zoufalců) jdu maximálně tak 3 x za rok,

holt jsem na sebe moc náročnej.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom