Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy potrénovali?

Včera trénink s trenérem. Na konci co rána to skvost. Dnes driving sám a než jsem přišel na to jak jsem to včera hrál tak mi to trvalo skoro 20 míčů. Nevím jak to zafixovat, ale když se to trefí je to prostě paráda a radost. Snad se to povede nějak zažít.
 
Nevím jestli to už tu někdo psal, ale na Albatrosu je v ceniku položka "Practice fee". Za 290,- celodenni cvicné plochy včetně neomezených míčů na driving. Vzhledem k cenám na Albatrosu se mi moc nechtělo věřit, že v tom není žádný háček, ale fakt není. Parádně jsem si dnes potrénoval. Doporučuji.;)


Koukal sem na to, pokud se chce člověk zničit, tak asi ok ale v 90% tam nechám 100-200 za 1,5h ( chipping, range, putting).
 
Koukal sem na to, pokud se chce člověk zničit, tak asi ok ale v 90% tam nechám 100-200 za 1,5h ( chipping, range, putting).
Vy mladý nic nevydržíte. Já tam dopoledne strávil 2,5 hoďky, odpálil 400 kusů a odpoledne odehrál jamkovku na Slapech ( a dokonce vítězně). ;):cool:
 
Nevím jestli to už tu někdo psal, ale na Albatrosu je v ceniku položka "Practice fee". Za 290,- celodenni cvicné plochy včetně neomezených míčů na driving. Vzhledem k cenám na Albatrosu se mi moc nechtělo věřit, že v tom není žádný háček, ale fakt není. Parádně jsem si dnes potrénoval. Doporučuji.;)
Po dnešní hře to fakt bude potřeba využít :D :D :D
 
Vy mladý nic nevydržíte. Já tam dopoledne strávil 2,5 hoďky, odpálil 400 kusů a odpoledne odehrál jamkovku na Slapech ( a dokonce vítězně). ;):cool:
Jj dostal jsem pěkně na p.... děkuji za hru :up:
 
Včera trénink s trenérem. Na konci co rána to skvost. Dnes driving sám a než jsem přišel na to jak jsem to včera hrál tak mi to trvalo skoro 20 míčů. Nevím jak to zafixovat, ale když se to trefí je to prostě paráda a radost. Snad se to povede nějak zažít.
Zafixuješ to jedině pravidelným tréninkem.
 
dnes 2hodinový trénink na Hazlově s driverem, hybridem4, 9i, Sw a putterem :up:
zdá se, že jsem konečně převzala kontrolu (že vím, co dělám)
trénovala jsem mimo jiné i krátkou hru, greenový bunker a puttování
 
Od března poprvé v gymu, takže peklo, prakticky sem zpátky na začátku, takže než se dostanu na váhy kde sem byl, tak to bude pár týdnů trvat. Ale konečně už se to vrací do normálu, ještě mi otevřou 25. skolku a bude to kompletní.
 

Přílohy

  • 20200511_103859.jpg
    20200511_103859.jpg
    101,2 KB · Zobrazení: 233
Admin note: @Mirek_62 a @bohumil.koval: Varování. Začíná to být otravné, prosím, ignorujte se navzájem, pokud nedokážete udržet úroveň diskuse bez pošťuchování a dokazování si, kdo musí mít poslední slovo. Nadále zpět k tématu, které je "Jak jste naposledy trénovali" - prosím bez dovětků k třetím osobám. Osobní případné antipatie si vyříkejte prosím soukromě.
 
dnes 2 zajímavé hoďky v Čechii
začala jsem stavět na "pochopení" z 10.5., které jsem následující dny prověřila, pokud jde o konsistenci - dnes jsem proto začala pracovat na tom, abych se nebála hůl doopravdy pustit.
Na trávníku na měkkém místě jsem dokola zkoušela "se pustit" jak je to ve 4:00 minutě videa.
Napřed jsem byla opatrná ale pomalu jsem zrychlovala, až jsem zaslechla ten typický svištivý zvuk.
Ještě chvíli jsem to opakovala a současně se pomalu stavěla do správného postavení. A několikrát jsem brnkla holí o zem a viděla, že to nic zlého a nebezpečného pro tělo, že to není žádná šleha.
Tak jsem to dělala ještě i se zavřenýma očima, abych to zapsala do paměti těla. A potom jsem založila a švih i míče chodily hodně jinak, lehce, výš a dál a za menšího úsilí.
Tak jsem se snažila vytvořit si nějaký rituál, který takto připraví švih na odpališti. Ale brzo jsrm toho už raději nechala a šla také na krátkou hru a greenové bunkery :) ⛳
 
dnes trénink splněných slibů a přání :)
psala jsem při vypuknutí corokrize, že si přeju, aby to moji rodiče přežili a že tátu vezmu na Černý most a prubnem vozejk
dnes jsme to udělali narozeninově a trochu jinak
vzala jsem tátu do Hodkoviček a pomalu jsme prošli cvičné plochy a já mu ukazovala, co cvičim v bunkeru, patování a krátkou hru...
nakonec jsem ho posadila do kóje na židli a hrála driverem
a on se upřímně radoval, jak mi to prý daleko létá (že 175m, prdlajs bylo to 125 ;) ) a opakoval, jak je rád, že mě viděl, jak to hraju a jaká jsem šikovná :)
a nakonec mi zapózoval s driverem, který do té doby nedržel nikdy v ruce a asi ani už nebude
a byl to super nezapomenutelný trénink ❤ i když mi to moc nelítalo, protože jsem podvědomě měla strach, abych ho na té židli nemázla holí

9F966E52-C01B-4E86-972B-E302042622A4.jpeg
 
dnes trénink splněných slibů a přání :)
psala jsem při vypuknutí corokrize, že si přeju, aby to moji rodiče přežili a že tátu vezmu na Černý most a prubnem vozejk
dnes jsme to udělali narozeninově a trochu jinak
vzala jsem tátu do Hodkoviček a pomalu jsme prošli cvičné plochy a já mu ukazovala, co cvičim v bunkeru, patování a krátkou hru...
nakonec jsem ho posadila do kóje na židli a hrála driverem
a on se upřímně radoval, jak mi to prý daleko létá (že 175m, prdlajs bylo to 125 ;) ) a opakoval, jak je rád, že mě viděl, jak to hraju a jaká jsem šikovná :)
a nakonec mi zapózoval s driverem, který do té doby nedržel nikdy v ruce a asi ani už nebude
a byl to super nezapomenutelný trénink ❤ i když mi to moc nelítalo, protože jsem podvědomě měla strach, abych ho na té židli nemázla holí

Zobrazit přílohu 11681
i kdyz jsi už velká holka, pochvala od taťky je moc prima viď ;) 😁
 
Prý, že si pořád vozím zadek v 🚗 🤭
Ale je pravda, že bez golfu by to byla stěží třetina.

7E1AB499-592E-41C5-8327-F03B1C906818.jpeg

04728213-686C-4089-846F-6497A4100BA9.jpeg
 
Dneska ráno od sedmi do osmi před prací hodina drivingu na Hostivaři. Musím se trochu opravit, abych na RequoCup nedělal moc velkou ostudu. Jen tři hole a pilování švihu, pěkně zpátky k základům. Už je to po několikáté za 14 dní, snad mi to "nasazení" vydrží. A když se to herně neprojeví, alespoň se hýbu. Akorát je to pro mě nějaká dřina, jak se snažím o trochu to sportovnější pojetí, tak mě to tuzeeee bolí. Ach ty špatné návyky. :(

Bylo to ale dneska fajn, nikoho jsem na drivingu nezabil (ano, skoro nikdo jiný tam nebyl, ale psssst)!

4A76B6FB-4E3A-4605-8863-4EC06D9236B3.jpg 9C569B75-914A-4932-9C39-886F21E25185.jpeg
 
Dneska ráno od sedmi do osmi před prací hodina drivingu na Hostivaři. Musím se trochu opravit, abych na RequoCup nedělal moc velkou ostudu. Jen tři hole a pilování švihu, pěkně zpátky k základům. Už je to po několikáté za 14 dní, snad mi to "nasazení" vydrží. A když se to herně neprojeví, alespoň se hýbu. Akorát je to pro mě nějaká dřina, jak se snažím o trochu to sportovnější pojetí, tak mě to tuzeeee bolí. Ach ty špatné návyky. :(

Bylo to ale dneska fajn, nikoho jsem na drivingu nezabil (ano, skoro nikdo jiný tam nebyl, ale psssst)!

Zobrazit přílohu 11686Zobrazit přílohu 11687

Peklo zamrzlo, @requo trénuje!
 
Peklo zamrzlo, @requo trénuje!

Nikomo to nerikej kémo, ale udelal jsem tam jen promo fotku a pak jsem si dal redbuláka s pressem v restauraci, aby se mi zvedla tepovka. A řeknu ti, je to super bombičkovej vodvaz! Můžu machrovat na instáči - foto mám, tepovku taky, pohoda, jazz, cool a free!
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom