Nové
  Omezený přístup PRO NEPŘIHLÁŠENÉ uživatele
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli? (2024)

Dnes Mstětice. Klubovna ve výstavbě, odbavení v kontejneru, trošku ruchu, ale to vše člověk chápe. Když se kácí les, lítaj třísky.... Za měsíc to bude dokončeno a bude to hezký, držím palce.
Hřiště klasika, nejsem úplně jeho fanoušek, zahrál jsem ho snad jednou, dvakrát v životě, takže se to vždy snažím zlomit a každý zahraný double mne nahlodávání a nahlodává. Dnes to přišlo na trojce, čtvrtá do vody a sněhulák. Moje chyba. Nicméně jsem furt věřil, že to dnes půjde, hra v poli celkem dobrá, ale pak přišlo na řadu patování. Na pětce čtyřhra, green běhal zcela jinak než ty ostatní, na šestce mě zas greenová nerovnost vyhodila míček směřující jasně do jamky mimo a to se opakovalo ještě jednou. Jak jsem po hře zjistil, podobné zkušenosti mělo většina hráčů. Nerovné a rozdílné rychlostní greeny jsou fakt problém. Nakonec 34 stejblů, takže žádná trága, ale pocit že jsem tohle udělal dobře a byl trošku neprávem potrestán, zůstává. Letos jsem odehrál cca 10 různých hřišť a až na jedno, které bylo v luxusním stavu, mám dojem že tohle je problém většiny ostatních. No nic, budeme doufat, že se to zlepší, třeba někdy i promítne do ceny a každopádně to proberu v dalším podcastu Rovný a Dlouhý.
 
Super hra, jen je škoda těch 39 patů ;) Hrát o těch 7 méně, aby byl průměr 2, byl by to vynikající výsledek :up: Ale i takto je to super hra :) Mrzí mne tvé zranění. Představa, že jsi ten popel vyklopil na vyprané prádlo je hodna videa na tik toku :D
Není 2x18 náhodou 36?😉
 
Dnes turnaj v CL. Zase 3 dabláče 😡
Nefungovaly zejména železa do grýnu 😡 ale vše zachraňoval patr ( tedy až na jamku 6. a 7. kde si vzal „oddechový čas” a neproměnil 1m paty do bogie a způsobil tak 2 trojpaty 🙈) ale zase na jiných zachraňoval pary z 2-3m vzdáleností. Tedy abych ho nechválil zase tak moc, tak na 10. jamce 2m pat do birdie 💩).
Ale na 10. se „vycajchnoval” driver a trošku si tak vyžehlil šlajs do „červené vody” na 1. 🤨

IMG_9861.jpeg


IMG_9862.png


IMG_9863.jpeg
 
Není 2x18 náhodou 36?😉
Díky Jardo za upozornění ;) že jsem úplnej blb, co nedokáže spočítat 1+1 :D Blbě napsáno. Myslel jsem podle sebe, průměr 32 patů na 18 jamek
 
Včera v Hořehledech dámský turnaj, první tam. Sešlo se nás mnoho a bylo to příjemné "holčičí"odpoledne. Mám naučené chodit vždy ke žlutým odpalištím a tady se nemuselo, velmi se to tím zrychlilo. Byla to taková příjemná procházka se Zuzkou a Marcelou -děkuji, za pěkného počasí, jen na poslední jamce se spustil trochu liják.
Moje hra byla dnes se stromy, vydařená rána, odměna, dopad pod strom. Nešla jsem moc po fervejich, takže výsledek spíš horší 57ran. Ale zadařil se jeden par na 9. Dlouhá rána na fervej, druhá trochu za grýn a pak dva paty.
Už se těším na příště. 22.6. 🏌️‍♀️
IMG_6094.jpeg
IMG_6092.jpeg
 
Jako hovado. Vymeteno.
Turnaj na domácím hřišti. Dětem jsem navařil, ráno se rozcvičil, a s přesvědčení, že vytýkací zprávy od mé bývalé manželky mi nezkazí den jsem vyrazil do Terezína.
Snídaně, pár čipů, pár ran z bunker, které mne nějak opustily v Jižních Čechách s Hořehledy Boys.

Zahájil jsem výstavním drivem - vlevo do outu na driving. 7.
Na druhé jamce vlevo do špenátu (a dlouhá). Mohl jsem si vzít SW, ale měl jsem ambice. 3 rány v rafu, 9.
Třetí jamka, budu hrát konzervativně před vodu. OK, druhá socket - do vody. 7
Dál se mi to snad ani nechce psát
Hranice hanby 25 stb.
@Belbo mě zabije. Nebo se raději zabiju sám, protože když mne zabije @Belbo, půjde sedět, a to se zabiju.
 
Tak slíbený komentář k mé dnešní hře.
Nejdříve dopolední devítka v Hukvaldech. Byl jsem tam poprvé. Z komentářů a hodnocení na jamce jsem toho moc nečekal. Golf jsem se naučil( no nevím zda naučil) na poli v Libouchci. Mé nároky jsou velmi skromné.
Cesta tam byla nahoru a dolu přes Beskydské průsmyky. Nádherná příroda kolem mne, mě nutila se kochat pohledem na ni.
Moc hezká klubovna s velmi milou a sympatickou paní. První dvě jamky byly fajn. Pak jsem se díky špatnému značení motal po hřišti jako nudle v bandasce :D To značení a zmatenost hráčů, kteří jsou tam poprvé, je jediné, co se mi tam nelíbilo. Moje hra, jako na houpačce.
1715010104600.png


Po cestě zpět, jsem se musel stavit v Rožnově ;) Hřiště je moc hezké, pro mne jedna z nejhezčích devítek. Ti neskutečně milí lidé, nádherná příroda a dobré počasí rozhodlo o mé hře. Údržba na hřišti makala asi v šesti lidech. Ferveje a rafy krásně střižené, greeny lehce tvrdší, ale konzistentní, odpaliště po aretifikaci. Tak že jediné co tomu chybělo byla lepší má hra ;)

1715010510614.png
 
Tak po víkendové cyklistice opět nastává týden "normálního sportu"😀.......po cca 15.letech hra v Kořenci a krom klubovny jsem nepoznal už nic. Před časem šly nějaké hlášky o špatné kvalitě., nevím, ale nyní tomu tak určitě není 👍. Plochy jsou krásné a celistvé, ale pravda, stříhány trochu výše........takže greeny hodně pomalé.
A jsme u mé hry, já na těch greeenech nedohranim nechal min.10 ran. Takže 1.devitka za 50 (16 stb) ještě šla, gulášovka mezi devitkama taky🙂......ale 2.devitka bohuzel měla s golfem pramálo společného 😒.
 
6.5.2024 • Molitorov: 89 ran, 34 patů (by mGolf)

IMG_7145.jpeg

Chtěl jsem jít naposledy před Kaskádou ladit formu do Hostiku, ale zavřeno kvůli pondělní prohlížecí Galerii (jednou do měsíce). Dneska byla v práci delší volnější chvíle odpo, tak padla nakonec volba na Molitorov - přiznávám, pondělní cena HCPx10 Kč je silné lákadlo (za fee jsem platil dnes tedy 179 Kč na 18j). Plus mínus herně dobrý. Poměrně špatně mi šla dlouhá hra - ztuhlá záda. No a hned jít z auta... nešlo to dobře celou první devítku. Naopak krátká hra mi dnes šla dobře. Potěšilo vyloženě zahrané birdie na 11, snad jediný povedený drive na tu správnou fervej, skvělé dlouhé železo až na grýn, kde se hezky zakutálelo a pat snad z 5 metrů kousek vedle jamky, ten půlmetr doklepnutí jsem už neminul. Hezké. A pak těch pár parů spravilo celkové skóre na na mě hezké číslo. 👍 Hřiště zelené, ale ferveje docela už tvrdé, nechce se do toho řízkovat. Ani trochu. Víc mě to tady díky tomu bavilo, když se to zakutálelo do lehkého a nízko střiženého rafiku vedle ferveje. Hrálo se mi to z toho líp. Jo a sem tam je odkvetlá pampeliška. Tzn. tam je "míčků" - než najdete ten svůj ;). Grýny místy zpravidla celistvé, ale flekaté a malinko chlupatější, nezatáčelo to. Nic však, co by mě při hře za dvě stovky jakkoli zlobilo. ;)

IMG_7127.jpeg IMG_7131.jpeg IMG_7142.jpeg
 
Upraveno:
V Ne turnaj hybridního střídání pravé a levé strany 😅. Prodloužil jsem putter na 35", upravil držení aaaa... Ani jeden 3-putt 💪. A těch minutých birdie šanci, hrůza 🤦‍♂️. Cannon z 3ky, na 17ce si hlava uvědomila že hraju nejlíp tak za poslední 3 roky... A zpudobila totální herní rozklad a mnoho mnoho nadávek 🤬😓. Skvělá 3W na 210m do autu, zelezo na jistotu do lesa a drbanec při vyklenutí na FW, a pak ještě lehký zkrácený hybrid na 150 m pro jistotu socket do lesa 🤦‍♂️
Nakonec 91 ran a 3. místo. Ale když to má člověk rozehrání na 85...
 

Přílohy

  • Screenshot_2024-05-06-20-25-39-19_ee1ff4e9101e334e44663b573ec21a1c.jpg
    Screenshot_2024-05-06-20-25-39-19_ee1ff4e9101e334e44663b573ec21a1c.jpg
    46,1 KB · Zobrazení: 22
Dnes jsem již potřetí letos hrál Hodkovičky v rámci turnajové série "Devítka na pravém břehu Vltavy s HH".
I když kvalita se oproti minulým kolům zlepšila, stále jsou to Hodko jak je neznám. Suché fezrveje, chlupatý, hrbolatý greeny a neuhrabaný bankry. Nedokážu pochopit ,jak někdo může odehrát ránu z bankou a ten po sobě neupravit. Ani dost špatná kvalita hřiště a s tím související frustrace, tohle neomlouvá. Držím palce Hodkovičkám ať se jim podaří hřiště dát co nejdříve dopořádku.
Do Hodkoviček jsem se dnes dostal po dvou letech a plně souhlasím s výše popsaným, neutěšeným stavem hřiště. Zejména greeny jsou extrémně špatné, nerovné, každý dvojpat je skoro zázrak.
 
Beru tu rozehravka vážně
 

Přílohy

  • IMG_20240507_110725.jpg
    IMG_20240507_110725.jpg
    159,6 KB · Zobrazení: 57
Tak dnešní přípravná hra na Ostravici byla z mé strany totálně na ho..no :D Jediné pozitivum, bylo nádherné hřiště a flajt super lidiček z 19. jamky. Jmenovitě, náš hostitel Jindra @Henry , Libor @ligi , Kuba @Kotilajnen a moje velká maličkost Peťulka @jumbodedek
Celkově jsme všichni hráli čočku, ale bylo to super odpoledne se skvělými lidmi. Trochu je mi líto Libora @ligi , který v 19 hod vyrážel zpátky do Blanska :oops:

1715112466720.png
 

Přílohy

  • IMG_20240507_110723.jpg
    IMG_20240507_110723.jpg
    159,6 KB · Zobrazení: 44
  • IMG_20240507_134059.jpg
    IMG_20240507_134059.jpg
    124,6 KB · Zobrazení: 41
  • IMG_20240507_135543.jpg
    IMG_20240507_135543.jpg
    222 KB · Zobrazení: 40
  • IMG_20240507_140453.jpg
    IMG_20240507_140453.jpg
    88 KB · Zobrazení: 62
  • IMG_20240507_151958.jpg
    IMG_20240507_151958.jpg
    215,8 KB · Zobrazení: 60
  • IMG_20240507_152049.jpg
    IMG_20240507_152049.jpg
    228,2 KB · Zobrazení: 61
  • IMG_20240507_163242.jpg
    IMG_20240507_163242.jpg
    192,6 KB · Zobrazení: 41
  • IMG_20240507_164121.jpg
    IMG_20240507_164121.jpg
    152,2 KB · Zobrazení: 39
  • IMG_20240507_180427.jpg
    IMG_20240507_180427.jpg
    81,4 KB · Zobrazení: 43
  • IMG_20240507_180449.jpg
    IMG_20240507_180449.jpg
    128,6 KB · Zobrazení: 47
Včera jsem měl tu čest zahrát si s prima lidmi z 19. jamky. Nu považte: mými hosty byli @jumbodedek , @ligi a @Kotilajnen a byli za hvězdy, já za zrezivělou hvězdu maršálskou. Mi se vůbec nedařilo (protože to neumím), ale ti tři hráli docela pěkně. Přestože jim sem tam něco nevyšlo a pak chvíli brblali. To víte, u nás pod Beskydami není golf lehkou záležitostí.

Ostravické hřiště bylo skvěle připravené, i když po nočním dešti mělo grýny pomalejší (nešlo je sekat, jen poválcovat). Ale celkově jsme se rozcházeli spokojení. A také jsme poseděli a poklábosili před hrou a na chvíli i po ní. Dokonce se na nás přišel podívat ředitel. A na úvod byla i zelená, ale to už tady prosáklo.

Ještě jednou díky, chlapi, za vaši návštěvu.

1715145372825.jpeg
 
Včera jsem měl tu čest zahrát si s prima lidmi z 19. jamky. Nu považte: mými hosty byli @jumbodedek , @ligi a @Kotilajnen a byli za hvězdy, já za zrezivělou hvězdu maršálskou. Mi se vůbec nedařilo (protože to neumím), ale ti tři hráli docela pěkně. Přestože jim sem tam něco nevyšlo a pak chvíli brblali. To víte, u nás pod Beskydami není golf lehkou záležitostí.

Ostravické hřiště bylo skvěle připravené, i když po nočním dešti mělo grýny pomalejší (nešlo je sekat, jen poválcovat). Ale celkově jsme se rozcházeli spokojení. A také jsme poseděli a poklábosili před hrou a na chvíli i po ní. Dokonce se na nás přišel podívat ředitel. A na úvod byla i zelená, ale to už tady prosáklo.

Ještě jednou díky, chlapi, za vaši návštěvu.

Zobrazit přílohu 43054
Díky za diplomaticky řečenou pochvalu "hráli docela pěkně"😄......při našich výkonech 100 a 106 (HI cca 16) a 112 (HI 24)😒. .........To potěšilo stejně jako celá včerejší akce u vás pod těmi jak praviš Beskydami 🙂👍
 
Včera golfový „den blbec” na „Y” - krásných 102 ran 😡
Prostě nefungovala hlava ani tělo a 💩 se všechno, co mohlo. 🤨

IMG_9870.jpeg


Ještě, jsem jsem včera neměl „den blbec” sám, že @mkopcak 🙈

A dnes se synátorem společná hra v Lípě a 79 z bílých a ve větru. Ještě první devítku to trošku haprovalo, ale na druhé se to více méně spravilo a už to chvílema vypadalo jako golf 🤭

IMG_9872.jpeg
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom