Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli? (2024)

Včera ráno v rámci našeho třídenního výletu s @mkopcak, @Sauron a @roman007 na rozehrání 7j Bechyně a potom přesun na Hlubokou. Počasí fantasticky letní, skoro až moc. Jediná škoda na hřišti byla - zapískované grýny. Dobře to jelo, ale každý malinko jinak. Hráli jsme jamkovku, já proti Martinovi a přestože začatek jsem dvě jamky v podstatě vlastními chybami věnoval, tak nakonec jsme na 18j šli square... A ten poslední pětipar oba v paru. Takže bitva o zmrzlinu skončila vlastně ideálně v rámci pohodového pokračování víkendu - square. :) Rozehrávku jsme už nedali. Bylo to krásné, ale toho vedra bylo moc. Tak pár fotek, na společnou v tom soustředění nebyl prostor...

Zobrazit přílohu 42822Zobrazit přílohu 42823Zobrazit přílohu 42824Zobrazit přílohu 42825Zobrazit přílohu 42826Zobrazit přílohu 42827Zobrazit přílohu 42828Zobrazit přílohu 42829Zobrazit přílohu 42830
Dobrá práce náčelníku. Plichta s @mkopcak je velmi cenná. Gratuluji :up:
 
Nejprve napíšu jak včera... V úterý větrné Čertovo Břemeno. Zopakování Jamkovky s @mkopcak - filuta. Nechtěl se smířit s remízou z Hluboký z pondělka. Tentokrát už bez vyrovnání, akorát on z bílých, já ze žlutých. Bylo to moc hezká hra, mám jamkovku rád. Bohužel Martin na 14 jamce vedl 4 jamky. Takže jsem se kousnout na to uhrát remízu. Šance malé, ale... Bojuje se do poslední jamky! 15 zariskovaný drive - jak se ten šlajs hodil ná tomhle krátkém doglegu! Birdie! Ještě tři! A 16, krátký 4par do kopce, Martin drivem nahoru, ale méze břízky vedle grýnu. Glee šance. Já tedy jistým železem pod kopec... Dobrá příhra, nakonec já par, Martin bogey. O 2! No a pak? Ne. Nebyl to golfový sen. Přijde to příště. Vůbec nevadí! Jsem na sebe pyšnej, že jsem se soustředil až do konce! 3/1 a spousta cenných zkušeností v kapse!

IMG_7096.jpeg


Po návratu do Hoře večer ještě 9 jamek HCP, to byla už trochu výzva, velká únava že tři dnů golfu a pravda, malinko kratších noci. Ale šlo to.

IMG_7106.jpeg

Zahrál jsem korektně na sebe, 18 STB. Ale jak se mi už nechtělo, tak jsem na trojce odflákl doklepnutí z 10 cm, no uhrál jsem to - doklepnutí byla dvě. :oops: Ach jo. Ale co. HI je zpátky na 17,9. konečně mi zmiznul jeden stresující exkluzivní zahraný dřívější výsledek, který mě akorát stresoval. A co bylo skvělý, šel jsem ve flajtu s @pkoren - Jamkař a nadšený Hoře golfista. 54 HI - ale hrál jak s partesu! Gratulace k životní hře a 24 STB! A teď už víš, jak na to! Díky Pavle za hezkou hru. Tvé nadšení pro hru a odhodlání se poprat s každou ránou! Velmi inspirativní. Těším se na další společnou hru!
 
Upraveno:
A teď, teď to hlavní. Dneska mám narozeniny. Nepíšu to kvůli tomu, že chci gratulovat. Hned vysvětlím. Poprvé jsem se s mladším synem (54hi, bude mu deset a i když bojuje při hře jen tak už z červených, tak turnajové šel ze zelených, celkový odečet byl 1/8 že součtu do 36) přihlásil na turnaj. 9j Texas v Hoře. On se už týden potají, jak mi @kristyna prozradila, dost stresoval, chtěl zahrát hezky - ale proč - abys mi to dál jako narozeninový dárek, tak mi nechtěl nic pokazit. Trubka jeden můj! Vždyť o nic nejde! A... no prostě začal jsem se stresovát já, abych mu to nepokazil. Jaký syn, takový otec. :) Ale zbytečné. Honza hrál krásně. Měl jsem co dělat, abych s ním držel krok. Spolehlivě jsme se střídali, jednou se hrála jeho rána v lepší pozici, jednou moje. Moc nás to oba bavilo. A jamku 7 - tu jsme vlastně hráli celou jeho rány a dokonce to smrdělo o otočku jeho prvního dlouhého patu birdie!! Byl jak sluníčko. Nakonec +3 rány a.... A uhrané a vybojované 3. Místo! Děkuju Honzo, krásný dárek! Každá rána a každá chvíle byla fantastická! Hezky si se soustředil, skvělé rány, pečlivé patování... Prostě, jsme nejlepší! Dali jsme to. Spolu. ❤️

8a57364c-a78c-4c6e-a1ec-2c6106925bd7.jpeg


PS: gratulace @mkopcak hrajícímu s Kryštofem Kopčákovic ke krásnému druhému místu! 🏌️‍♂️Příště vám ale ukážeme! :p
 
Upraveno:
A teď, teď to hlavní. Dneska mám narozeniny. Nepíšu to kvůli tomu, že chci gratulovat. Hned vysvětlím. Poprvé jsem se s mladším synem (54hi, bude mu deset a i když bojuje pro hře jen tak už z červených, tak turnajové šel ze zelených, celkový odečet byl 1/8 že součtu do 36) přihlásil na turnaj. 9j Texas v Hoře. On se už týden potají, jak mi @kristyna prozradila, stresoval, chtěl zahrát hezky - ale proč - abys mi to dál jako narozeninový dárek, tak nechtěl nic kazit. Trubka! Vždyť o to nejde! A... začal jsem se stresovát já, abych mu to nepokazil. Jaký syn, takový otec. :) Ale zbytečné. Honza hrál krásně. Měl jsem si dělat, abych s ním držel krok. Spolehlivě jsme se střídali, jednou se hrála jeho rána v lepší pozici, jednou moje. Moc nás to oba bavilo. A jamku 7 - tu jsme vlastně hráli celou jeho rány a dokonce to smrdělo o otočku jeho prvního dlouhého patu birdie!! Byl jak sluníčko. Nakonec +3 rány a.... A uhrané a vybojované 3. Místo! Děkuju Honzo, krásný dárek! Každá rána a každá chvíle byla fantastická! Hezký do se soustředil, skvělé rány, soustředěně patování... Prostě, jsme nejlepší! ❤️

Zobrazit přílohu 42851

PS: gratulace @mkopcak hrajícímu s Kryštofem Kopčákovic ke krásnému druhému místu! 🏌️‍♂️Příště vám ale ukážeme! :p
Gratuluji k vynikajícímu výkonu tobě i mladému nadějnému golfistovi 👍👍
No a také přeji vše nejlepší k narozeninám. 😉
 
Gratuluji k vynikajícímu výkonu tobě i mladému nadějnému golfistovi 👍👍
No a také přeji vše nejlepší k narozeninám. 😉
Všechno nejlepší a hlavně hodně zdraví 😁
 
A teď, teď to hlavní. Dneska mám narozeniny. Nepíšu to kvůli tomu, že chci gratulovat. Hned vysvětlím. Poprvé jsem se s mladším synem (54hi, bude mu deset a i když bojuje při hře jen tak už z červených, tak turnajové šel ze zelených, celkový odečet byl 1/8 že součtu do 36) přihlásil na turnaj. 9j Texas v Hoře. On se už týden potají, jak mi @kristyna prozradila, dost stresoval, chtěl zahrát hezky - ale proč - abys mi to dál jako narozeninový dárek, tak mi nechtěl nic pokazit. Trubka jeden můj! Vždyť o nic nejde! A... no prostě začal jsem se stresovát já, abych mu to nepokazil. Jaký syn, takový otec. :) Ale zbytečné. Honza hrál krásně. Měl jsem co dělat, abych s ním držel krok. Spolehlivě jsme se střídali, jednou se hrála jeho rána v lepší pozici, jednou moje. Moc nás to oba bavilo. A jamku 7 - tu jsme vlastně hráli celou jeho rány a dokonce to smrdělo o otočku jeho prvního dlouhého patu birdie!! Byl jak sluníčko. Nakonec +3 rány a.... A uhrané a vybojované 3. Místo! Děkuju Honzo, krásný dárek! Každá rána a každá chvíle byla fantastická! Hezky si se soustředil, skvělé rány, pečlivé patování... Prostě, jsme nejlepší! Dali jsme to. Spolu. ❤️

Zobrazit přílohu 42851

PS: gratulace @mkopcak hrajícímu s Kryštofem Kopčákovic ke krásnému druhému místu! 🏌️‍♂️Příště vám ale ukážeme! :p
Gratulace k hezky prožitým narozkám 👍
 
A teď, teď to hlavní. Dneska mám narozeniny. Nepíšu to kvůli tomu, že chci gratulovat. Hned vysvětlím. Poprvé jsem se s mladším synem (54hi, bude mu deset a i když bojuje při hře jen tak už z červených, tak turnajové šel ze zelených, celkový odečet byl 1/8 že součtu do 36) přihlásil na turnaj. 9j Texas v Hoře. On se už týden potají, jak mi @kristyna prozradila, dost stresoval, chtěl zahrát hezky - ale proč - abys mi to dál jako narozeninový dárek, tak mi nechtěl nic pokazit. Trubka jeden můj! Vždyť o nic nejde! A... no prostě začal jsem se stresovát já, abych mu to nepokazil. Jaký syn, takový otec. :) Ale zbytečné. Honza hrál krásně. Měl jsem co dělat, abych s ním držel krok. Spolehlivě jsme se střídali, jednou se hrála jeho rána v lepší pozici, jednou moje. Moc nás to oba bavilo. A jamku 7 - tu jsme vlastně hráli celou jeho rány a dokonce to smrdělo o otočku jeho prvního dlouhého patu birdie!! Byl jak sluníčko. Nakonec +3 rány a.... A uhrané a vybojované 3. Místo! Děkuju Honzo, krásný dárek! Každá rána a každá chvíle byla fantastická! Hezky si se soustředil, skvělé rány, pečlivé patování... Prostě, jsme nejlepší! Dali jsme to. Spolu. ❤️

Zobrazit přílohu 42851

PS: gratulace @mkopcak hrajícímu s Kryštofem Kopčákovic ke krásnému druhému místu! 🏌️‍♂️Příště vám ale ukážeme! :p
Všechno nejlepší k těm třicátinám 🥳🥳🥳 🎉🎉🎉, hlavně to zdraví, štěstí, milující rodinu a rovné dlouhé rány
 
Včera Liberec, poslední turnaj před pátečním odjezdem na jihomoravské "soustředění" před Doubles:)......prvních 6 jamek pohodový bogey golf, pak v té mojí šedivé kebuli něco přecvaklo a do konce hry to byl takový šrot, jaký jsem už hóódně dlouho nezažil:vomit::vomit::down:.......více dodávat netřeba.
Jinak Liberec stabilně ve velmi dobré kondici, poměr cena/výkon zde naprosto supr:up:
 
Dnes turnajově Roudnička(RSTVC). První jamka (6. canon start) v paru a pak už jenom hrozný šrot.Jenom 22 STB.
Na hřišti jsem hrál poprvé a velice se mi líbilo.Přes hrozný výsledek jsem si to užil.Jinak celý turnaj foukal dost silný vítr a dokonce ovlivňoval dráhu patů.
 
Dnes jsem již potřetí letos hrál Hodkovičky v rámci turnajové série "Devítka na pravém břehu Vltavy s HH".
I když kvalita se oproti minulým kolům zlepšila, stále jsou to Hodko jak je neznám. Suché fezrveje, chlupatý, hrbolatý greeny a neuhrabaný bankry. Nedokážu pochopit ,jak někdo může odehrát ránu z bankou a ten po sobě neupravit. Ani dost špatná kvalita hřiště a s tím související frustrace, tohle neomlouvá. Držím palce Hodkovičkám ať se jim podaří hřiště dát co nejdříve dopořádku.
 
Vcera po mesici v Kravarich, tentokrat uz cela osmnactka. Dost jsem koukal o kolik se stihlo hriste zlepsit, nedokonaly jen dva tri greeny, jinak parada. Na druhe devitce se do nas pustily musky a tak bylo potreba hrat bum bac:D a ani na chvili se nezastavit. Coz se teda projevilo na skore, u dvou micu jsem se nezdrzoval s hledanim a na greenech jsem se ani nesnazil cist. Jen tri pary a celkove 94 ran, byl to i nezvyk hrat 18 jamek. Kolega zahral prvni zivotni birdie, na 5. jamce s asi 12m puttem a pocasi bylo skvely, takze dobry odpoledne. Sli jsme pres 1fee2hraci, coz pak neprida body do golfovych stezek na teetimu, ikdyz rezervace v teetimu videt byla, to asi jen pro info.
 
Dnes cestou na soustředění před "akcí roku" odehrána Dolní Dobrouč. Pro pobavení všech 😀.....na parkovišti jsem zjistil, že jsem baterku do vozíku nechal doma😒....bugy rozebrány nějakým turnajem.....a to mě tak rozhodilo, že jsem první 3 jamky zahrál jako prase (musím si to zdůvodnit😀). Kdo zná Dobrouč, tak si dokáže představit, jak jsem já skoro duchodce vypadal po devitce při tlačení el.vozíku bez baterky😒. Na druhou už bugy byly.....a pozor!! (zvlášť pro @TP_79 😀 )......46 ran (21 Stb) je příslibem směrem k Doubles🙂
Jinak Dobrouč jsem hrál poprvé.......a líbilo moc👍. Greeny trochu flekaté, ale jezdily jak čert.....fairwaye naprosto supr.
 
Dnes cestou na soustředění před "akcí roku" odehrána Dolní Dobrouč. Pro pobavení všech 😀.....na parkovišti jsem zjistil, že jsem baterku do vozíku nechal doma😒....bugy rozebrány nějakým turnajem.....a to mě tak rozhodilo, že jsem první 3 jamky zahrál jako prase (musím si to zdůvodnit😀). Kdo zná Dobrouč, tak si dokáže představit, jak jsem já skoro duchodce vypadal po devitce při tlačení el.vozíku bez baterky😒. Na druhou už bugy byly.....a pozor!! (zvlášť pro @TP_79 😀 )......46 ran (21 Stb) je příslibem směrem k Doubles🙂
Jinak Dobrouč jsem hrál poprvé.......a líbilo moc👍. Greeny trochu flekaté, ale jezdily jak čert.....fairwaye naprosto supr.
No tak to je super, aspoň se nemusím tolik stresovat, když budu hrát šrot 😉😉😉 Jen doufám, že nám soutěžní výbor povolí bugynu 🤣🤣🤣 Ale třeba to ukecáme, snad tě nenechají tlačit celé soustředění elektrický vozík bez baterky (a nebo se budeme střídat) 🤣🤣🤣
 
No tak to je super, aspoň se nemusím tolik stresovat, když budu hrát šrot 😉😉😉 Jen doufám, že nám soutěžní výbor povolí bugynu 🤣🤣🤣 Ale třeba to ukecáme, snad tě nenechají tlačit celé soustředění elektrický vozík bez baterky (a nebo se budeme střídat) 🤣🤣🤣
Neboj se Tome, baterka bude. Já mu ji přivezu ;)
 
4.5.2024 • Hořehledy: 83 ran, 39 patů (by mGolf)

IMG_7113.jpeg

@HonzaS - Honzíku, sorry, formu jsem ale objednával až na příští týden! Obávám se, že to nevydrží. Takhle by to totiž šlo. :up: Včera jsem trochu na chatě spadl, když jsem šel s popelem z kamen. Popel jsem zachránil - protože jinak bych ho vysypal na čerstvé vyprané prádlo na sušáku, kolem kterého jsem šel. By se @kristyna totiž určitě zlobila! A neudělala by mi jahodový knedlíky, ktery jsem měl slíbený. Ruka, koleno a naražený bok - nicméně díky tomu jsem to dneska nerval a šel jsem jak holka. Furt po ferveji. Až to byla skoro nuda. ;)

Vím, následující hry budu výsledkově trpět, rovnováha světa musí být zachována. Jak jsem psal, Honzíku, sorry. Kdyžtak ti budu na Kaskádě alespoň na omluvu nosit 🍺🍺🍺!

IMG_7112.jpeg
 
Upraveno:
4.5.2024 • Hořehledy: 83 ran, 39 patů (by mGolf)

Zobrazit přílohu 42917

@HonzaS - Honzíku, sorry, formu jsem ale objednával až na příští týden! Obávám se, že to nevydrží. Takhle by to totiž šlo. :up: Včera jsem trochu na chatě spadl, když jsem šel s popelem z kamen. Popel jsem zachránil - protože jinak bych ho vysypal na čerstvé vyprané prádlo na sušáku, kolem kterého jsem šel. By se @kristyna totiž určitě zlobila! A neudělala by mi jahodový knedlíky, ktery jsem měl slíbený. Ruka, koleno a naražený bok - nicméně díky tomu jsem to dneska nerval a šel jsem jak holka. Furt po ferveji. Až to byla skoro nuda. ;)

Vím, následující hry budu výsledkově trpět, rovnováha světa musí být zachována. Jak jsem psal, Honzíku, sorry. Kdyžtak ti budu na Kaskádě alespoň na omluvu nosit 🍺🍺🍺!

Zobrazit přílohu 42918
Super hra, jen je škoda těch 39 patů ;) Hrát o těch 7 méně, aby byl průměr 2, byl by to vynikající výsledek :up: Ale i takto je to super hra :) Mrzí mne tvé zranění. Představa, že jsi ten popel vyklopil na vyprané prádlo je hodna videa na tik toku :D
 
Dnes v Hořehledech příjemných 110 ran, 35patů. Trénink v patovaní určitě pomohl. Dnes více trestů. Ale i skvělé zahrané jamky, dokonce tři pary. Mám z nich velkou radost? Jeden na tříparu a dva na pětiparu.🍀
A zítra na Ladies tour 2024 na stejném hřišti.

Špinavé prádlo mi nevadí, u nás pere pračka, to určitě Ti, co mě znají vědí. @requo 😉
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom