Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli? (2024)

A za třetí, půlset a na jedničce jsem zapomněl někde 56
Prej na 1ce…byl tak vytočenej z toho trojputtu na 7ce, že ten vrtulník přistál až u mě na lípě…

IMG_4502.jpeg
 
Prej na 1ce…byl tak vytočenej z toho trojputtu na 7ce, že ten vrtulník přistál až u mě na lípě…

Zobrazit přílohu 41370

Deepfake! Zcela jasně se ta hůl nemohla zaseknout za kmenem z druhé strany od grýnu! :p
 
9.3.2024 • 9j. Hořehledy: 40 ran, 21 patů (by mGolf)

Zobrazit přílohu 41368

Hmmm.... Takže: cestou na golf jsem poslouchal Podcast @sucháč rozhovor se Skopovým. A zrovna část - nervat to, soustředit se na kontakt. Dobrá mentální příprava těsně před hrou. Fakt. Za druhý... Krásný počasí a šel jsem sám, po týdnu čistá hlava (resp přesněji řečeno vygumováno). A za třetí, půlset a na jedničce jsem zapomněl někde 56. Tzn vše ostatní kolem grýnu buď P nebo 6i. Mno a trefil jsem snad poprvé v životě kolem grýnu všechno. Fantastický to bylo. :)

Jinak, že je to naprosto nádherná a okouzlující dáma, tahle 7. Hořehledská jamka? Jen by ji @mkopcak mohl už učesat na grýnu ofinu. :) Před ranou do grýnu u fotky jsem ji hezký pochválil a ejhle, zahral jsem z místa fotky na grýn. Pak bohužel tri paty. Nevadí. Byla to prima hra. :)

Zobrazit přílohu 41369
Dost dlouhý a přesný driver Michale @requo :up: a celkově super výsledek bez chyb. Nejspíše falešná forma :D Tak ať ti vydrží co nejdéle ;)
 
Tak první 18ka sezóny a já jsem spokojen! První 9ka teda smrděla průserem, ale druhá to zachránila. A navíc bylo náááádherně!

IMG_4501.jpeg
IMG_4506.jpeg
38172134-39A0-4D51-A63F-B364378EF2BA.jpeg
 
Šli jsme se dnes naladit na zítřejší odlet do teplejších krajin na DD. Překvapilo mě, že i sem už jezdí davy Korejců, bylo jich plné hřiště.
Já tady nikdy nezahrál dobré skoré a platilo to i dnes, nevím čím to je, ale nikdy se mu tu nedaří. Dokazuje to i super železo na 8. cca 70cm k tyči a já to nedal.

1710011720558.png
 
Jsem rád, že jsem šel jenom 9 jamek, protože z té koncovky bych se už nevzpamatoval 😀 celkem 5x jsem to poslal do vody a +16 na tři jamky musí být nějaký rekord

9.3.2024 • 9j. Vinoř - Praha: 54 ran, 20 patů (by mGolf)
1710015035657.png
 
Upraveno:
Hele a jen tak ze zvedavosti, kolikrat za rok hrajes jinde?
Vzhledem k sezónímu pracovnímu vytížení velmi málo. A zcela upřímně - proč bych se měl táhnout někam hodinu cesty, vypláznout 1000+ Kč a bejt za svůj šrot nasranej, když mi stačí otevřít branku:). Navíc sebou občasně beru i své juniory nebo někoho z dětské repre…

V hodinkách mám za poslední rok 78 her, z toho je 24 na jiných hřištích - 30%. Ale ono reálně to bude mnohem menší procento, protože na domácí hru si hodinky beru výjimečně, zatímco na cizí vždycky. A z těch posledních 24 je celkem 14 z podzimních zájezdů do Turecka.
 
Vzhledem k sezónímu pracovnímu vytížení velmi málo. A zcela upřímně - proč bych se měl táhnout někam hodinu cesty, vypláznout 1000+ Kč a bejt za svůj šrot nasranej, když mi stačí otevřít branku:). Navíc sebou občasně beru i své juniory nebo někoho z dětské repre…

V hodinkách mám za poslední rok 78 her, z toho je 24 na jiných hřištích - 30%. Ale ono reálně to bude mnohem menší procento, protože na domácí hru si hodinky beru výjimečně, zatímco na cizí vždycky. A z těch posledních 24 je celkem 14 z podzimních zájezdů do Turecka.
ale to je naprosto v poradku!!!
ja taky tim kam to mam blizko hraju vetsinu her doma, ve msteticich!

dont get me wrong! to ja jen ze zvedavosti, jak casto se velkovezir z Hore dostane jinam!
 
ale to je naprosto v poradku!!!
ja taky tim kam to mam blizko hraju vetsinu her doma, ve msteticich!

dont get me wrong! to ja jen ze zvedavosti, jak casto se velkovezir z Hore dostane jinam!
Prosím o správnou tituláž - velkovezír jest tchán majitel. Mne po vzoru @jumbodedek zovat blahorodí!🤣
 
Dnešní popracovní procházka po Kotlině mne utvrdila v tom, že jsem totálně sedřený a unavený. Minulý týden jsem měl volno. Po hře mi bylo fajn. Moje hra nebyla až tak hrozná v poli. Zato na greenu jsem byl kopyto. Neustále krátký, nebo naopak dlouhý. Zase mi docela hezky chodil driver, 3 dřevo i 3 hybrid. Spokojenost.

1710088264466.png
 
Včera Lázně Bohdaneč, člověk namlsaný po návratu z Turecka. Přišlo rychlé vystřízlivění hned na první jamce. Ten den bylo prostě všechno špatně. Vše co se mohlo podělat jsem podělal :) . Samozřejmě zapískované greeny na to nemají vliv. Green byl nejmenší problém, nebo se tedy bylo alespoň na co vymlouvat :). byl to ten den kdy si to člověk vytrpí a radost žádná. jeden par mě spíš rozesmál než uspokojil :) Na hřišti probíhají úpravy- na jamce 16 nová vodní plocha
 

Přílohy

  • 1.jpg
    1.jpg
    158,4 KB · Zobrazení: 63
  • 2.jpg
    2.jpg
    190,1 KB · Zobrazení: 61
  • 3.JPG
    3.JPG
    233,6 KB · Zobrazení: 66
No a někdy zase ta statistika trefených FW a greenů o kvalitě hry vypovídá celkem přesně…

IMG_4595.png
A04859A9-24C4-4552-9BF2-54EB8ADCB0BC.jpeg
 
Dnesni zahajeni sezony bylo ve znameni katastrofa. Rozcvicka pred hrou vypadal slibne. Na hristi vsak bylo vsechno naopak. Jeste vetsi tragedie nez loni. Topnute micky, trefena zem pred mickem, 5 micku v haji nebo nekde v rybniku, no proste krasa. Po druhe jamce jsem prestal pocitat ranyjinak bych snad skoncil na 3cifernem cisle po 10 jamkach :D:D
Jedina posledni 10 jamka se jakz takz povedla. No, Hodkovicky a zimni greeny me nemaji v oblibe 😄
A ja blbec myslel, ze po poctivem treninku v zime to bude dobry :D
Pozitivum je, ze to snad horsi uz byt ani nemuze, takze hura dopr:)edu
 
A ja blbec myslel, ze po poctivem treninku v zime to bude dobry :D
Pozitivum je, ze to snad horsi uz byt ani nemuze, takze hura dopr:)edu
Tak je třeba si uvědomit, že zatímco v zimě trénuješ pořád v ideálním postoji, tak na hřišti na rovině stojíš spíše výjimečně (obvykle na odpališti - i když ne všude 🤭). Na hřišti pak musíš postoj upravit s ohledem na polohu míčku.
Ale to si sedne a zimní příprava se časem zúročí, tak nezoufej. 😉
 
To doufam, jenom jsem z toho byl frustrovany, nastvany a zarovem i zklamany. Njn, byt venku a v indooru je rozdil. Budu muset stravit vice casu venku a dat si opet nekolik lekci s trenerem.
Jinak se pridam do klubu hazecu holi 🤣
 
To doufam, jenom jsem z toho byl frustrovany, nastvany a zarovem i zklamany. Njn, byt venku a v indooru je rozdil. Budu muset stravit vice casu venku a dat si opet nekolik lekci s trenerem.
Jinak se pridam do klubu hazecu holi 🤣
S přechodem z indooru ven máme (myslím) problém všichni.
Mě také trvá cca 14 dní, než se „srovnám" na hřišti.
 
Včera Gloria new course, Dneska Faldo, obě hřiště narvana k prasknutí, doba hry vždy pres 5h ale kdyz nikam nespechate, neni to problém. Faldo nam přišlo lepší nez Gloria, zajímavější jamky a rekl bych o trosku vyssi kvalita. Servis na obou perfektní.

O skóre se nedá mluvit, je to jiné liga nez Beřovice, micky tu nelitaji daleko, horko tezko se dostavam na 220m po drivu.
Přesnost je klicova, cokoli spadne do lesa je problém. Spousta vody.

Převahu tu maji senioři v hotelu jsme podle me nejmladší, hlavně Němců je tu mraky.

Zítra večer nas ceka Carya za umeleho osvětlení, na to jsem zvědavý, předpověď hlásí ojedinělé bouřky, tak snad to nevyjde.

20240311_170036.jpg
20240311_150327.jpg
20240312_161534.jpg
20240312_141215.jpg
 
Včera Gloria new course, Dneska Faldo, obě hřiště narvana k prasknutí, doba hry vždy pres 5h ale kdyz nikam nespechate, neni to problém. Faldo nam přišlo lepší nez Gloria, zajímavější jamky a rekl bych o trosku vyssi kvalita. Servis na obou perfektní.

O skóre se nedá mluvit, je to jiné liga nez Beřovice, micky tu nelitaji daleko, horko tezko se dostavam na 220m po drivu.
Přesnost je klicova, cokoli spadne do lesa je problém. Spousta vody.

Převahu tu maji senioři v hotelu jsme podle me nejmladší, hlavně Němců je tu mraky.

Zítra večer nas ceka Carya za umeleho osvětlení, na to jsem zvědavý, předpověď hlásí ojedinělé bouřky, tak snad to nevyjde.

Zobrazit přílohu 41484Zobrazit přílohu 41485Zobrazit přílohu 41486Zobrazit přílohu 41487
My v PO na Glorii New též, možná jsme se viděli 😀.....a včera za stejně nádherného počasí Montgomerie👍
 

Přílohy

  • 20240312_153822.jpg
    20240312_153822.jpg
    142,3 KB · Zobrazení: 43
  • 20240312_150922.jpg
    20240312_150922.jpg
    178 KB · Zobrazení: 46
  • 20240312_111746.jpg
    20240312_111746.jpg
    98,3 KB · Zobrazení: 46
  • 20240312_111630.jpg
    20240312_111630.jpg
    139,6 KB · Zobrazení: 48
My v PO na Glorii New též, možná jsme se viděli 😀.....a včera za stejně nádherného počasí Montgomerie👍
Jestli si hrál s Pavlem, tak dokonce 2x, jednou na pitchingu, to jste startovali a pak někde uprostřed hry na 3 paru.

My dnes Caryu a byla to pecka, nejen proto, že mi 50cm patem uteklo 79 na posledni jamce ale layout, kvalita ploch i tempo vše super, stihli jsme dohrát před bouřkou. Za mě nejlepší hřiště co jsme tu hráli. Zítra Faldo, v pátek Glorii New course.

20240313_155735.jpg
20240313_163508.jpg
20240313_170644.jpg
20240313_190814.jpg
20240313_191837.jpg
20240313_193251.jpg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom