Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2023) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Nechal jsem de ukrcat na matchplay senioru v Nō. Hrali jsme v pondelu a dnes, kazdy den po 3 devitkach, 2 prohry a zbytek vyhry, ale to pocasi hruza - brutal wind, a dnes to bylo i se snehem. Dnes rano jsem ani nemohl vstanout od unavy

Zobrazit přílohu 35272
Minule to byly kvety ale dnes skutecne snezilo ….Zobrazit přílohu 35273
Na pohar muzu ale zapomenout …. :)
co je to za hriste? vypada skvele i v breznu :D
 
V sobotu jsem se opet urval na ranni 6j Hostik… #5 krasny drive 218m pres vodu na vyhled, pak 50cm k vlajce. Kurna, proc to takhle nemuze jit porad?? 🙈😀
Asi mam uz letos dohrano 🤪
 
30.3.2023 • Hostivař: 93 ran, 39 patů (by mGolf)

IMG_3181.jpeg


Na školení maršálů v Kácově nám bohužel hra nevyšla. Ten slejvák kolem poledního nám plány přerušil. Tím pádem jsem byl dříve zpátky v Praze... A jak jsem zjistil - doma si mladší syn pozval kamarády a tak, nejvyšší čas v rámci zachování dobré nálady takticky vyklidit pole. Takže nákup mulčovací kůry na chatu a když už jsem byl kousek od Hostivaře... Tak jsem šel zkontrolovat panství @HonzaSonka - moc hezké to tam má. Po slejváku jsem byl na hřišti sám. Konečně hra na letní grýny! Moc pěkný - ferveje krásné zelené, šťavnaté, bude to za pár dní snad už klasická Hostivařská paráda. Škoda jen, že jsem vůbec nebyl schopen odhadnout ná těch grýnech tempo. To se mám v sobotou v Berouně na Aprílovém turnaji na co těšit. :p

IMG_3174.jpeg IMG_3169.jpeg IMG_3178.jpeg IMG_3179.jpeg IMG_3176.jpeg IMG_3177.jpeg
 
Upraveno:
30.3.2023 • 9j. Líšnice: 43 ran, 16 patů (by mGolf)

Dnes po práci devítka na Líšnici. Trochu jsem po tom dešti přes den váhal, zda jet, nakonec to bylo super. Jen greeny byly hrozně pomalé a nacucané. Jinak v pohodě. Šel jsem sám, na pohodu za něco víc než 1,5 hod. Jen jsem po hře sednul do auta, tak začalo lejt a pak jsem jel autem kolem jednoho konce krásné duhy (pokladu jsem si nevšiml).

Se hrou jsem víc než spokojený, 2x par, 6x bogey a 1x double. Vše s jedním míčkem. 21 STB. Falešná jarní forma je tu:)

A pak doma to zasloužené pivko... Mňam:cool:
 
Gratulace, to není lehký posun, to je naopak v této úrovni už parádní výhra! Dobře ty! Takhle na začátek sezóny ses dobře rozjel! 🏌️‍♂️
V Berouně se snad uvidíme, pokud to vyjde, tak jsme s @mkopcak, Romanem a Honzou jeden flajt obsadili, tak se alespoň pozdravíme. ;)

My jsme dostali na výkop 12. jamku :) To bych bral spíš tu vaší 15 na rozehrání.
 
My jsme dostali na výkop 12. jamku :) To bych bral spíš tu vaší 15 na rozehrání.

Já v Berouně ještě nehrál. Ale koukal jsem na mapku, že zrovna ta 12tka je poměrně vstřícná. Ale s ohledem na to, jaký mám teďka rozptyl prvních ran, se trochu obávám, že žádná jamka není dost široká na to, aby ocenila genialitu mé tvořivosti! :)

A ne že nás budete moc honit, jakmile nás doženete! :-D A žádné kompromitující foto! :p
 
Hraje se z modrých to dělá věci jednodušší. Jinak co se o 12 píše:

Pravděpodobně nejtěžší jamka na hřišti. Je potřeba dlouhý drive přes rokli a zárověň přesný mezi stromy. Druhá rána opět není lehká. Míč většinou leží nad nohama a green je chráněn zprava lesem, vlevo míče odbíhají daleko od greenu. Green je dvoupatrový a je vždy lepší puttovat do kopce. Bogie je na této jamce výhra i pro nižší hcp.
 
Hraje se z modrých to dělá věci jednodušší. Jinak co se o 12 píše:

Pravděpodobně nejtěžší jamka na hřišti. Je potřeba dlouhý drive přes rokli a zárověň přesný mezi stromy. Druhá rána opět není lehká. Míč většinou leží nad nohama a green je chráněn zprava lesem, vlevo míče odbíhají daleko od greenu. Green je dvoupatrový a je vždy lepší puttovat do kopce. Bogie je na této jamce výhra i pro nižší hcp.

Omlouvám se, napsal jsem to předtím blbě. Myslel jsem, že ta naše 15tka je poměrně vstřícná. 12 bude peklo, ale zase budeš mít to nejhorší hned na začátku za sebou! Docela se těším, snad nám vyjde počasí. :)
 
Upraveno:
Hraje se z modrých to dělá věci jednodušší. Jinak co se o 12 píše:

Pravděpodobně nejtěžší jamka na hřišti. Je potřeba dlouhý drive přes rokli a zárověň přesný mezi stromy. Druhá rána opět není lehká. Míč většinou leží nad nohama a green je chráněn zprava lesem, vlevo míče odbíhají daleko od greenu. Green je dvoupatrový a je vždy lepší puttovat do kopce. Bogie je na této jamce výhra i pro nižší hcp.
Tak po tom, co byl grýn přebudován, už je to patování trošku lepší.
Té "rokle" na č.12 není třeba se bát, ze žlutých je to za ní cca 130m carry a z modrých nějakých 90m ;)
Z mého pohledu je daleko těžší jamka č.2 a č.5
 
Tak po tom, co byl grýn přebudován, už je to patování trošku lepší.
Té "rokle" na č.12 není třeba se bát, ze žlutých je to za ní cca 130m carry a z modrých nějakých 90m ;)
Z mého pohledu je daleko těžší jamka č.2 a č.5
Oni to mesmyslný jamkoviště zlehčili? Škoda!😃
 
Hraje se z modrých to dělá věci jednodušší. Jinak co se o 12 píše:

Pravděpodobně nejtěžší jamka na hřišti. Je potřeba dlouhý drive přes rokli a zárověň přesný mezi stromy. Druhá rána opět není lehká. Míč většinou leží nad nohama a green je chráněn zprava lesem, vlevo míče odbíhají daleko od greenu. Green je dvoupatrový a je vždy lepší puttovat do kopce. Bogie je na této jamce výhra i pro nižší hcp.
zítra po deštích to nikam odbíhat nebude :D míčky budou sedět na fleku....jo a bacha, jak byly ferveje někde měkké, tak byl míček celý pod úrovní terénu :D já tam na podzim taky na 12 jamce začínal a dal jsem skoro par...takže bogí ;)
 
Omlouvám se, napsal jsem to předtím blbě. Myslel jsem, že ta naše 15tka je poměrně vstřícná. 12 bude peklo, ale zase budeš mít to nejhorší hned na začátku za sebou! Docela se těším, snad nám vyjde počasí. :)
přeji vám hezké počasí, ale mám obavy že zmoknete :(
 
Tak po tom, co byl grýn přebudován, už je to patování trošku lepší.
Té "rokle" na č.12 není třeba se bát, ze žlutých je to za ní cca 130m carry a z modrých nějakých 90m ;)
Z mého pohledu je daleko těžší jamka č.2 a č.5
Teď na to koukám, že z modrých mám jen 3 rány k dobru :) Ono je to o více jak kilometr kratší než na co jsem běžně zvyklý.
 
Mají to tak vypsané, bohužel. Budou to takové Slapy co se délky týče.
 
1.4.2023 • Kotlina: 98 ran, 30 patů (by mGolf)
Typické aprílové počasí se podepsalo na mojí dnešní hře. Vynikající rány jsem střídal s neskutečně hovadskými ranami. Takže jsem hrál jako Šulin. Pozitivem je hra bez trojpatu. Dnes jsem byl hodně darebnej z týčka. Asi je trochu znát, že jsem to 14 dní nehrál.
 
1.4.2023 • Beroun: 103 ran, 39 patů (by mGolf)

IMG_3220.jpeg

Jestli @jumbodedek hrál jak šulin, tak já hrál na prvním letošním turnaji jak megašulín. :) Tohle prvenství je moje! Na score to povedená hra skutečně nebyla, nemluvě o tom, že to bylo z modrých. Zkusím najít pozitiva ze své hry: dlouhá hra ok, šli jsme kanonem z 15 j, takže sekvence k závěru 10-14 šla, jak bych si to představoval. A poprvé jsem si odehrál Beroun. :) A tím pozitiva mého výkonu končí. Naštěstí mohu pokračovat dál - nepršelo ani chvíli, jen hodně foukalo. Prima flajt s @mkopcak, @roman007 a Honza H.ml. a pak především... Martin zahrál na 13 eagla a na 14tce potvrdil Birdikem! Viz video EAGLE...


A pak ještě pár fotek k doplnění - když máte kamarády a jste s nimi na golfu, nakonec je vždycky dobře!

d82026a4-6fab-435a-8192-368264bc3a39.jpeg ab3f5fa5-717f-4724-9b22-8ef961d6b042.jpeg 91d98fc4-cf33-472f-9afd-5908e11530a1.jpeg

121a0c3b-9ace-4b22-aa9b-fc742851a640.jpeg e0d44d03-ff08-451d-aeba-cac9746179c9.jpeg IMG_3207.jpeg

A jedna bonusová výhledovka. Mně se líbí moc!

IMG_3198.jpeg
 
Upraveno:
Na tuhle duhu ve výsledovce bych si celkem zvyknul a klidně bych ji nosil po celý rok. Druhý turnajový eagle v životě, pár drivů přes 240m,…já jsem spokojen!

EDC3D031-7857-4F56-83E6-223C72F44B41.jpeg
D3FDB87B-E195-4B4F-8D56-3FA7F76B43B5.png
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom