Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2023) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Já měl jít radši sbírat odpadky kolem silnic.
Netrefil jsem prakticky nic co by se dalo označit za super ránu. Dvakrát jsem škrtal a umístil se zaslouženě skoro poslední :)

Hřiště hodně podmáčené.
 
Já měl jít radši sbírat odpadky kolem silnic.
Netrefil jsem prakticky nic co by se dalo označit za super ránu. Dvakrát jsem škrtal a umístil se zaslouženě skoro poslední :)

Hřiště hodně podmáčené.
Náhodou - ta kokmrdka z odpaliště na 18ce na začátek fw byla ukázková. Pak učebnicový výhoz na hranici autu a místo pokorného sklopení uší a příhry následoval heroický pokus ze 170 m proti větru přes vodu na green, který zacákal lépe než Gaston v Hamburku. A aby se tam chudák necejtil osaměle, mrdnuls mu tam vzápětí ještě kamaráda.

Nechci tě nijak dostávat pod tlak, ale tohle bys moh vyučovat🤣!
 
Smutný je, že to byla pokorná příhra ale přišel brutální shank do vody, nasledoval drop a topina za green do vody a na to už jsem neměl nervy, škrtnul to a šel na polívku.
 
Dnes Mstetice, prvni dve jamky v desti, pak uz jen foukalo. Na druhe devitce vysvitlo i slunicko.
Verim, ze to bylo tim aprilem, moje hra velky spatny. Hodne trojpatu (jsou tam velke a tvarovane gryny:) Na trech ze ctyrech 3paru jsem byl prvni na grynu a pak 3pat:( Celkem me drzela hra z tycka.
Nakonec jsem uvalcil 31 STB a nezhorsil.
AF12FF19-8430-4391-8521-166E89B79237.jpeg
 
Jako na to počasí - na mě slušných +3 první devítka :). Teď to předvést na turnaji :p.
Konečně jsem ten švih nějak srovnal ze šlajzu do rovnýho až draw a najednou jsou ty hole o 10m delší tak jak kdysi bývaly...
1680381108064.png
 
Ty sedmičky jsou drivy do sr@cek, bych si tipnul.
Na 3ce 2x aut, na 7ce druhá do tůje a hrdinský výklep skrz na 3 rány a na 9ce drive do sekaček a neochota vzít nehratelnej míč odměněná vrypem na wedgi a výsledkem🤣
 
Na 3ce 2x aut, na 7ce druhá do tůje a hrdinský výklep skrz na 3 rány a na 9ce drive do sekaček a neochota vzít nehratelnej míč odměněná vrypem na wedgi a výsledkem🤣

Takže trojka vlastně birdie, sedmička - ta túje stejně chtěla pokácet a devítka - musel si přece nechat vyhrát někoho jiného! :)
 
On je to hrozně skromný kluk. Tak to udělám za něj! Podívejte, kdo je v čele souběžné hraného letošního Grabmasters, resp PAR 3 - contest!


@HonzaS! A jakýho jim nadělil fóra! 🏆🥂🍾
 
On je to hrozně skromný kluk. Tak to udělám za něj! Podívejte, kdo je v čele souběžné hraného letošního Grabmasters, resp PAR 3 - contest!


@HonzaS! A jakýho jim nadělil fóra! 🏆🥂🍾
Nezapomněli mi tam připsat nulu někam?
 
Ano je to tak, horší rány jsem uspořil na další, nejen čtvrteční kola. Ale vzhledem k tradici, že vítěz Par3 Contest nevyhrává hlavní turnaj, jsem zase poskytl šanci na vítězství ostatním 😇:p
 
Milí Jamaři! Nemohu spát, protože doma hrozně voní beránek a vzít si ho ještě prý nemůžu, protože prý nemá polevu! :cry: 🪺 Chjo.

Chtěl jsem poprosit - tak jako každý rok - pomalu se vydáváme na různá hřiště. Sdílejte v tomto vlákně své hry - jednak si vzájemně fandíme, za druhé si dodáváme sebevědomí, za třetí se mezi přáteli v dobrém a rádi pošťuchujeme... :) Forma libovolná: někdo přesné výsledky, někdo jen povedené rány, někdo svá vítězství, někdo foto... Každopádně: přidejte vždy pár slov o stavu hřiště, co ostatní může inspirovat k návštěvě, nebo naopak zabránit nechtěnému zklamání. Samozřejmě samostatně recenze hřišť jsou vítány také! Milujeme a žijeme golfem! Společně!

Hezkou hru! A dlouhý a rovný! Alespoň některý! 🏌️‍♀️🏌️‍♂️
 
Včera jsem odzimoval hole a vydal se hrát ven.
Zatím co synátor měl skupinový trénink, tak já si obešel 6 jamek. Včera se ještě v CL hrály jen horní jamky 1-9-10-18 (dnes už je otevřeno všech 18 jamek).
Hrálo se ze zkrácených (modrých) odpališť, takže vlastně pro ženy s vyšším HI prodloužených odpališt.
Hřiště je zatím stále místy podmáčené, rafy vyšší, grýny pomalé a s „vyžranými” fleky (ale vše ošetřené, takže jak se trochu oteplí, tak budou grýny rychle v obvyklé kondici).

A moje hra? Sézonu jsem začal birdie 🤩
Zde můj zapis (jamka-údery):
1-3; 18-6; 10-4; 9-5; 10-4; 18-4
Přechod z indooru ven je u mne vždy trošku jak na houpačce. Celou zimu na indooru hezky v tričku a pak mi venku trošku vadilo, že jsem nabalený jak pumpa. To se projevilo hlavně u drivu. Ale na poslední jamce už jsem to trefil a byl první ranou uprostřed ferveje na úrovni kapličky.
Železa fungovala slušně, patr na pomalých grýnech zatím bez hodnocení.
Tak v neděli uvidím, jak to půjde všech 18 jamek. A hlavně - co na to nohy, když se celou zimu flákaly 🤭
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom