Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2023) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Btw. jak šly Hodky? Nefunguje Ti mGolf? :p
Chtěl bych ti napsat, že jsem byl opět zoufalej a proto jsem hodil bag na osmičce do rybníka, ale není to tak.
Podle mě se na hřištích rozhodli, že mě psychicky zničej! :mad: Když jsem ráno dorazil na recepci (TT 8:50), řekli mi, že se hraje na zimní greeny, že letní pískujou. A že o tom nevěděli, proto o tom není na webu, v TT atd., ani řádka. No je to normální?! 🙄 Kdybych šel sám, tak bych se otočil a šel do (_._), debilové! A za půl hodiny mi na WA píše Honza @JanKostalCZE jestli mám ten TT od 10:00, ať tam nechodím, že je na osmičce a že jsou zimní greeny.:vomit:
Takže mGolf funguje, ale já hrál na zimní. :rolleyes:
 
Po dvou katastrofických turnajových kolech v sobotu a včera dnes konečně slušnější výsledek. I když pár chybek se vyskytlo (hlavně dabláč a 2 trojpaty :mad:), tak celkově mnohem lepší pocit ze hry.

Zobrazit přílohu 35708
Ciwe, jak se po zadele dá zahrát birdie na pětce? Tos šel naslepo druhou do greenu, nebo jednoputt :eek:
 
Chtěl bych ti napsat, že jsem byl opět zoufalej a proto jsem hodil bag na osmičce do rybníka, ale není to tak.
Podle mě se na hřištích rozhodli, že mě psychicky zničej! :mad: Když jsem ráno dorazil na recepci (TT 8:50), řekli mi, že se hraje na zimní greeny, že letní pískujou. A že o tom nevěděli, proto o tom není na webu, v TT atd., ani řádka. No je to normální?! 🙄 Kdybych šel sám, tak bych se otočil a šel do (_._), debilové! A za půl hodiny mi na WA píše Honza @JanKostalCZE jestli mám ten TT od 10:00, ať tam nechodím, že je na osmičce a že jsou zimní greeny.:vomit:
Takže mGolf funguje, ale já hrál na zimní. :rolleyes:
TT v 15.00 a letní greeny:p.Na recepci slečny říkaly,že jakmile si dohrál,tak to zas daly na letní.Prý jak hraješ hodně patú,tak byl pokyn od greenkepera,zavřít greeny, jakmile se na hřišti objeví @Ferrry :D.Tak se nech přejmenovat nebo se na greeny už nedostaneš.Patovat se nenaučíš;):)
 
Nebo D + H + 7i + 1,5 m. jednopat.:up::)
Tak hráli jsem ze žlutých, které na této jamce byly posunuty až na modré - proto jen ta wedge ;)
 
Chtěl bych ti napsat, že jsem byl opět zoufalej a proto jsem hodil bag na osmičce do rybníka, ale není to tak.
Podle mě se na hřištích rozhodli, že mě psychicky zničej! :mad: Když jsem ráno dorazil na recepci (TT 8:50), řekli mi, že se hraje na zimní greeny, že letní pískujou. A že o tom nevěděli, proto o tom není na webu, v TT atd., ani řádka. No je to normální?! 🙄 Kdybych šel sám, tak bych se otočil a šel do (_._), debilové! A za půl hodiny mi na WA píše Honza @JanKostalCZE jestli mám ten TT od 10:00, ať tam nechodím, že je na osmičce a že jsou zimní greeny.:vomit:
Takže mGolf funguje, ale já hrál na zimní. :rolleyes:
prosím tě, kam se chystáš v jaký den dál. Abych tam nechodil
 
prosím tě, kam se chystáš v jaký den dál. Abych tam nechodil

Tady je to jednoduchý. Viz kalendář na titulce - @Ferrry poctivě používá. Trochu mě mrzí, že se ta funkcionalita trochu zvrtla... ale co nadělám! Užitečné to pro nás všechny je i tak a možná ještě víc! :p
 
Upraveno:
TT v 15.00 a letní greeny:p.Na recepci slečny říkaly,že jakmile si dohrál,tak to zas daly na letní.Prý jak hraješ hodně patú,tak byl pokyn od greenkepera,zavřít greeny, jakmile se na hřišti objeví @Ferrry :D.Tak se nech přejmenovat nebo se na greeny už nedostaneš.Patovat se nenaučíš;):)
Tak já se ztratil v těch TT, co psal @Ferrry ale snad to chápu správně, že na golf jedině 5 hodin po TT @Ferrry -ho :D:D:D:D Jinak to bude neplnohodnotné :p:p:p
 
Tak hráli jsem ze žlutých, které na této jamce byly posunuty až na modré - proto jen ta wedge ;)
No tak ono jde o to, že i pro dlouhány vzhledem k profilu je druhá do greenu dost neřešitelná, proto jsem se ptal, byť 7i byl @ulilee asi taky pod horizontem....
 
4.5.2023 • Kotlina: 83 ran, 32 patů (by mGolf)

Dnes jsem se po práci šel s kamarády projít na Kotlinu a vyčistit si hlavu. První devítku jsme šli ve třech. Druhou jsem šel sám, protože měli chlapci nějaké povinnosti. Nějak poslední dobou necítím dobře hole v ruce. Asi šest let jsem měl malíček pravé ruky ve žlábku levé. Na druhou devítku jsem se rozhodl vrátit k původnímu držení. Propletl jsem na jedničce prsty a driver jsem cítil lépe. Tak jsem do toho praštil a světe div se, rovná a dlouhá rána skončila uprostřed ferveje na 110 m do greenu ;) Vzal jsem devítku a poslal to na 1 metr k tyči, a byl z toho berdík :up: Se staronovým držením jsem odehrál celou druhou devítku bez jediné křivé rány. 6 fervejí a 6 greenů v regulaci. A výsledek byl ten, že jsem zahrál nejlepší devítku v životě 37 ran a 18 jamek 83 ran na Kotlině. Neskutečná paráda. Proto ten golf hraji a miluji :)
Škoda, že mi nejde Chromu okopírovat barevně tabulka :( V barvě ta druhá devítka vypadá skvěle.

Výsledek 1.kola
123456789101112131415161718Celkem
Par45344543445344543472
Osobní par56455654556455653589
Skóre56454673635355543483
+/- par+1+1+1+1+1+3+2-1+1+1+11
Stableford netto22223203143322332342
 
Na recepci slečny říkaly,že jakmile si dohrál,tak to zas daly na letní.
Ruším tu neděli, ať nehrajete na zimní...🤦🏻
prosím tě, kam se chystáš v jaký den dál. Abych tam nechodil
Neřeknu, pěkně si dáš někde jen devítku a na zimní. Za držkování... 😂
Trochu mě mrzí, že se ta funkcionalita trochu zvrtla...
Přestávám to používat, je to rozbitý... 🙅
snad to chápu správně, že na golf jedině 5 hodin po TT @Ferrry -ho :D:D:D:D Jinak to bude neplnohodnotné :p:p:p
Tome, i ty?! V neděli půjdu na Slapy a to by bylo, abych ti tu jednu z deseti her, co dáš za rok, nezkazil... 😂
 
Ruším tu neděli, ať nehrajete na zimní...🤦🏻

Neřeknu, pěkně si dáš někde jen devítku a na zimní. Za držkování... 😂

Přestávám to používat, je to rozbitý... 🙅

Tome, i ty?! V neděli půjdu na Slapy a to by bylo, abych ti tu jednu z deseti her, co dáš za rok, nezkazil... 😂
Njn, já byl vždycky ku.va. Ale naučil jsem se to maskovat :D:D:D
Tak přijď, budeš vítán, ještě že přede mnou už není moc místa (snad). A na truc dám tento rok 11 her :p:p:p:p
 
No tak ono jde o to, že i pro dlouhány vzhledem k profilu je druhá do greenu dost neřešitelná, proto jsem se ptal, byť 7i byl @ulilee asi taky pod horizontem....
Tak druhá do greenu! No nevím..., ale po dvou slušných je ta třetí i pro kraťasy celkem jednoduchá. Přikloněnej green, okolo žádnej problém. Pro mě je mnohem těžší zahrát par na 6.,13. a 18..🥴
 
Ty Hodkovicky jsem si na zimni greeny ve stredu taky "uzil", asi to byla nejaka vetsi "uprava" nez jen bezne piskovani. My jsme teda sli prvni ctyri jamky na letni a poslednich pet jamek za zimni, vypada to, ze to postupne otvirali, jak se udrzba posunovala. A taky se recepcni tvarila, ze je to normalni a evidentne se ji moc nelibilo, kdyz jsem mel narazku, ze by to mohlo byt na webu nebo ze mi to mohla rict pri telefonicke rezervaci.... kdysi byvalo dobrym zvykem, ze udrzba se na golfu delala brzo rano a temer vse bylo do 9,00 hotove, ale prinutit dneska lidi jit do prace brzy uz asi neni jen tak.... to uz by mi prislo fer hriste treba na pul dnes zavrit nebo aspon dat info predem
 
… Přikloněnej green, okolo žádnej problém. Pro mě je mnohem těžší zahrát par na 6.,13. a 18..🥴
Hodně záleží na PIN pozici, některé se jednopatem nedají prakticky zahrát. 🙈

Na 6. a 13. záleží hodně na tom, jak fouká, protože z nich může být i ze žlutých „regulérní 5PAR”.

A z bílých to není ani třeba komentovat. Tam je pak brutální zejména 14. (3PAR). Pokud je navrtáno vzadu, tak je to přes 220m 🙈
 
Je Pavle prosím tě někde k dohledání termínová listina východočeské seniorky?......nějak nemůžu nic najít, jen mi chodí mailem pozvánky na nejbližší turnaj. Dík:)
Přepošlu Ti to. Ale nevím kam.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom