Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2022) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Nepsaná dohoda a dobrý zvyk:
Nepřehraješ dámská odpaliště, platíš parťákům ve flajtu panáka/pivo/kafe. My s parťákem to první rok udělali tak, že jsme to počítali, na konci sezóny vykrátili a zbylo pár panáků. Dělat to po každé hře, nedalo by se to přežít.
Kdo zahraje HIO, platí jak mourovatej pomalu každýmu, kdo jde kolem. Neměl jsem zatím tu čest a rád bych - mám na tu útratu pojistku. Teď to jen zahrát😉
Já HIO zahrál mimo turnaj při hře s kamarádama, tak mne to stálo jen 4 obědy na Kotlině 🤭
A syn při tréninku - tak celému týmu platil zmrzlinu (tedy já jsem platil) 😂
 
Já HIO zahrál mimo turnaj při hře s kamarádama, tak mne to stálo jen 4 obědy na Kotlině 🤭
A syn při tréninku - tak celému týmu platil zmrzlinu (tedy já jsem platil) 😂
Ale jo, i mimo turnaj bych to snesl, i když na to pojistka neplatí😁
 
Ale jo, pro lidi z flightu to beru. Ale zaplatit téměř 10000 za HIO, tak zbytek měsíce probrečím :D Ale zas chápu, že každý se pohybuje v jiné finanční situaci :)
 
Ale jo, pro lidi z flightu to beru. Ale zaplatit téměř 10000 za HIO, tak zbytek měsíce probrečím :D Ale zas chápu, že každý se pohybuje v jiné finanční situaci :)
Asi to bude záležet na konkrétní situaci a turnaji, ale "odfláknout" to pivem pro 3 lidi mi prostě nepřijde golfové. Já mám zafixováno, že hráč trefící HIO by měl koupit flašku šampusu za každou jamku, kterou do té doby v turnaji odehrál. Což při turnaji, kde hraje 30 lidí a povede se to např. na 17ce nedává moc smysl. Navíc když pak každý sedá do auta a jede domů. Ale koupit každému z turnaje něco, to je dle mého nepsaná povinnost...
 
… Já mám zafixováno, že hráč trefící HIO by měl koupit flašku šampusu za každou jamku, kterou do té doby v turnaji odehrál. …
Stejně tak to znám já.
Naposledy kolega v turnaji zahrál HIO na 6. jamce - jenže to bylo v druhém kole na 9.jamkovém hřišti 🤭, takže 15 🍾
Ale nakonec se otevřely a vypily jen 4 a zbytek dotyčný nechal na další turnaj jako zahajovací přípitek. 😉
 
Asi to bude záležet na konkrétní situaci a turnaji, ale "odfláknout" to pivem pro 3 lidi mi prostě nepřijde golfové. Já mám zafixováno, že hráč trefící HIO by měl koupit flašku šampusu za každou jamku, kterou do té doby v turnaji odehrál. Což při turnaji, kde hraje 30 lidí a povede se to např. na 17ce nedává moc smysl. Navíc když pak každý sedá do auta a jede domů. Ale koupit každému z turnaje něco, to je dle mého nepsaná povinnost...


V tom případě je super, že mně HIO hodně dlouho nebude hrozit a nebudu tak tuhle nepsanou povinnost porušovat :D
 
HIO se ti muze prihodit nahodne…
ale ten HIO byl na jamce, kterou sponzoruje pojistitel a nearist to pin je vetsinou pojisteni na rok.
takze zahraje HIO , vyhraje pojisteni a vztahuje se pojisteni vyhry na to?
 
HIO se ti muze prihodit nahodne…
ale ten HIO byl na jamce, kterou sponzoruje pojistitel a nearist to pin je vetsinou pojisteni na rok.
takze zahraje HIO , vyhraje pojisteni a vztahuje se pojisteni vyhry na to?
HIO se ti jinak než náhodně nepřihodí😉
Z logiky věci se pojištění nemůže vztahovat na něco, co se stalo předtím, než bylo založeno přece. Vyhraješ nějaký voucher a pak musíš uzavřít smlouvu. Leda by to ta pojišťovna nějak uváděla v pravidlech pro ten sponzoring, něco jako útratu při HIO platíme navíc k voucheru na pojištění. Asi by bylo lepší ze zeptat jich…
 
7.6.2022 • Svratka: 90 ran (by mGolf)

Poměrně slušná podvečerní hra v rámci služebky, kdy jsme ubytování kousek od Svratky a podařilo se včera večer vyhradit 3 hodiny z programu, aby mohla být Svratka odehrána za pěkného počasí. Bohužel jen malý bag a záda, ke konci jsem toho měl dost, zajímavý, jak od zimy člověk rychle odvykne. 6 parů potěšilo, mohlo toho ale být víc, zvlášť když začátek byl takový, že jsem šel prvních pět jamek v paru. Bohužel pak se to začalo herně kazit, naštěstí hlavně tedy "jen" výsledkově na zahraná čísla. Začala se ozývat bohužel záda, ale nevadí. Pocitově jsem zahrál vyloženě špatně jen dvě jamky před koncem, jednou tripl a jednou kvádr... dostal jsem se do stromů a nepodařilo se mi dostat dobře ven. Hřiště moc fajn, sesekáno, za sluníčka vypadá každé hřiště krásně... zvlášť když jsou kolem stromy. Některá odpaliště malinko slabší, grýny moc prima... akorát po dešti, kdy při následném poměrně svižném vysychání se dost měnila rychlost za "chodu", což bylo znát při vzrůstající nejistotě na doklepnutí. Jamkovka hraná s @Jirka 4 vyšla nakonec nerozhodně. :) Díky Jirko za hru!

Zobrazit přílohu 30802Zobrazit přílohu 30803Zobrazit přílohu 30804Zobrazit přílohu 30805

Jo. Fajn to bylo. Byl to dobrý trénink na úterní ranní probouzení.

Už jsem věděl, kam se co hraje a asi jsem zahrál svoji nejlepší 9.

- 2x birdie
- 2x pár
- 2x bogie
- Zbytek bordel - zničili mě ty poslední 2 tří-pary

Celkem za + 9.

Jinak - takhle mám rád golf. Chlapi v klubovně 👍 příjemný pokec. Omluva za vyšší trávu na greenu kvůli nějakýmu hnojení. Jinde se ani nedovíš, že je opícháno. Chlapi z údržby ukázkové chování. Hráči na hřišti úplně v pohodě.

Je to tam daleko, ale 18 jamek za 550. S úsměvem. S kvalitními plochami. Zajímavé hřiště v horách, lese.

9D948CBE-BF56-4F1F-A954-FF7F4E364678.png


Jedno birdie. Druhé na 7.
 
8.6.2022 • DE - Haslach: 106 ran, 32 patů (by mGolf)

Dnes to byla pestra hra na hristi u Bavorskeho narodniho parku. Bez rozehrani jsem mel prvni dve jamky za +4 a +3, pak se to trochu uklidnilo, abych chvilemi hral vysoko nad svoje moznosti a chvilemi bohuzel na svoje moznosti.
Slo puttovani, co do poctu puttu osobacek a jeste bez trojputtu. Super.
Z tycka jsem hral jako jeste nikdy. Hlavne na druhe devitce, kdy jsem trefil vsechny fairwaye. Jen jsem porad kratsi. Ale i tady zlepseni a novy osobak 210m. Na druhe devitce je hodne jamek s uzkym “prustrelem” mezi stromy, ale dnes to proste litalo neskutecne. Rovne a i mimo fairwayove bunkery. Nadhera.
Ale zeleza naprosta katastrofa. Treba 11. jamka, 383m… z teecka skoro 200m na prostredek fairwaye a pak ji zahraju za 9, protoze to 3x za sebou nahulakam do potoka.
Kdyz se zeleza povedla, tak z toho bylo par doklepnuti do bogey na 4parech po tretich ranach do greenu. A dokonce 3 pary.
A pak zadrbu klidne tri rany za sebou.
Takze na dvanacti jamkach parada, na peti jsem mel chut to zelezo zahodit a na jedne letelo 🫢
 
Tak jsem včera využil hezké počasí k poslední hře před mistrovstvím ROYAL 19.jamky na Grabštejně.Kotlina 86 ran,43 stb,32 patů,6 par,10 bogí a 2 dably.Pohodová a uvolněná hra to byla.Proč to tak nejde i naostro?? Uvidíme v sobotu.Moc se těším na jídlo,golfisty a golfistky z 19.jamky a samozřejmě na golf ;)
 
Tak jsem včera využil hezké počasí k poslední hře před mistrovstvím ROYAL 19.jamky na Grabštejně.Kotlina 86 ran,43 stb,32 patů,6 par,10 bogí a 2 dably.Pohodová a uvolněná hra to byla.Proč to tak nejde i naostro?? Uvidíme v sobotu.Moc se těším na jídlo,golfisty a golfistky z 19.jamky a samozřejmě na golf ;)
Super vyrovnaná hra, na turnaj to pak chce prostě čistou hlavu ;)
 
Super vyrovnaná hra, na turnaj to pak chce prostě čistou hlavu ;)
Čistou hlavu většinou mám,jen se zbytečně rozptyluji konverzací se spoluhráči ;)
 
Předevčírem lekce s trenérem přímo na hřišti v Prosečném. Hrálo se mi celkem dobře až na jeden výbuch. Na konci lekce mi trenér oznámil, že jsem splnil body potřebné k zelené kartě, takže příště bude pravidlová část atd. a mám to hotové :) Bylo to pro mě velké překvapení, protože jsem to tak nebral. Ale jsem za to moc rád. Díky tomu, že jsem nevěděl, že hraju o kartu, jsem to měl bez stresu :)
+4,+2,+1,+4,+2,+12,+3,+1,+1 celkem 65 ran, 16 puttů a 22 stable

Včera driving a akademie v Mladých Bukách. Zajímavá zkušenost. Čekal jsem od tohoto nóbl resortu víc. Akademie bez greenu, bez odpalovacích kamenů, míček do zarostlých jamek sotva spadne. Jasně cena 50kč, ale bylo to prostě o ničem. To bych ji snad radši zrušil :D Zlaté akademie na Vrších nebo v Olomouci, kde si člověk připadá, že už hraje golf :)

Za uhranou ZK jsem strašně moc rád. I když na delší hřiště zatím chodit nebudu, dokud nestabilizuju 3w :)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom