Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2022) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Dneska Slapy, chvíli pršelo, ale jinak počasí vyšlo. Na 12 a 17 bohužel out, jinak hra solidní. Povedl se zkušební drive ze žlutých na 18 ke greenu 😃
Ale nakonec "jenom" par;)
 
Dnes rano, poprve na Slapech.
Specialne prvni devitka dobra katstrofa. Na jedne jamce 3x za sebou voda, protoze “ted uz to dam” 👍
Poztracel jsem tolik micu, jako zatim nikdy a nikde. Ale hriste moc pekny. Neodehral jsem toho zatim moc, ale ten layout tam se mi moc libi.
Paradoxne nejlepe jsem zahral 18. jamku a to na bogey.
I tak mi to vyslo na 50 STB, coz je asi nefer 🙂
A po ceste zpatky jsem pichnul, coz je urcite nefer 🙂
Nevim, jestli si to tady precte, ale jeste jednou dekuju Lukasovi za spolecnost ve flightu, bylo to prima.
 
8928A885-1229-49E2-A979-D4C6E9A92F0E.png
11622010-F7A8-4B99-8DE0-83BD022725B3.png


Na chlubeni to neni…prvni jamka birdie a pak uz to slo z kopce…ale HCP udrzen :)
 
Dnes Král a Královna na Kotlině.První devítka katastrofa.Prvních 7 jamek jsem hrál jako Šulin :(. Škrt na 7 jamce po dvou vodách a třech topinkách.Gigárko na uklidnění a restart. 8 a 9 jamka par,10 jamka berdík.První devítka 13 stb, druhá tu jsem hrál jako Peťulka ;) 43 ran a 21 stb.Bylo mi vedro a chyběla mi fyzička.Hřiště je v super kondici :up::up:
 
Nic moc. Oba dny Beřovice, 95 a 98.
Nějak jsem úplně zapomněl hrát z bunkerů. Kromě první devítky v sobotu mě opustilo patování a dnes i hra wedgemi.
Na druhou stranu jsem zase našel rovné rány driverem a začal trefovat železa a prodloužil se s nima. Zjistil jsem, že některé pro mě v regulaci domněle nehratelné jamky jsou vlastně v pohodě. Prodloužení mi občas moc nepomohlo, na šestnáctce jsem bral o dvě hole míň s lehkým větrem v zádech a stejně přehrál do vody. Snad si na to zvyknu dřív, než to zase zapomenu😁
 
… Snad si na to zvyknu dřív, než to zase zapomenu😁
Neboj, nezvykneš, já už s tím takto ve vlnách bojuji několik let 🤭
 
5.6.2022 • Konopiště - d'Este: 108 ran, 40 patů (by mGolf)
Po úterním dobrém golfu na Oaksu, jsem to úplně zapomněl hrát a zbytek týdne se nesl ve znamení frustrace (Botanika 52 a 45 ran).
Totální dno jsem našel dnes na Konopšti, falešná jarní forma je zřejmě definitivně pryč. Nevěřil bych, že můžu hrát tak neuvěřitelně špatnej golf:rolleyes:. Pouze 3x par a 5x bogy. 7 trestných, 6x v bakrech. Nefungovalo vůbec nic. Když už jsem se dostal dostal na grýn v regulaci následoval troj nebo čtyřpat:vomit:.
Navíc se mi na šestce rozbil vozík, takže jsem ho až do devítky v podstatě nesl i s naloženým bagem, ale na to se nechci vymlouvat, hrál jsem blbě už předtím.
Po devítce jsem si půjčil buginu, abych při placení po hře zjistil, že tarif za 9 jamek prý nemají a zaplatil 1150 CZK🥵. Opravdu bravo Konopiště 👏. Velká motivace se tam vrátit..
Asi nejvíc frustrující den na golfu za poslední roky.
Nechtěl jsem sem ani psát, ale nakonec jsem si řekl, že to třeba pomůže lidem co začínají - opravdu není každý den posvícení:(.
 
Neboj, nezvykneš, já už s tím takto ve vlnách bojuji několik let 🤭
Pokud tohle přijmu jako fakt, můžu se na to rovnou víš co...;)
 
5.6.2022 • Konopiště - d'Este: 108 ran, 40 patů (by mGolf)
Po úterním dobrém golfu na Oaksu, jsem to úplně zapomněl hrát a zbytek týdne se nesl ve znamení frustrace (Botanika 52 a 45 ran).
Totální dno jsem našel dnes na Konopšti, falešná jarní forma je zřejmě definitivně pryč. Nevěřil bych, že můžu hrát tak neuvěřitelně špatnej golf:rolleyes:. Pouze 3x par a 5x bogy. 7 trestných, 6x v bakrech. Nefungovalo vůbec nic. Když už jsem se dostal dostal na grýn v regulaci následoval troj nebo čtyřpat:vomit:.
Navíc se mi na šestce rozbil vozík, takže jsem ho až do devítky v podstatě nesl i s naloženým bagem, ale na to se nechci vymlouvat, hrál jsem blbě už předtím.
Po devítce jsem si půjčil buginu, abych při placení po hře zjistil, že tarif za 9 jamek prý nemají a zaplatil 1150 CZK🥵. Opravdu bravo Konopiště 👏. Velká motivace se tam vrátit..
Asi nejvíc frustrující den na golfu za poslední roky.
Nechtěl jsem sem ani psát, ale nakonec jsem si řekl, že to třeba pomůže lidem co začínají - opravdu není každý den posvícení:(.

Z toho si nic nedělej, mě se taky včera nepovedly tři jamky (10-12) :) Na 10 jsem narval do trávy vlevo, na 11 jsem poslal do greenside bunkru na 12, jak jinak pod hranu a na 12 pro změnu vyhozeno vlevo od greenu a pak ještě mizerný chip.

S tou buggy to slyším prvně, že by někde neměli cenu za 9j.

Ve středu bych Ti dal vědět, jestli bych zvládl ve čtvrtek Botaniku. Jestli teda ještě budeš hrát golf :cool:

1654505839197.png
 
Vzhledem k tomu, že domácí hřiště ovládla přes celý víkend Regionální tour mládeže, tak jsme v neděli vyrazili do Svobodných Hamrů.
A poslušně hlásím, že se řadím do klubu k těm, kterým tento víkend moc nešel, protože takovou tužku jsem nehrál dlouho. 16 ran do plusu od poslední hry je dost frustrující. No nic, hodím to na skvrny na slunci 🤪
99 ran, 36 puttů, 4x par, 5x bogey a po dlouhé době jsem ztratil míček. A musím podotknout, že zcela zaslouženě, protože jsem si o to koledoval od začátku. Driver se totiž rozhodl dát si očividně voraz. Jen já jako mezek to s ním zkoušel celých 12 jamek s tím, že se určitě probere. Neprobral a mám takové tušení, že je v bezvědomí ještě teď. Hajzlík jeden.
Hřiště za to ale rozhodně nemohlo. Je ve velmi dobrém stavu, šťavnaté, grýny taky v pohodě, jen trošku pomalejší, ale konstantní.
96AC6324-D41A-47C1-B261-60EC7A4FDAA0.jpeg
 
Z toho si nic nedělej, mě se taky včera nepovedly tři jamky (10-12) :) Na 10 jsem narval do trávy vlevo, na 11 jsem poslal do greenside bunkru na 12, jak jinak pod hranu a na 12 pro změnu vyhozeno vlevo od greenu a pak ještě mizerný chip.

S tou buggy to slyším prvně, že by někde neměli cenu za 9j.

Ve středu bych Ti dal vědět, jestli bych zvládl ve čtvrtek Botaniku. Jestli teda ještě budeš hrát golf :cool:

Zobrazit přílohu 30779
No jo, ale ty u toho alespoň dobře vypadáš 😊
 
Dnes seniorka v CL za 80 s neproměněným 1m patem na 18. jamce 🙈
Ale za neprolomení 80 ran může 1.devítka, kterou jsem šel za 42 😔
Takže zase trošku schizofrenie 🤭
Ale co potěšilo, byl drive na 15.jamce (PAR4), který skončil cca 3m před grýnem 🤩

13090339-88D5-465C-8A92-BB3627DCA84F.jpeg
565064D5-CD15-4F05-8581-1807D761C797.jpeg
 
7.6.2022 • Svratka: 90 ran (by mGolf)

Poměrně slušná podvečerní hra v rámci služebky, kdy jsme ubytování kousek od Svratky a podařilo se včera večer vyhradit 3 hodiny z programu, aby mohla být Svratka odehrána za pěkného počasí. Bohužel jen malý bag a záda, ke konci jsem toho měl dost, zajímavý, jak od zimy člověk rychle odvykne. 6 parů potěšilo, mohlo toho ale být víc, zvlášť když začátek byl takový, že jsem šel prvních pět jamek v paru. Bohužel pak se to začalo herně kazit, naštěstí hlavně tedy "jen" výsledkově na zahraná čísla. Začala se ozývat bohužel záda, ale nevadí. Pocitově jsem zahrál vyloženě špatně jen dvě jamky před koncem, jednou tripl a jednou kvádr... dostal jsem se do stromů a nepodařilo se mi dostat dobře ven. Hřiště moc fajn, sesekáno, za sluníčka vypadá každé hřiště krásně... zvlášť když jsou kolem stromy. Některá odpaliště malinko slabší, grýny moc prima... akorát po dešti, kdy při následném poměrně svižném vysychání se dost měnila rychlost za "chodu", což bylo znát při vzrůstající nejistotě na doklepnutí. Jamkovka hraná s @Jirka 4 vyšla nakonec nerozhodně. :) Díky Jirko za hru!

IMG_0945.JPEG IMG_0947.JPEG IMG_0958.JPEG IMG_0962.JPEG
 
Upraveno:
7.6.2022 • 9j. Hořehledy: 39 ran, 17 patů (by mGolf)

Posledně jsem se po tragickém průběhu dokázal zvednout a zabojovat. Dneska se pro změnu po velmi pěkném a především zcela klidném průběhu, kdy jsem se nemusel zachraňovat ze sraček, ale šel v podstatě středem a v regulaci, začnu po 12ti letech hraní golfu bát o pěkný výsledek. A zcela nesmyslnými pokusy o příhry to na posledních 2 jamkách dojebu.

Říkám to všem co trénuju furt dokola - jseš-li ve sračkách, vyklepni se v klidu ven a můžeš bojovat o PAR a nebo mít klidné bogie. A já to z toho lesa naprcám do toho stromu ne jednou, ne dvakrát, ale třikrát?!?! Ještě teď vyndavám ze zubů kůru, jak jsem tu břízu vzteky vohryzal.

E053E5C0-9D39-4B33-8170-18227C5FEA5B.jpeg
 
Včera jsem využil reciprocitu a navštívil Vrše. Po minulé dobreé hře přišlo opět na řadu trápení. Na drivingu to bylo ještě dobré, ale na hřišti se vůbec nedařilo, a kde jsem jen malinko mohl mít smůlu, tak tam jsem ji měl. Bohužel až na deváté jamce(a samozřejmě jsem hrál jen devítku :D) jsem snad pochopil, kde je chyba. Na druhou stranu se furt učím a příště to snad dokážu diagnostikovat rychleji :D 80 ran,19 puttů a 8 stable. Spočítal jsem si že to byl výkon někde na HCP 80-85, takže jsem chvilku myslel, že se na to vykašlu, ale už je to dobrý a ve čtvrtek se zas těším :D
 
Dnes dalsi senior tura na GC Bockfliess. Driver po navsteve trenera fungoval skvele az na dve jamky, kde jsem to poslal doleva. Vsecky drivery sly pres 210m. Jenze pak nastoupily chyby v kratke hre. Mam problem s backswingem. Stacilo by jen 70% ale furt se nedovedu ovladnout a generuju chhby jako pribrani 10kg zeme a podobne :(
Po prvni devitce jsem si ze zajimavisti spocital vysledek a 21 STB. Rikam si super … a od dalsi jamky zacalo peklo … na druhe jsem nahral jen 11 STB. Nastesti ani nebyl problem s neprestreleni cervenych kamenu, kolegovi bohuzel nemel takove stestu, takze dnes byly dve piva zdarma - druhe za HIO. Dnes bylo 74 lidi, tak ho to vyslo na nejakych 370 ecek :)
936917DF-CFC5-4806-93F5-571861A52760.jpeg
 
Dnes dalsi senior tura na GC Bockfliess. Driver po navsteve trenera fungoval skvele az na dve jamky, kde jsem to poslal doleva. Vsecky drivery sly pres 210m. Jenze pak nastoupily chyby v kratke hre. Mam problem s backswingem. Stacilo by jen 70% ale furt se nedovedu ovladnout a generuju chhby jako pribrani 10kg zeme a podobne :(
Po prvni devitce jsem si ze zajimavisti spocital vysledek a 21 STB. Rikam si super … a od dalsi jamky zacalo peklo … na druhe jsem nahral jen 11 STB. Nastesti ani nebyl problem s neprestreleni cervenych kamenu, kolegovi bohuzel nemel takove stestu, takze dnes byly dve piva zdarma - druhe za HIO. Dnes bylo 74 lidi, tak ho to vyslo na nejakych 370 ecek :)
Zobrazit přílohu 30818


Jak tohle placení funguje? Já jen, abych věděl jakým lidem se vyhnout :D :D
 
Jak tohle placení funguje? Já jen, abych věděl jakým lidem se vyhnout :D :D
Nepsaná dohoda a dobrý zvyk:
Nepřehraješ dámská odpaliště, platíš parťákům ve flajtu panáka/pivo/kafe. My s parťákem to první rok udělali tak, že jsme to počítali, na konci sezóny vykrátili a zbylo pár panáků. Dělat to po každé hře, nedalo by se to přežít.
Kdo zahraje HIO, platí jak mourovatej pomalu každýmu, kdo jde kolem. Neměl jsem zatím tu čest a rád bych - mám na tu útratu pojistku. Teď to jen zahrát😉
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom