Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2022) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
25.10.2022 • Kotlina: 94 ran, 31 patů (by mGolf)

Dnes popolední procházka s mým nejvěrnějším přítelem...PANDĚREM...:D První devítka byla dost rozmanitá na předvedené druhy ran.U některých jsem ani netušil,že je dokážu zahrát 😕 Druhá už byla o nějakou tu ránu lepší.Jsem rád,že jsem se vyvaroval triplíků. V pátek je na Kotlině turnaj.Asi pujdu,abych si na jaro zhoršil HCP ;) Pokud by se chtěl někdo přidat,budu rád ;)

Zobrazit přílohu 33240
Já bych asi šel ...
 
Včera jsem si potřeboval opravit chuť na třídenní pracovní cestě do Lutychu. Na velké hřiště nebyl čas, tak jsem cestou domů našel “Golf du Haras”, dospělou hezkou devítku na kopci nad městečkem Pepinster. Stav odpovídal ročnímu období, greeny a fairwaie sekané trochu výš ale pořád ok. Tři paty do birdie i dost ostatních jsem nechal krátké. Devítku za +7 celkem beru, hrál jsem jen železa. Banda důchodců mě pustila bez říkání hned, jak jsem je došel a ještě jsme mile pokecali jak jim jejich angličtina dovolila.
A jak je na fotce vidět, opět se mi potvrdilo, že Belgičan se bez obrázkového návodu neobejde..😁
3FCEF53F-206C-49E9-899B-C370AEEC3727.jpeg
 
Dlouho jsem nebyl.

Tak jsem šel dnes ráno.
96C5FF46-612A-469A-A4DE-C6F9145D8801.jpeg



Hostivař jsem měl jenom pro sebe. A hrál jsem.... Jako když jsem to dlouho neměl v ruce. Ale od 8 jamky to šlo. Vždycky patuju blbě, ale dneska jenom jeden trojpat 👍

Hřiště jinak zelený, fairwaye sestřižené parádně. Greeny zapískované. Listy jsou odfoukané. Ale celé je to takové měkké. Ale nikde nestojí voda.
 
28.10.2022 • Kotlina: 99 ran, 34 patů (by mGolf)

Dnes Mentůra na domácím hřišti.Šel jsem s předsevzetím,že zahraji čočku a na zimu si zhorším Hcp ;) Menedžment hry,mi dokonale vyšel :D První devítka 55 ran,neskutečných 20 patů a 8 STB :up: Druhou devítku už jsem hrál na sebe. 44 ran,nádherných 14 patů a 18 Stb.Úkol splněn.Jaké zklamání doma,když jsem si otevřel výsledky. Já byl poslední s 26 stb a zhoršil jsem jenom o 2 desetiny :(

1666974804609.png


No není to k naštvání ;) V neděli jdeme se Sašou @Sauron na Kotlině texas o Štrůdlíček :) To bude moje 98 hra letos.To by v tom byl zakopanej pes,abych do konce roku neudělal 100 her. Jo a celej den byla hnusná mlha 😕 Vám Pražákům prý svítilo sluníčko :D
 
28.10.2022 • Kotlina: 99 ran, 34 patů (by mGolf)

Dnes Mentůra na domácím hřišti.Šel jsem s předsevzetím,že zahraji čočku a na zimu si zhorším Hcp ;) Menedžment hry,mi dokonale vyšel :D První devítka 55 ran,neskutečných 20 patů a 8 STB :up: Druhou devítku už jsem hrál na sebe. 44 ran,nádherných 14 patů a 18 Stb.Úkol splněn.Jaké zklamání doma,když jsem si otevřel výsledky. Já byl poslední s 26 stb a zhoršil jsem jenom o 2 desetiny :(

Zobrazit přílohu 33265

No není to k naštvání ;) V neděli jdeme se Sašou @Sauron na Kotlině texas o Štrůdlíček :) To bude moje 98 hra letos.To by v tom byl zakopanej pes,abych do konce roku neudělal 100 her. Jo a celej den byla hnusná mlha 😕 Vám Pražákům prý svítilo sluníčko :D
Nejenom Pražákům!☀️
 
28.10.2022 • Kotlina: 99 ran, 34 patů (by mGolf)

Dnes Mentůra na domácím hřišti.Šel jsem s předsevzetím,že zahraji čočku a na zimu si zhorším Hcp ;) Menedžment hry,mi dokonale vyšel :D První devítka 55 ran,neskutečných 20 patů a 8 STB :up: Druhou devítku už jsem hrál na sebe. 44 ran,nádherných 14 patů a 18 Stb.Úkol splněn.Jaké zklamání doma,když jsem si otevřel výsledky. Já byl poslední s 26 stb a zhoršil jsem jenom o 2 desetiny :(

Zobrazit přílohu 33265

No není to k naštvání ;) V neděli jdeme se Sašou @Sauron na Kotlině texas o Štrůdlíček :) To bude moje 98 hra letos.To by v tom byl zakopanej pes,abych do konce roku neudělal 100 her. Jo a celej den byla hnusná mlha 😕 Vám Pražákům prý svítilo sluníčko :D
To přece už záleží na tom, jakej výsledek se škrtá a ne jak špatně hraješ. Troufám si tvrdit, i když se neznáme, že bys zhoršil HCP o 2 desetiny i v momentě, kdybys zahrál 150 ran a uhrál 0 stb.😁
 
28.10.2022 • Kotlina: 99 ran, 34 patů (by mGolf)

Já byl poslední s 26 stb a zhoršil jsem jenom o 2 desetiny :(
Tak stačí se podívat na svou historii HCP a podívat se jaký výsledek ti bude vypadávat, pak se dá poměrně dobře odhadnout jaké (a zda vůbec) bude zhoršení 😉
 
Jo a celej den byla hnusná mlha 😕 Vám Pražákům prý svítilo sluníčko :D
U nás ve vsi svítilo od cca 10h 😄
 
Tak stačí se podívat na svou historii HCP a podívat se jaký výsledek ti bude vypadávat, pak se dá poměrně dobře odhadnout jaké (a zda vůbec) bude zhoršení 😉
vypadávalo mi 37 stb tak jsem doufal ve větší progres ;)
 
To přece už záleží na tom, jakej výsledek se škrtá a ne jak špatně hraješ. Troufám si tvrdit, i když se neznáme, že bys zhoršil HCP o 2 desetiny i v momentě, kdybys zahrál 150 ran a uhrál 0 stb.😁
Možná máš pravdu.Za starého bodování jsem věděl hned na čem jsem ;)
 
Dnes Beřovice v mlze, vydržela celou dobu. První devítka tragická (53), podělal jsem co šlo, druhá už ok (45) přesně na HI. Snad to bude zítra lepší.
 
vypadávalo mi 37 stb tak jsem doufal ve větší progres ;)
Na STB nekoukej, mohl jsi je uhrát při výrazně jiném HI. Důležitá je PO (přepočtená odchylka).
Dnes ti vypadl PO 17,1 (-1) a byl nahrazen výsledkem s PO 18,7 (-1), čili rozdíl 1,6. Vzhledem k tomu, že se do průměru bere 8 výsledků, tak 1,6/8 = 0,2.
Pokud teď zahraješ dva následující turnaje na PO vyšší než 17,9 tak budeš po tom druhém turnaji zhoršovat o 17,9-(13,5-1)/8 = 0,7 (max.) 😉
 
Upraveno:
Na STB nekoukej, mohl jsi je uhrát při výrazně jiném HI. Důležitá je PO (přepočtená odchylka).
Dnes ti vypadl PO 17,1 (-1) a byl nahrazen výsledkem s PO 18,7 (-1), čili rozdíl 1,6. Vzhledem k tomu, že se do průměru bere 8 výsledků, tak 1,6/8 = 0,2.
Pokud teď zahraješ dva následující turnaje na PO vyšší než 17,9 tak budeš po tom druhém turnaji zhoršovat o 17,9-(13,5-1)/8 = 0,7 (max.) 😉
díky za info Mirku :up: ale vůbec jsi mne nepotěšil :D V tom případě budu hrát od teďka naplno ;) Na konci příští sezómy budu na singlu :D:D
 
V tom případě budu hrát od teďka naplno ;) Na konci příští sezómy budu na singlu :D:D
Tak už jeden „single” výsledek tam letos máš, teď už stačí to 7x zopakovat a pak to udržet 🤭😂
 
Benátky za sto, 39 STB. Hřiště v absolutní kondici. Fakt pěkně.
 
Dnes texas na Kotlině se Sašou @Sauron . Hráli jsme na naše poměry dost dobrej golf,při kterém jsme se perfektně doplňovali.Výsledek 81 ran ;) 11 bogí a 9 párečků :up:Počasí mlhavé a i trochu chladné. Na bednu jsme ztratili 5 ran. Super den se skvělými lidmi.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom