Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2021) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Tak dnesna Ještědu můj zdaleka nejhorší letošní výkon (jeho hodnotu ve Stb bodech zde opravdu nehodlám zveřejňovat:() na zdaleka nejhorším hřišti.....ovšem to moji hru, která měla s golfem jen málo společného, neomlouvá. .....Ale na Ještěd opravdu nikdo nejezděte.....chlupatý a nerovný greeny, rozpoznat fairway od roughu se nám nějak nepodařilo, i místní říkali, že to moc často nesekaj a je to čím dál horší. No prostě po včerejších Beřkách to bylo drsné vystřízlivění.....už mě tam dlouho neuviděj:down:
 
Dnes Most a Terasy. Most 48 a dva míče v lese. Terasy 90 (43+47). S první devítkou spokojenost, během druhé už mě trochu otravovalo čekání za německými důchodci na bugynách a začal jsem víc kazit. A ještě abych po nich sbíral hole a nosil jim to až k autu, trdla to byla.
Celkově fajn den na golfu, @honza62 díky za společnost.
 
Dnes Most a Terasy. Most 48 a dva míče v lese. Terasy 90 (43+47). S první devítkou spokojenost, během druhé už mě trochu otravovalo čekání za německými důchodci na bugynách a začal jsem víc kazit. A ještě abych po nich sbíral hole a nosil jim to až k autu, trdla to byla.
Celkově fajn den na golfu, @honza62 díky za společnost.
Jj, byl to fajn golfovej den. Díky
 
Dneska se švagrovou Kotlina v pravé poledne. Zprávy o velmi dobrém stavu hřiště nelhaly, moje hra nestála za komentář. Ale bylo nám tam dobře a užily jsme si to. BTW mají velmi dobré kafe. (a že jsem hodně vybíravá).
DSC_0037.JPG
DSC_0038.JPG

DSC_0039.JPG

A na závěr něco zcela mimo téma. Cestou zpět Kalvárie Ostré nad Úštěkem. Cesta nahoru strašná, stav památky tristní, ale rozhled nádhernej. 🙂
DSC_0040.JPG
DSC_0044.JPG
DSC_0042.JPG
DSC_0043.JPG
 
Tak dneska MB za 80 ran se dvěma trojpaty a jedním čtyřpatem (krátkodobá ztráta koncentrace = triple bogie 😡), navíc neproměněné dva 1m paty (do paru a birdie) 🙈.
Jinak hřiště komplet v TOP stavu 👍
 
Dnes Kácov, Meadows+Forest. Meadows poprvé, Forest už jsem před rokem jednou hrál. 93(49+44),35patů,37stb,4 ztracené míčky na Meadows, 4 vylovené na Forest.
Na Meadows jsem něco pokazil, a taky doplatil na neznalost kam hrát. Na Forest jsem pokazil první jamku a pak ve mě nějak chytly saze. Do konce už jen pary a bogie. Jen ty škodolibé greeny, na Forest 6x zůstal míček viset na hraně jamky, jinak by to byla naprostá pecka. Takto jen spokojenost s výsledkem i celkově zážitkem. Na závěr výborný gulášek za 175, super káva.
 
Včera jsem se na poslední chvíli
přihlásil na turnaj na domácím hřišti. A teď proč? Manželka měla chuť na pstruha a já taky. Jenže pstruh byl od našich rybářů ( syn a vnuk ) v mrazáku jen jeden. Protože jsem slušně vychovaný, tak jsem jí ho přenechal a jel jsem se najíst na turnaj .😃 Hřiště jako vždy super,
gulášek byl také dobrý. Moje hra tradičně jak na houpačce. První
9ka 42 ran na ostrovní jamce i ptáček zazpíval. Na druhé 9ce jsem dvě jamky po.ral a bylo z toho rázem 91 ran, 34 STB . Nechápu jak jsem s tímto výsledkem mohl obsadit 2 místo. Asi to moc nešlo všem.
 
Včera jsme šli s @Mirda jamkovku v Benátkách. Zahrál jsem všechny rány co umím. Slice, hook, tlusťochy, topinky…..přišly i ty krásné rovné. Skorku má Mirek, tak jsem si to nakonec ani nespočítal, ale musí to být krásné číslo, jelikož se mi ten den líbil :)
 
Dnes domovské Beřovice, pekelné horko. 93 (43+50), 37stb, 36 patů. První devítka vypadala, že se chytá něco dobrého, druhá už přinesla moje obvykle páchané ptákoviny. Ale celkově furt na svůj hcp, navíc v horku, šneci před námi, takže vlastně super.
 
V podstatě stejně jako včera, jen jsem si prohodil pořadí pohnojených devítek. 94 (50+44), 36stb, 37 patů. O půl hodiny rychleji, ještě o trochu větší pařák než včera.
 
Pátek,sobota,neděle.Terezín turnaj 3 kola na 18 jamek. Mé domovské hřiště.Hřiště v dobré kondici.Má předvedená hra byla příšerná :D:cry::cry: . Pátek 96 ran,36 stb,-5 míčků.Sobota 99 ran,31stb,-4 míčky.Neděle 99 ran.31 stb,-6 míčků.Co dodat...při hře jsem byl na všech možných i nemožných místech :D:D zahrál jsem všechny druhy ran co znám :up::up: těch rovných a vysokých bylo poskrovnu :cry::cry: vedro jako sviňa...spánkový deficit a vstávání do práce ve 2,10 hod byl znát ,protože v Pa a So jsem startoval ve 13,10 hod a 14,10 hod....všechno špatné je k něčemu dobré ;););)
 
Sobota , neděle ranní hra na domácím hřišti. Sice provedena údržba grýnů , ale vzorově zapískováno , Písek se v tom horku nelepil na míček a nebylo to znát na rychlosti. Hřiště perfektně upraveno, jako ostatně vždy . Obsazenost na “ regionální malé 9jamkové hobby “ hřiště ucházející . Sobota + 5 míčků , neděle +3 míčky . Trochu výtky by snad jen zasloužily grýnové bunkry protože noční zalévání grýnů způsobilo , že pod 0,5 cm sypkého písku byl Písek mokrý. Moje hra byla na to že hraji domácí hřiště ze žlutých ano seniorských dobrá sobota 40 a dnes tj neděle nadějná 36. Na to že bylo nesnesitelné horko míčky lítali a běhali tam , kde mají a kdě neměli bylo to známé se zpětnou rotací hry do grýnu cca 5 cm od dopadu, někdo by řekl bum bác, jaksi tento výraz tady na jamce zdomácněl.
 

Přílohy

  • B6903530-FA73-49C6-B4EC-CC501180FA41.jpeg
    B6903530-FA73-49C6-B4EC-CC501180FA41.jpeg
    23,7 KB · Zobrazení: 120
  • 6793C0B1-539E-4C21-851F-9E3D42867347.jpeg
    6793C0B1-539E-4C21-851F-9E3D42867347.jpeg
    22,9 KB · Zobrazení: 126
Dnes krásný zážitek na zámku Berštejn.
Vše je zde o majiteli, panu Slezákovi, který je vášnivý sportovec (a skvělý společník) a chátrající zámek kdysi koupil, zrekonstruoval na hotel a v parku vybudoval 9ti-jamkové hřiště (mimochodem také tenisový kurt s travnatým povrchem).
Jedná se o neznormovanou a netradiční devítku, kde se hraje na 5 grýnů (tzn. na některé dvakrát, ale z různých odpališť). Hřiště je hodně o přesnosti a tvarování ran.
Okouzlil mě génius loci místa a absolutní klid všude okolo. Možná i proto přehlížím, že kvalita hracích ploch ještě není "připravená na Ryder Cup" - vše výše uvedené to vynahradí.
A jak jsem hrál? Bosky! Doporučil mi to pan Slezák a cítit vlahou zem v horkém dnu mělo něco do sebe 🙂

20210815_113516.jpg 20210815_113853.jpg 20210815_114546.jpg 20210815_120122.jpg 20210815_120711.jpg 20210815_121844.jpg 20210815_113635.jpg
 
Včera 15.8.2021 som konečne prelomil hranicu 26 HCP. Podarilo sa mi to za úmorného horúceho dňa na turnaji, kde viacerí hráči PRED turnajom a po prvej 9-ne vzdali.. Konečný HCP mám 25,6 a už sa teším na ďalšiu výzvu - 2-dňový seniorský turnaj 24. a 25.8.2021 v Báči.
Fanatic
 
Včera po třítýdenní dovolené - stihl jsem na jamce sledovat pouze velmi výživné téma Drivingové míče 😂 - jsem dal MB - hřiště opravdu v super stavu, řekl bych, že někde trochu zúžili FW (nebo že bych byl stále marnej na driveru?), rafy vyšší než je v MB zvykem, na trojce jsem to krásně šlajznul mezi bunker a stromy a nenašel jsem, tam to znám a většinou míč najdu :) když člověk trefí FW, tak tvrdost FW pracuje a přídává to metry, jinak ale raf okamžitě sežere...greeny pěkné, někde už fleky, ale velmi dobře jedou...31°C takže jsem se dost zpotil...tři týdny bez golfu, nic jsem nečekal, první devítka za 46, neku***voval jsem a ještě jsem se pochválil, že je to vlastně dobrý a druhá devítka za 41 i s vodou na 18tce - takže kromě té vody spokojenost (vylovil jsem dva míčky, takže jsme si s hřištěm kvit - snad si tedy ty míčky někdo neodložil do vody, že je potom dohraje a já jsem se nedopustil nějakého trestného činu :p)
PS: hlasím, že na drivingu byl bag, vozík a 21 míčků - hráč byl v krytém drivingu a telefonoval, takže jsem si musel za 50 Kč koupit svoje - jo a 5 jsem jich tam nechal, ale úplně bez označení!!!
 
Dnes Česká Lípa, první bouřka nás těsně minula, druhá už si vyžádala půl hodinové přerušení hry.
Hřiště v super kondici, jen grýny byly extrémně pomalé, takže kromě 4 trojpatů 🙈 ještě několik dalších nedohraných patů, tudíž nakonec 35 patů a 84 ran 😟. Aspoň, že tam padly 2 birdie, takže jak říká kolega, „na konec jsem tam nebyl na 💩🤭😂

P.S.: po měsíčním dištancu dostal dnes driver opět šanci a celkem mu to šlo 🤭

C269EEA6-64AA-40A2-A359-E656E3752E3F.jpeg
 
Zahrál jsem si opět něco co není běžně dostupné. Třídenní turnaj z bílých na rány na Grabštejně. Když pominu své výsledky, které nepovažuji za důležité, tak musím zmínit opět skvělou atmosféru a setkání s přáteli. To, že se startovní pole hned po dohrání nerozprchne, ale pěkně pohromadě ještě pár hodin rozebírá co se povedlo i co ne, mi vždy dá nejvíc radosti. Samozřejmě, že hráčky a hráči na čelních pozicích předvedli vynikající hru na hranici geniality, přesto sedí u jednoho stolu s takovým jelitem co zahraje 20 na posledních dvou jamkách. Navíc díky výkonům děvčat ve flightu bylo krásně vidět jak je golf v jejích podání elegantní a v našem zase zábavný :D:D:D
a třeba taková děkovná řeč vítěze mužské kategorie @ati (po naléhání pořadatelů) pronesená v maďarštině zůstane dlouho v paměti.
Přijeďte si to za rok zkusit...
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom