Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2020 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Driving znám z Hodkoviček velmi důvěrně ale hřiště jsem měl možnost prozkoumat až dnes a to v líbezné společnosti @requo a @honza62 . Dodržel jsem tradici nákupu rukavičky (tentokrát svítivě oranžové) a především, pokřtil jsem své nové Cobry, které jsem si 30 min před tím konečně vyzvedl v GolfGearu. Hrálo se mi parádně, zlobil jen putter - 4 trojputty. Co novýma holema jsem o cca 10% delší a pocitově je to velká paráda. +6 na hřišti, kde jsem byl poprvé, mě potěšilo, mnohem víc jsem si ale užíval hru s kamarády!

IMG_0319.jpg
IMG_0321.jpg
IMG_0324.jpg
 
Driving znám z Hodkoviček velmi důvěrně ale hřiště jsem měl možnost prozkoumat až dnes a to v líbezné společnosti @requo a @honza62 . Dodržel jsem tradici nákupu rukavičky (tentokrát svítivě oranžové) a především, pokřtil jsem své nové Cobry, které jsem si 30 min před tím konečně vyzvedl v GolfGearu. Hrálo se mi parádně, zlobil jen putter - 4 trojputty. Co novýma holema jsem o cca 10% delší a pocitově je to velká paráda. +6 na hřišti, kde jsem byl poprvé, mě potěšilo, mnohem víc jsem si ale užíval hru s kamarády!

Zobrazit přílohu 11543Zobrazit přílohu 11544Zobrazit přílohu 11545
tak ať to lítá ! :up:
 
Krásný sváteční den! Jak a kde kdo hrajete? :) plus krátké info o hřišti! Inspiruje ostatní!
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Tak ve čtvrtek poprvé! na hřišti letos. Vím je to smutné, ale čas je můj nepřítel. 9 jamek na jezerech za 46 ran.
Za mě spokojenost, fakt jsem si to užil. Dvakrát par a díky větru 96 metrů rána S na střed grýnu :)
 
Dnes Honzíkův první trénink, moc se mu dvě hodiny se spoustou dětí a golfem líbilo. To jsou jeho slova. Děkujeme moc @mkopcak. 👍 Zbytek rodiny jsme si zatím zahráli 9jamek. Fanda nad @requo vyhrál jamkovku. Dobře mu jeho lehké odpaly létaly, 4.jamku šel v paru. Využila jsem hrabičky, co si Michal pořídil. Stále mi to litalo do písku, ale dnes to nevadilo, vždycky se mi podařilo velmi dobře vyhrát. 😉
P_20200508_172851_vHDR_Auto_HP.jpg
P_20200508_163238_vHDR_Auto.jpg
Počasí bylo nádherné.
 
Dnes v nádherném počasí jsme plánovaně vyrazili celá rodina na Svratku. Jako vždy milé přivítání, dobrá káva a hřiště taky moc fajn. Greeny moc pěkné, ferveje jakbysmet. Hřiště plné, trošku jsme čekali asi na dvou jamkách, ale naprostá pohodička, no stres. Mezi dvojkou a trojkou na lesní cestě dvě veverky 😁 moc roztomilé. Po hře párek a s Markem Kuncem do jeho obchodu = kluci nové boty a já tričko. ;) Po příjezdu doma svačinka a kafe a na půl šestou hurá na hřiště na trénink kluků. Stihli jsme s nimi ještě tři jamky, pak oni trénink, manžel košík na drivingu a já sklenku vína;)😁 Naprosto skvělý sváteční den!
 
Dnes poprvé Štiřín. Rodinu jsem nechal na drajvingu a vyrazil. Hřiště moc pěkné, greeny docela jezdí, všechno kvete prostě nádhera :up:. Nováčkovská daň zaplacena, příště budu hrát některé jamky určitě jinak, nebo to alespoň plánuju;). 3xpar, 3xbogey + nepochopitelnej kolaps na šestce - 2x voda, trojpat a +5 bylo na světě:(.
Překvapilo mě provizorní odpaliště na osmičce, jamka je tak kratší o cca 40 metrů a též mraky lidí ne cestách v parku. Chopil jsem se příležitosti a při čekání na odpališti dvojky, jsem staršímu manželskému páru, který mě oslovil, uštědřil přednášku o kladném vlivu hraní golfu na kardiovaskulární systém, cenách, klubech, odpalištích...:). Tvářili se hrozně zaujatě, takže buď budeme mít dva nové golfisty, nebo docent Chocholoušek dva nové pacienty.
Super den golfu, Štiřín doporučuji.
 

Přílohy

  • IMG_20200508_121044[1].jpg
    IMG_20200508_121044[1].jpg
    211,1 KB · Zobrazení: 165
  • IMG_20200508_121049[1].jpg
    IMG_20200508_121049[1].jpg
    252,1 KB · Zobrazení: 161
Já jsem dnes důkladně potrénoval na jamkovku. Nejdříve nejdelší trénink na drivingu za poslední cca rok a půl (děkuji @NaBednu , inspirace každodenním tréninkem) :D a pak 18 jamek na Líšnici. Hra ode zdi ke zdi, dvě jamky totálně špatné, ale jinak jsem byl spokojený. Vyzkoušel jsem si nějaké věci ve hře, co mi dlouho vrtaly v hlavě a funguje to (trochu).
Hřiště překvapivě v dobrém stavu, měl jsem strach. Farwaye celkem kvalitní, greeny jezdily podle mě celkem rychle (na můj vkus), sem tam flekaté. Průchodnost dobrá, na první devítce byly pomalejší flighty, tak se trochu čekalo.
 
Dneska s rodinou znovu Hořehledy. Honzík včera na tréninku s ostatními dětmi, tak nám to chtěl nandat. No - blbý je, že jedinému komu to nandal, jsem byl já. Rozhodl jsem se měnit úchop, a ve výsledku je to - 69% netrefím - tzn. zpravidla socket. 27% trefím blbě, ale letí to rovně. A ty tři zbývající rány jsou super, o 20 metrů delší než normálně. Což je sice bezva, ale ne u příher ze 120 metrů do grýnu, zvlášť v Hořehledech. Takže dneska jsem trénoval takovou soukromou cross country.

Pozitiva? Šli jsme docela rychle. A Fanda - hraje parádně, styl příšerný, křivá záda, děsný švih... ale 140 metrů z toho je, rovně, pohoda. Jako nic. Že se nic učit nechce, když vidí jak mi to jde při snaze o změnu - a proč že to dělám, když mi to předtím taky lítalo? Pohodí vlnou, a dá jednoputt z pěti metrů - jako nic. Ok, jak chceš mladej, sleduj... prohrábnu si počínající plešku, zátáhnu pupek, políbím ženu, beru hůl a jdu hrdě na žluté odpaliště osmičky dolů... Úchop, parádní cvičný švih, že by Rory slintal, rovná záda, dokonalost sama. Přistoupím k míčku, cítím to. Hudba. Příroda ztichla. Mraky zpomalily... slyším trávu růst. Nic, než já a míček. Teď. Teď, teď to mám ve svých rukou... Debilní, hovadskej out! Zase!!! AAAAAAA.

BYLO HEZKY! A NECHCI NIC SLYŠET!

PS: foto mix včerejšek a dnešek. Hřiště ok.

A0E2D9FE-1B08-4BC8-A06E-3CE200B637B7.jpeg BA62980C-6D79-4E34-9101-2A263D031C87.jpeg 6056CAC1-EE15-48B1-9A91-30776C4A14F7.jpeg 53D7CC11-E7AB-4E35-AA64-6420C3F6F7BE.jpeg AC697EC2-436C-4349-AED3-BD8269EBFADC.jpeg DAD390EA-073B-4AD7-946D-F2256F2C6701.jpeg ED87AEB5-CBC8-4220-944C-7569D232C465.jpeg
 
Upraveno:
Dnes jsme vyrazili jako prvni flight (vstavani v 6:00). Dnes hra byla celkem super ( hra o pivo v cili)
statistika
7 paru
1 birdii
28 puttu (skoda jednoho 3 puttu, ale to tak vypada kdy pridete k micku a bez koncentrace udelate uder z 30 cm )
a 2 jamky bez bodu
celkove skore 20 STB a 21 v druhe devitce

jen doufam, ze to tak bude fungovat i v turnajich co zacinam tento tyden
 
Dneska s rodinou znovu Hořehledy. Honzík včera na tréninku s ostatními dětmi, tak nám to chtěl nandat. No - blbý je, že jedinému komu to nandal, jsem byl já. Rozhodl jsem se měnit úchop, a ve výsledku je to - 69% netrefím - tzn. zpravidla socket. 27% trefím blbě, ale letí to rovně. A ty tři zbývající rány jsou super, o 20 metrů delší než normálně. Což je sice bezva, ale ne u příher ze 120 metrů do grýnu, zvlášť v Hořehledech. Takže dneska jsem trénoval takovou soukromou cross country.

Pozitiva? Šli jsme docela rychle. A Fanda - hraje parádně, styl příšerný, křivá záda, děsný švih... ale 140 metrů z toho je, rovně, pohoda. Jako nic. Že se nic učit nechce, když vidí jak mi to jde při snaze o změnu - a proč že to dělám, když mi to předtím taky lítalo? Pohodí vlnou, a dá jednoputt z pěti metrů - jako nic. Ok, jak chceš mladej, sleduj... prohrábnu si počínající plešku, zátáhnu pupek, políbím ženu, beru hůl a kdo hrdě na odpaliště osmičky dolů... Úchop, parádní cvičný švih, že by Rory slintal, rovná záda, dokonalost sama. Přistoupím k míčku, cítím to. Hudba. Příroda ztichla. Mraky zpomalily... slyším trávu růst. Nic, než já a míček. Teď. Teď, teď to mám ve svých rukou... Debilní, hovadskej out! Zase!!! AAAAAAA.

BYLO HEZKY! A NECHCI NIC SLYŠET!

PS: foto mix včerejšek a dnešek. Hřiště ok.

Zobrazit přílohu 11581Zobrazit přílohu 11582Zobrazit přílohu 11583Zobrazit přílohu 11584Zobrazit přílohu 11585Zobrazit přílohu 11586Zobrazit přílohu 11587
pokud jde o golf, jsme asi karmická dvojčata 😂😂
tohle jsem dnes zažívala na Černém Mostě
 
kde se to sežene?
děkuji R
Stačí koupit nálepky do termotiskáren (co jsou třeba ve váhách v Kauflandu). Sice to nemá potisk, ale účel to splní stejný - a hlavně je to mnohem levnější ;)

 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom