Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2020 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Moje poslední dvě hry nádherně ukazují, že patování není vůbec důležitý. 🙈
[HASH=3]#Slapy[/HASH] jsem obešel takovým mým standardním způsobem, kdy hra v poli byla docela ok, ale miliarda patů poslala celkové číslo do kopru.

1605300267030.png


To [HASH=365]#MladaBoleslav[/HASH] bylo jiný kafe! Co kafe, úplně jiná dimenze!
Můj cíl je hrát na svůj hcp, takže vždy něco málo nad 90 ran. Bohužel většinou skoro 50 % mých ran tvoří patování a podle toho to pak vypadá. Ale když se patovací pánbůh nekouká, tak se dějou věci... V Bolce jsem na 18. ležel v regulaci, stačil trojpat a byl jsem pod 80. Srabárna by to byla, to ví každej. Radši dám 4 paty, ať to není moc divný. 😂 Můj rekord ze Slap, kde se mi jednou povedlo 88 ran, byl dneska zlomen!
Já měl dneska kliku jak od blázince a na co jsem sáhl, to klaplo. Golf je skvělej...

1605300309718.png


Udělalo mi radost, že i když je Augusta, pár novinářů dorazilo... 😂

1605300369751.png

*většina slov je z https://golfextra.cz/detail/7703/woods-prozil-nejlepsi-start-do-masters-v-zivote-malem-dal-eso
 
Upraveno:
Vcerejsi hra stala do slova a do pismene za hov*o! 😀
Dukazem budiz obrazek nize. Ne, to hnede na voze neni bahno a to cerne jsou opravdu mouchy. Cestou do molitorova jsem vzal asi pres WC, byt to vypadalo jako silnice s bahnem, ja nevim... smrdi to doted a co hure: ma hra po cca 5 tydnech corona-ho-pauzy stala za uplne to same. Ale bylo prima videt hriste, kde jsem uplne zacinal. Skoda, ze jamky jsou uplne jinak, a tak #10, coz byla ma uplne prvni jamka je zrusena.
V cislech: 57 za 9j, 2x tam bylo cislo 10. Ja se na to asi fakt vy... 🤣
10C702C3-BD13-4006-9444-5F3C01166A32.jpeg
 
Vcerejsi hra stala do slova a do pismene za hov*o! 😀
Dukazem budiz obrazek nize. Ne, to hnede na voze neni bahno a to cerne jsou opravdu mouchy. Cestou do molitorova jsem vzal asi pres WC, byt to vypadalo jako silnice s bahnem, ja nevim... smrdi to doted a co hure: ma hra po cca 5 tydnech corona-ho-pauzy stala za uplne to same. Ale bylo prima videt hriste, kde jsem uplne zacinal. Skoda, ze jamky jsou uplne jinak, a tak #10, coz byla ma uplne prvni jamka je zrusena.
V cislech: 57 za 9j, 2x tam bylo cislo 10. Ja se na to asi fakt vy... 🤣
Zobrazit přílohu 14953
S tímto autem jsi aspoň rychle doma... ;-)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Byl sem dnes v Berouně, hřiště na mnoha místech dost podmacene, greeny nedávno propichane, pomalejší. Celkem 85 z toho 37 patu, 10x GIR a zadny bedo. Troufnu si rict, ze Berovice jsou v lepším stavu.

Zaujala me tahle socha opice, ma dokonce koule i pindika :)

20201115_115236.jpg
 
Dnes po delší době opět doma na Grabštejnê, greeny čerstvě propíchané ještě bez zapískování, zimní greeny na 2,3,9,10,14 a 18
Moje hra celkem ok 3 pary, 12 bogey, 4 double. DSC_1512.JPG
 
Dnes posledních pár jamek na [HASH=3]#Slapy[/HASH] neboť od zítřka mají zavřeno. Nakonec jsme stihli první devítku a jamky 10, 11, 17, 18.
No rozlučka to nebyla špatná, až tedy na jamky 1, 5 a 17, kdy jsme hrál 10, 9 a 8. JInak samé bogie a dva pary. Na druhou stranu hrál jsme 10 na 5paru, kdežto Tiger na 3paru :D:D:D Jako to umím taky, ale nechám si to na někdy jindy.
Potěšily mě 3pary, záhadným způsobem mi rány lítaly rovně a fungovalo to. A nadmíru mě potěšil driver, tak rovně mi to už dlouho nelítalo (jako 8/10 fairwayí zasažených není úplně špatné, pro mě). A konečně jsme na 11ce neskončil u křoví :D
Na 5ce jsem si na příští rok schoval dva míčky do vody po pravé straně :cry:
Hřiště dobré, nějak mi nepřijde, že by se muselo končit.
Ale sezona na Slapech byla dobrá a pěkná a už se těším na tu příští, snad se zase malinko na hřišti něco změní, třeba bude dokončena rekonstrukce bunkerů.
 
Byl sem dnes v Berouně, hřiště na mnoha místech dost podmacene, greeny nedávno propichane, pomalejší. Celkem 85 z toho 37 patu, 10x GIR a zadny bedo. Troufnu si rict, ze Berovice jsou v lepším stavu.

Zaujala me tahle socha opice, ma dokonce koule i pindika :)

Zobrazit přílohu 14956

Když budeš mít štěstí a budu se zrovna opalovat, můžeš v Hořehledech u 7. greenu vidět podobnou!
 
Když budeš mít štěstí a budu se zrovna opalovat, můžeš v Hořehledech u 7. greenu vidět podobnou!
Jen tím zlatem bych si tak jistý nebyl.
To, že ti doma občas řeknou „zlato” neznamená, že zlato opravdu jsi 🤭
 
Pátek super počasí , sobota pod mrakem a neděle opět zalétá sluníčkem, sice teplota nic moc . Tak hřiště v super stavu , ferveje vysekané , grýny upravené na tu roční dobu na podtrženou jedničku , co kazí aneb kdo kazí grýny jsou GOLFISTÉ, kteří nevypichují a nebo nedůsledně po sobě, dopadu míčku , upravuji pitchmarky.
Hrajeme tady na plné pecky , hřiště plné( flajty po dvou) , můžete jenom závidět tu neskutečnou golfovou pohodu a usměvavé golfisty/ky.
 
Já včera s @kristyna a Honzíkem v [HASH=1]#Hořehledy[/HASH] hrál všechny jamky lépe jak Tiger! Tzn ani jednou desítka. :) celkem 48 ran, bohužel patovat se už moc nedalo, pořád písek a hrbolky kolem jamky - prostě náhoda. Ale lepší, než zimní grýny. Třikrát se mi podařilo trefit drive, tak mám radost. Akorát mi to k ničemu nebylo... euforií jsem si pokazil vždy druhou ránu. Takže ve výsledku šul nul oproti běžné moji hře. Ale jsem rád, že jsem jel a usměvavá Hanka na recepci je pro Hoře poklad.

7E6EA063-97FD-4727-8FAB-DCA246C9831C.jpeg
 
Dnes posledních pár jamek na [HASH=3]#Slapy[/HASH] neboť od zítřka mají zavřeno. Nakonec jsme stihli první devítku a jamky 10, 11, 17, 18.
No rozlučka to nebyla špatná, až tedy na jamky 1, 5 a 17, kdy jsme hrál 10, 9 a 8. JInak samé bogie a dva pary. Na druhou stranu hrál jsme 10 na 5paru, kdežto Tiger na 3paru :D:D:D Jako to umím taky, ale nechám si to na někdy jindy.
Potěšily mě 3pary, záhadným způsobem mi rány lítaly rovně a fungovalo to. A nadmíru mě potěšil driver, tak rovně mi to už dlouho nelítalo (jako 8/10 fairwayí zasažených není úplně špatné, pro mě). A konečně jsme na 11ce neskončil u křoví :D
Na 5ce jsem si na příští rok schoval dva míčky do vody po pravé straně :cry:
Hřiště dobré, nějak mi nepřijde, že by se muselo končit.
Ale sezona na Slapech byla dobrá a pěkná a už se těším na tu příští, snad se zase malinko na hřišti něco změní, třeba bude dokončena rekonstrukce bunkerů.


To je škoda, pamatuji, když sem tam byl člen, že sem tam hrával i v půlce prosince.
 
To je škoda, pamatuji, když sem tam byl člen, že sem tam hrával i v půlce prosince.
No, co já si pamatuji, tzn. tak 4 - 5 let zpátky, vždy zavírali cca v půlce listopadu. Tak nedá se nic dělat, budu se holt muset vecpat někam jinam, třeba do Beřovic :D
 
Posledni fotka z hriste pred tvrdym lockdown 2 v AT.... Pocasi po slunecnejsi sobote nic moc, ale ta radost, ze se cloveku podarilo urvat misto a zahrat si, nebot hriste beznadejne plne.

Skoda, ze se konecne dostavuje zlepseni, dva dny po sobe 92 ran a nastoupi nucena prestavka. Ale treba to pak pujde lepe

tempImage89YXvw.jpg


tempImage89YXvw.jpg



Nekolik tydnu testuju v provozu na hristi, co poridim jako nove hole:

1. Taylormade P790
1605563751313.png


2. Cobra
1605563850088.png


3. Mizuno MP20 hmb
1605563936077.png


Napred jsem si myslel, ze to bude MP20, ale asi vyhraje opet P790.
Zajimave je vyzkouset ruzne safty. Napriklad Nippon u mne vubec nefunguval ve spojeni Mizunem. S Taylormade, naopak fungoval uplne paradne, vysoke rany, velmi prijemny pocit. Cert aby se v tom vyznal ...
 
...
Zajimave je vyzkouset ruzne safty. Napriklad Nippon u mne vubec nefunguval ve spojeni Mizunem. S Taylormade, naopak fungoval uplne paradne, vysoke rany, velmi prijemny pocit. Cert aby se v tom vyznal ...
Čert ne, dobrý fitter ano 😉
A o Mizuno JPX 921 (Forged, HotMetal Pro) jsi nepřemýšlel? Ty MP20 jsou přeci jen více „hráčská” železa.
 
Posledni fotka z hriste pred tvrdym lockdown 2 v AT.... Pocasi po slunecnejsi sobote nic moc, ale ta radost, ze se cloveku podarilo urvat misto a zahrat si, nebot hriste beznadejne plne.

Skoda, ze se konecne dostavuje zlepseni, dva dny po sobe 92 ran a nastoupi nucena prestavka. Ale treba to pak pujde lepe

Zobrazit přílohu 14973

Zobrazit přílohu 14973


Nekolik tydnu testuju v provozu na hristi, co poridim jako nove hole:

1. Taylormade P790
Zobrazit přílohu 14974

2. Cobra
Zobrazit přílohu 14975

3. Mizuno MP20 hmb
Zobrazit přílohu 14976

Napred jsem si myslel, ze to bude MP20, ale asi vyhraje opet P790.
Zajimave je vyzkouset ruzne safty. Napriklad Nippon u mne vubec nefunguval ve spojeni Mizunem. S Taylormade, naopak fungoval uplne paradne, vysoke rany, velmi prijemny pocit. Cert aby se v tom vyznal ...
Mám klienta, který se díky 790 také cítí dobře.
 
Čert ne, dobrý fitter ano 😉
A o Mizuno JPX 921 (Forged, HotMetal Pro) jsi nepřemýšlel? Ty MP20 jsou přeci jen více „hráčská” železa.
ta MP20 neni ta prava hracska ale HMB (hot metal blade). V podstate jsou to zeleza stejne kategorie. Je pravdou, ze mam jedno starou JPX 820 PRO na stiffu a hraje se mi s ni super. Tekze rozhodovani ....
 
ta MP20 neni ta prava hracska ale HMB (hot metal blade). V podstate jsou to zeleza stejne kategorie. Je pravdou, ze mam jedno starou JPX 820 PRO na stiffu a hraje se mi s ni super. Tekze rozhodovani ....
Já vyměnil MP54 za JPX919 Tour (také v podstatě železa stejné kategorie). Nicméně ty JPX mi přijdou hratelnější, mám lepší pocit při impaktu.
 
Dnes Hostík, 14 jamek. Jak se chodí po dvou, dá se obejít za 2,5 hodiny.
Hřiště ve velmi dobrém stavu. Slyšel jsem, že je podmáčené, ale není to pravda...maximálně cesty při přechodu mezi jamkami.
Grýny lehce zapískované, ale skvělé. Stejně jako FW a odpaliště.
Potěšil čaj v přístřešku u původní páté jamky.
Už jsou připravené zimní grýny.
IMG-20201117-WA0035.jpg 20201117_124403.jpg 20201117_124259.jpg
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom