Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2020 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
jj hřiště zalité a procházka po sluníčku byla skvělá :) díky za hru!! bylo to parádní.

druhou devítku na Černém Mostě jsem šel dnes prvně a už se těším na příští návštěvu, až budu mít přesnější představu kam hrát (to neznamená, že by dnes @Trenér vyhrál díky mé neznalosti :) )
Možná i jo, hrál jsem hodně při zdi...
 
Vopakuju vám to každej tejden. Furt mi nikdo negratuluje, nikdo se mi neklaní, dary nikdo neposílá. Skoro si začínám myslet, že mi to nepřejete a závidíte mi...

5B1E0CE2-7023-490B-B3D0-01C40CEEB4CE.png
 
Dnes klubová jamkovka na Slapech.
No, ke hře se nebudu vyjadřovat, v podstatě jediné, co se povedlo, byl par na 18., což je vždycky svátek :D Jinak totální tragédie.
Pozitivní je, že jsem jsem šel jamkovku se slapským trenérem J. Velíškem a poté, co vyhrál, dostal jsem několik rad, co změnit a světe, div se, ono to začalo lítat rovně a daleko. a bez křeče 🎉🎉
Jinak počasí bylo pekelné, stále svítilo sluníčko. Hřiště super, na jednom místě jsem zaregistroval problém s vodou, rafy husté a vysoké. Greeny pomalé.
 
Dneska poprvé Motol.

Sakra, je tam někde aspoň 1 metr rovně? Pořád do kopce, z kopce. Při mojí šikovnosti jsem tam lítal nějak moc.

Výhledy na Prahu hezké. Výhledy na jamky... Občas jenom tak tušíte kam s tím (na jedné jamce, asi 7. je kolík).

Je super, jak je hřiště "staré". Přišlo mi dost náročné. Člověk musí být přesný. Jak jsem byl poprvé, tak mi chyběla znalost hřiště. Zpětně bych pár tam hrál jinak.

Hřiště v perfektním stavu (jenom ty bílé kulaté houby mě sraly 🙊). Lidí tak nějak akorát. Restaurace super!!! Jídlo chutné a rychle.

Moje hra. První tři jaký bogie. (První jamka je luxusní. A ta cvičná klec 👍). Čtvrtá jamka mě vyškolila - první rána = šla z jak prase, ale našel jsem míček (asi metr od husté vysoké trávy). Druhá rána - super, ale odskok skoro k autu - nějak jsem zapomněl na sklon. Třetí naslepo na fairway. Potom strom a potom asi 4 putt. No prostě hnus. Svítilo sluníčko a já byl úplně vyřízenej z toho, jak s bagem běhám (obrazně řečeno) do kopce a z kopce. Potom to docela šlo, na moje schopnosti.

Určitě se vrátím, ale chvilku to musím nechat uležet (nebo si sehnat elektrický vozík).

V Praze jsem hrál 3 devítky a u téhle jsem měl jako jediné pocit, že jsem mimo Prahu, v klidu. Moc příjemné.
 
Budeš letos singlista, jak to tak vypadá.

Letos?! Nejpozději příští týden! Pak se vožeru jako prase a přestanu hrát!:-D
 
Po delsi dobe a po te co mi ukradli cele vybaveni jsem vyrazil na turnaj se svymi holemi z doby co jsem zacal hrat golf. Takove vybaveni se uz jen tak nevidi :)
Cili totalni mix: 6 az 7, P na grafitu Wilson, 9 Mizuno na stif zelezu, S a A wedge Callaway. Vubec jsem nemohl odhadnout jak daleko budu hrat ale presto se na old cursu v Haugschlagu podarilo uhrat 33 STB

K cemu vlastne je fittovani, prodlouzene delky holi, zmenene uhly, spravny grip, nejmodernejsi materialy pro uplne (pod)prumerneho golfistu. Opravdu to pomuze nebo je to jen pohlazeni libida :)
Po dnesku uz si tim nejsem tak jisty (ale mozna jsem mel jen dobry den,ae to taky ne nebot jsem udelal spoustu chyb)

A navic jsem zjistil, ze ze starou 6 muzu uplne lehce hrat coz se o nove nafitovane vubec nedalo rict. Skoro nikdy jsem ji na turnajich nepouzival
Asi budu muset pohledat nejake jine hole
 
Tak dneska Písek s těmito poznatky:

1. 2x eagle za kolo znamená, že můžu tykat @JanKostalCZE .
2. Z bílejch to zrovna tady neni zas takovej rozdíl.
3. Replikovat scénu ze Zeleného světa na 14ce má neblahý vliv na score a ano, 1. ranou jsem ležel v pohodě uprostřed FW.
4. Jsem kokot čtverhraný roztodivný!

FD33C875-23B5-438E-891F-EC1276741EF3.jpeg
 
Tak dneska Písek s těmito poznatky:

1. 2x eagle za kolo znamená, že můžu tykat @JanKostalCZE .
2. Z bílejch to zrovna tady neni zas takovej rozdíl.
3. Replikovat scénu ze Zeleného světa na 14ce má neblahý vliv na score a ano, 1. ranou jsem ležel v pohodě uprostřed FW.
4. Jsem kokot čtverhraný roztodivný!

Zobrazit přílohu 12333
Sorry, jsem kouknul nejdřív na Písek! Velká gratulace! 2 x orel za hru je bomba! Ale 2 x 2 pod a 84!? :) Já bych možná radši bral bez eaglu a 79, to by bylo prima!:)
 
Včerejší hru jsme si zpestřili hrou z černých odpališť. Museli jsme s kolegou uznat, že hra byla docela zábavná. Je to taková dělostřelba pokud chcete přijít do klubovny s přijatelným výsledkem. Bylo pod mrakem , počasí teplotně proměnlivé, oblékat svlékát a zase oblíkat, mírný větřík nepomáhal , ale také extra neškodil, museli jsme si přznat, že jamky, kde je problémem trefit grýn #6 ze žlutých se mi fw3 podařilo z černých parádně(199m) sice dvojpat a par, ale co by člověk den po údržbě prořezáním a zapískovánim mohl čekat. Moje oblíbená nejdelší jamka #7 (548m, foto z odpaliště pro inspiraci), třetí na grýn , jen jsem se z semirafu, který byl výživný, ač jsem se snažil, tak jsem se nedostal blíže k jamce než na dvojpat, par potěsí. Musím říci ,že jsme si to parádně užili, možná zdárně přežili a s úsměvem zamířili domů.
 

Přílohy

  • 9CCCFB50-108C-4390-BA24-1DDEB3F99006.jpeg
    9CCCFB50-108C-4390-BA24-1DDEB3F99006.jpeg
    164,2 KB · Zobrazení: 203
  • 6097FFC3-8DF7-448C-A0D7-F2E3052F7D9F.jpeg
    6097FFC3-8DF7-448C-A0D7-F2E3052F7D9F.jpeg
    50,3 KB · Zobrazení: 218
  • 7984C953-8B05-43FD-AAF3-36CFEDA83F5B.jpeg
    7984C953-8B05-43FD-AAF3-36CFEDA83F5B.jpeg
    28 KB · Zobrazení: 206
Sorry, jsem kouknul nejdřív na Písek! Velká gratulace! 2 x orel za hru je bomba! Ale 2 x 2 pod a 84!? :) Já bych možná radši bral bez eaglu a 79, to by bylo prima!:)

Já teda zkoušel na začátku říct, že bych bral třeba 72. A pak jsem dones 114. Takže to hraju jak nejlíp umim a co přinesu, to beru:). A 2x vorel beru, i kdybych zbytek škrtnul!
 
Já teda zkoušel na začátku říct, že bych bral třeba 72. A pak jsem dones 114. Takže to hraju jak nejlíp umim a co přinesu, to beru:). A 2x vorel beru, i kdybych zbytek škrtnul!
Já bych byl spokojenej klidně i s jedním, ale musel by to být HIO!⛳
 
Říkal jsem si, že budu pokračovat v objevování nových hřišť.

Takže včera 18. Lázně Bohdaneč

A1EF2046-B449-4188-AC95-578FF04F37FC.jpeg
8BF825A5-AA25-460F-B8EC-BB0438574905.jpeg


Hřiště - bylo vidět, že hodně pršelo, ale upraveno. Občas náhodná voda. Na fotkách to není moc vidět, ale všude jsou červené kolíky, takže si člověk osvěží pravidla. Greeny v pohodě, bez vody. Fairway sestřižené.

Bunkery tvrdé a občas plné vody (naštěstí jsem byl jenom v jednom).

Moje hra?
Hráli jsme s Martinem jamkovku. Měl jsem o 1 ránu navíc (jsem lama). Nakonec nikdo nevyhrál - první 9 jsem vyhrál o jamku, druhou 9 jsem o jamku prohrál. Několik PARů tam bylo, takže dobrý. Ale zase 4 zkraty, kdy se zaseknu a mlátím do toho hlava nehlava, litá kam chce a potom je z toho 10 ran.

Musím zapracovat na konzistenci.
 
Já včera v Hodkovičkách a světe div se, zase hrozně. Mám určitou teorii, že mně @mkopcak krade povedené rány - asi nějaká woodo panenka. Zatímco on střílí různé ptáky, tak mně to přidává rány nad par. Když bych to shrnul a řekl nějak kulantně, tak jsem vlastně včerejší devítku v Hodkovičkách pocitově odešel v paru. Ale dvou devítek po sobě. Čtyřpary s čísly 8 apod není nic pěkného, ale z druhého úhlu pohledu, jsou to vlastně dva pary v ceně jednoho, že. Co se zadařilo - potěšil par na pětce (PAR3). Devítka před grýn, pěkná příhra skoro povedeným čipem, i když i ten byl trochu přetažený, ale pak se někdo smiloval a konečný jednopat dva metry z kopce (navrtáno vepředu), tak to tam spadlo (ok, budu chodit a platit fíčka i kvůli té jedné povedené jamce za hřiště dál, je to vcelku kurňa-fajn-šmakózní pocit, že jsem si řekl i "jo!" - hm, nedal jsem těch pozitivních emocí najevo zbytečně moc?).

Ale největší radost mi udělala povedená společnost ve flajtu a to @karlos a noví účastníci túry Martina se synem. Karlos hrál normálně, tři doutníčky a tak, Martina s Dominikem hráli takový ten nudný golf, fervej, fervej, občas bunker, fervej, grýn, jamka a tak. To co vlastně neznám. Šlo jim to parádně, oba 18 resp 17 stb. Jaký kontrast proti mým umouněným 13. Vlastně nejlépe mi šlo patování. Bych brečel.

Hriště ok, přišly mi grýny horší, než si pamatuji, takové divně pomalé. Možná proto to patování šlo. Jinak už docela frmol v okolí, večer vyřvává hospoda mezi jedničkou a devítkou, z nějakého důvodu přes ferveje 3 a 8 jezdilo dost aut (je tam cesta), náš flajt tam viděl aut pět + pár cyklistů, na pozadí rokenrol zbiječek a skřípějící rumpál z blízké stavby. O vlaku ani nemluvím. I když to zní hrozně, je to tak nějak formálně na pozadí a nijak zvlášť nevadilo. Jen nečekejte klid, šumavské hvozdy to ve středu večer fakt nejsou. :)

72FC776D-AFEF-4E59-A42D-6CAAD38B7FA0.jpeg
7FBE2115-BDC6-4CCF-B04B-ADF27FFB8FDE.jpeg
707C7C81-155D-4F90-B233-8E9FD9AADE42.jpeg
 
Upraveno:
Včera v rámci jamkovky s @RomanL v Pyšelích. Už výstup ke klubovně prozrazoval, že před námi byl lepší turnaj
IMG_20200617_145751[1].jpg


Hřiště bylo tvrdé, můj pohled, dvakrát mi odskočil drive pryč... grýny byly dost podupané a od stop po míčkách.
Až do 16. jamky jsem se tahali, pak Roman na 17. šel do vedení a potvrdil na 18. berdie. Takže jsem prohrál 2:0.
Ještě bych doplnil, že hřiště bylo prázdné a šli jsme to za 3,5 hodiny a to jsme celkem hledali v rafech:rolleyes:.

Super počasí a spoluhráč

IMG_20200617_185031[1].jpg
 
Upraveno:
Včera dopoledne Slapy v rámci jamkovky s @JanKostalCZE. Prohra byla očekávaná :D, snažil jsem se to zdramatizovat, ale úplně to nevyšlo. Hřiště pořád stejné, rafy husté, míček člověk nenajde, fairwaye a greeny v pohodě, sem tam někde víc vody.
Hra mě potěšila, sice zase pár nesmyslů, ale hodně ran mě potěšilo.

A ještě bych doplnil poděkování @JanKostalCZE za hru, bylo to fakt super, výborný spoluhráč, dost jsme toho probrali a strašně jsem si to užil.
 
Upraveno:
Na zítra jsme byli přihlášení na tradiční Turnaj tří klubů ( UNO, Osyčina, Na Vrších) na hřišti UNO, turnaj zrušen, hřiště je pod vodou :cry:
 
Darovansky dvur v nonstop dešti s bagem ktery ma byt delen po cele delce ale neni, ma byt vodeodolny ale neni, takze to aqua v nazvu asi znamena, ze si pak musis vylejt kapsy :) Na hřišti jsme nevím proc nikoho dalsiho neviděli, vsude nahodna voda, greeny jedou, hra bidna. Takze susim.
 

Přílohy

  • 20200620_191101.jpg
    20200620_191101.jpg
    141,8 KB · Zobrazení: 194
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom