Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2020 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Vcera posledni predkarantenni golf na Slapech s @ati , super pocasi, super flight, dobre skore, vcetne eaglu na 12, drive wedge putt :D meli by z toho udelat ctyrpar :D
Greeny slusne, ale pomale :(
E36A9612-09DC-464F-BC2C-E837FBB4806B.jpeg
 
Slušná hra #12-450m D+iw+P = eagle to by se nemuse stydět ani DJ nebo TW, myslím, že je na místě debata o délce ran🤭🤔⛳️, možná ti dva by to zahráli albatrosem.
 
Těšme se teď na nový HI. Snad už zítra! :) Bude k tomu samostatné vlákno.
 
Těšme se teď na nový HI. Snad už zítra! :) Bude k tomu samostatné vlákno.
No zrovna teď mi je to číslo ukradené :(
 
Slušná hra #12-450m D+iw+P = eagle to by se nemuse stydět ani DJ nebo TW, myslím, že je na místě debata o délce ran🤭🤔⛳, možná ti dva by to zahráli albatrosem.
kdyz se podivas, jak ta jamka vypada, tak jde hodne hrat pres roh, drive mel do kopce cca 250-260m a pak uz jen 108m do tyce :)
pokud by to bylo po vetru, tak verim, ze DJ nebo Rors by byli schopni hrat ke greenu
 
No zrovna teď mi je to číslo ukradené :(

Věřím. Ale určitě to zajímavé být může i pro Tebe a pro mnoho dalších, i kdyby třeba jen pro dva... tak proč ne. :) Neklesejme na duchu - nejsme všichni na pohřbu a i duševní pohoda je důležitá. Já se třeba těším na to, že @JanKostalCZE udelal ve svých výpočtech chybu, spletl se o desetinku a budu si ho za to dobírat následující dva roky. :-D Protože těšit se na ten svůj tragický nový HI moc nemůžu. :(

Vlákno k zítřejšímu dni D tu: https://www.19jamka.cz/threads/jaky-je-vas-novy-hi-a-jak-se-zmenil.5925
 
já se těším - třeba se můj HCP 54 promění tajuplně na HI 53,9 😄🤭
Tak to asi ne, to už bys musela někdy zlepšovat 🤪
 
Naposled jsem hrál ....14.3.2020

S kamarádem jsem byl poprvé v Hodkovičkách. 11. jamek.

Hřiště ... musím tam jít vícekrát, abych si udělal názor. Asi, když se hraje na letní greeny, tak to musí být zajímávější.

Slečny na recepci s rouškou, na hřišti skoro nikdo. Krásně svítilo sluníčko.

Jak jsem hrál???? Úžasně, protože jsem hrál :)
 
Nikdo nic? Nebo jste tak na hřišti v rauši? Myslete na nás, co musíme budovat světlé zítřky! Jaký to je, jak se hraje, co a jak... lítá to líp než předtím? :-D
 
Dnes devítka na černém mostě, hrál jsem lépe než klient...
Nejsem si jistý, ale není to porušení nařízení?
Nečetl jsem nikde, že je možno poskytovat trenérské služby.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom