Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2017 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Vcera turnaj v Podebradech.
Lesni jamky stale zavrene... ja je snad neuvidim. :(
Kazdopadne bez vody a bez pisku, bylo i par hezkych rad zelezy i wedkami.
 
Včera turnaj jamky v Hořehledech.

První, rodinný, společný. Já + @kristyna a Fanda. Konečně a rovnou 2x9 jamek. Výsledek mohl být lepší, ale jsem na nás všechny hrdý, že jsme to zvládli a dokonce i v jednom flajtu. Velký dík patří @doktordee, že to s námi všemi třemi vydržel. :)
STB: Já - 35, Kristyna - 22, Fanda - 17. První devítka pohodové počasí, druhá devítka 4x deštník, vítr a atak. Silní vydrželi!
 
Vcera turnaj v Podebradech.
Lesni jamky stale zavrene... ja je snad neuvidim. :(
Kazdopadne bez vody a bez pisku, bylo i par hezkych rad zelezy i wedkami.
jak na tom je kvalita hriste??
 
jak na tom je kvalita hriste??
Bylo to podebradsky tvrde... nektere greeny (treba 14tka) ale v spatnem stavu (kusy s plisni ci zcela suche). Jako celekm ale hratelne. Ja to tam nikdu o moc lepsi nevidel.
Lesni jamky zavrene. Takze tradicni 1cka pres putting a vlozeny 3 par mezi 4 a 16.
 
Dneska Čertovo Břemeno, hra nic moc, výsledek v příloze. Ke hřišti.. Fee 590, což se celkem dá, ferveje už teď nedostatek vody, místy beton, některé odpaliště neposekané, neměřil jsem možná, 3cm trávy.. Greeny..řekl bych že celkem v pohodě ale ne bez chyby, už nevím na jakým je v prostředku docela velkej flek bez trávy, na ostatních občas nějakej flíček.. Ale co mě úplně dostalo byla rychlost, to prostě nejelo vůbec, nechápu to a tempo jsem nechytil do konce hry, nedokázal jsem tomu tak extrémně naložit. Takže nakonec jediný potěšení byl berdík na 12, rána asi metr od fangle. Jinak mám takový rozporuplný pocity, krajina a klídek úplně neskutečný, fyzický nároky taky, ale kvalita hřiště bych řekl silně pokulhává. Ovšem jako největší nevýhodu bych viděl v poloze a přístupových cestách, je to prostě zašitý a cesty od hlavních silnic úzký. To asi brání větší návštěvnosti, neb jsem nás tam viděl asi osm.. Ale za návštěvu za ty prachy to stojí...:):):)
 

Přílohy

  • Cebr.JPG
    Cebr.JPG
    34,3 KB · Zobrazení: 254
Tak já, po včerejší bídě, 83. Zbraslav.

Tady pro ukázku jaký jsem šulín........ hřiště opravdu v super stavu. Barevné vlajky označující pozici na grýnu jsou hodně nápomocné. Konečně. Po letech.
5774f34ebb02702446f6450a23bda720.jpg
1bf6c823fd8ed6a2fb11268881d76427.jpg
 
Tak já, po včerejší bídě, 83. Zbraslav.

Tady pro ukázku jaký jsem šulín........ hřiště opravdu v super stavu. Barevné vlajky označující pozici na grýnu jsou hodně nápomocné. Konečně. Po letech.
5774f34ebb02702446f6450a23bda720.jpg
1bf6c823fd8ed6a2fb11268881d76427.jpg


Pěkné dohnání. :) Co ta 17.jamka za 11? Uf?
 
Jamka 17? Co je s ní? O ničem nevím. Jestli tam něco vidíš tak to je chyba v Matrixu.







Voda z tee a pak už mi to bylo jedno. V [emoji456]
 
Tak já, po včerejší bídě, 83. Zbraslav.

Tady pro ukázku jaký jsem šulín........ hřiště opravdu v super stavu. Barevné vlajky označující pozici na grýnu jsou hodně nápomocné. Konečně. Po letech.
5774f34ebb02702446f6450a23bda720.jpg
1bf6c823fd8ed6a2fb11268881d76427.jpg
Už abych byl taky takovej šulín (herně), i tu 11 bych unesl :)
 
Dnes s @Vojtas jamkovka v jeho domacich Podebradech, ja jsem hral hriste podruhe, po ctyrech letech :D
par chyb se vloudilo na obou stranach a tak se skore priklonilo na mou stranu ve vysledku 5/4 :)
 
Znáte ten pocit, když vám hřiště dá čuchnout ke golfu a hned na následující jamce vás kopne do rozkroku, Dneska Líšnice 9 jamek ve dvou o zvláštní prémii. :p
3, 2, 5, 3, 5, 3, 7, 3, 4, celkem v paru,:) Jen škoda paru na 8ce, ten míček tam už byl, ale proti zákonům fyziky udělal otočku o 270 stupňů a zůstal na hraně. 5 berdíků na 9ku by bylo už velmi slušné.:)
Navrhuji anketu. Kolik jste zahráli nejvíc berdíků na 9/18 jamek?
 
Znáte ten pocit, když vám hřiště dá čuchnout ke golfu a hned na následující jamce vás kopne do rozkroku, Dneska Líšnice 9 jamek ve dvou o zvláštní prémii. :p
3, 2, 5, 3, 5, 3, 7, 3, 4, celkem v paru,:) Jen škoda paru na 8ce, ten míček tam už byl, ale proti zákonům fyziky udělal otočku o 270 stupňů a zůstal na hraně. 5 berdíků na 9ku by bylo už velmi slušné.:)
Navrhuji anketu. Kolik jste zahráli nejvíc berdíků na 9/18 jamek?
7 birdie za 18, ve StBol :) a pak 4birdie+1eagle :)
 
Znáte ten pocit, když vám hřiště dá čuchnout ke golfu a hned na následující jamce vás kopne do rozkroku, Dneska Líšnice 9 jamek ve dvou o zvláštní prémii. :p
3, 2, 5, 3, 5, 3, 7, 3, 4, celkem v paru,:) Jen škoda paru na 8ce, ten míček tam už byl, ale proti zákonům fyziky udělal otočku o 270 stupňů a zůstal na hraně. 5 berdíků na 9ku by bylo už velmi slušné.:)
Navrhuji anketu. Kolik jste zahráli nejvíc berdíků na 9/18 jamek?
9xza 18j
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom