Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2017 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Mnoo, bylo to zajímavý a s tolika balonama se to těžko popisuje jedním číslem :D
Navěsil jsem na sebe elektroniky jak Robocop, přičemž se Zeppem půjčeným od @doctordee jsem se v podstatě učil za pochodu :D.
Měl jsem 1:30hod na 9 jamek a přesto jsem psal všechny detaily do score carty, pípal každou ránu na GameGolf, zkoumal vzdálenosti na hodinkách a nastavoval vybranou hůl pro každou ránu do Smartfounu pro Zepp (abych pak doma zjistil, že můj cvičnej švih je docela hezkej, ale jakmile to je do míče, jdou všechny dobrý věci stranou - např. rovina švihu se zhorší o 30-40% :D) a dost často zkoušel pálit ještě druhej míč, abych měl na Zepp dost statistik :cool:.
Asi nikoho nepřekvapí, že poslední jamku už jsem bral v poklusu (za dabláč) :D, ale ten beach volejbal na Strahově jsem pak z Pyšel fakt stihnul :D

Proč že ten golf hrajeme? Na uvolnění a relaxaci? :p
 
Strašně. Y 86. Hezké rány střídaly hezké se "špatným" koncem. A ty grýýýny... rychlé, nečitelné. Pro mě. Já to fakt nedávám. Proč když míček zpomalí u jamky se jí vyhne? Ať už ho pošlete vpravo nebo vlevo. Ze stejného místa... [emoji208]
 
Botanika :) devitka dnes rano.
Naposledy jsem ji hral jako zacatecnik, tenkrat jsem tam poztracel asi 20 balonku.
Dnes se mi hralo krasne, novy driver a drevo posloucha na slovo, jsem zvedavej jak to dlouho vydrzi.
Dnes lituji jen 19 patu, mohlo to byt jeste lepsi.
3. jamka byla nejuzasnejsi, skoda jen ze jsem nedal 2 metrak do birdie. Na jednicce ale padlo.
Celkove +4, jak rika muj syn, na Tebe táto dobrý :)
Hezky den vsem dobrym lidem.
 

Přílohy

  • IMG_8743.PNG
    IMG_8743.PNG
    86,4 KB · Zobrazení: 209
Upraveno:
Dnes turnaj v Hořehledech, puttování bída (38 puttů), jinak celkem ok. 90 ran, 42stb, 1xbirdie ze tří šancí, nový HCP 21,7, první v kategorii. Za mě dobrý :)
 
Vcera a dnes 1.a 2. kolo 1.liga druzstev muzu - Zapad
Karlstejn - bila odpaliste, mega vedro a velmi pomale tempo, nejtezsi navrty co dokazete regulerne vymyslet :D Rychlost greenu 10!!
Vcera 77, par chybek, ale slo to :)
Dnes 71 :) na prvni devitce padl kazdy putt a pak uz jsem se nerozsypal, takze jsem to udrzel. :) na 18 si pro mne hriste pripravilo 2m do paru na zachranu vysledku -1, ale i to se povedlo :)
V jednotlivcich celkem 3., tym jsme zatim 6. :( musime v Sokolove zamakat!!
Btw. new hcp 3,1 :) :) :)
 
Po dlouhé době doma v České Lípě, stihla jsem večer jen devítku (tráva na zahradě nechtěla počkat). Sama,v pohodě, za mnou nikdo, takže zcela nestandardní podmínky. Až na to vedro. U nás taky byla liga, takže navrtáno taky parádně. Výsledek na mé poměry, k mému potěšení, parádní, osobní par první devítky 61, zahrála jsem 54. Bez bunkru, jen voda hned na dvojce, když jsem driverem skončila v rybníku u trojky. :rolleyes: 18 patů, jedno, dvoj a trojpaty, všechno hezky po třech. Tak teď to ještě předvést na turnaji :D.
 
Ve čtvrtek s @Mirda Benátky, velmi nevyrovnané výkony. V pátek tréninkově Česká Lípa s Honzou Husákem a náhodou na terase restaurace @Petr Jeník, to hřiště mám prostě rád, krásné dopoledne a dalo by to 47 stablů. Překvapivě celkem fungovala krátká hra. Dnes s kamarády Malevil, celkově nic moc, ale příhry a putty opět bez vážnějších problémů (3x troj putt a 2x z první) ale hlavně neskutečná pohoda a relax. Mě to tak baví :D:D:D
 
Včera Zbraslav v rámci SunSetCupu. Hrála se druhá desítka, podmínky pro mě příšerné, pro lepší hráče ještě horší. Díky tomu jsem tedy mikroturnaj vyhrál, páč se svým HCP 45 jsem uhrál 17 STB, podle toho si jistě uděláte představu, jak to šlo ostatním. Tři jamky z devíti jsem celkem škrtal, jedna jamka se povedla v paru - to mi to zachránilo. Ale jen kvůli tomu - že jsem nebyl schopen normálně odpálit z odpaliště, ale pak jsem měl geniální příhru a zapatoval jsem jak Rory. :) Ostatní na tomhle příparu skončili s dobrými ranami z odpaliště v bunkerech a tak různě mimo green. Jinak brutální protivítr, ostré slunce, moc vidět nebylo a někdy asi i dobře. Druhá Zbraslavská devítka je prostě úplně jiná, než první.
 
  • To se mi líbí
Reactions: ati
Dnes turnaj v Hořehledech, puttování bída (38 puttů), jinak celkem ok. 90 ran, 42stb, 1xbirdie ze tří šancí, nový HCP 21,7, první v kategorii. Za mě dobrý :)
Odpovídám sám sobě jako blázen, ale něco zajímavého jsem našel, když jsem koukal na rozložení stable bodů:
první devítka - 18
prvních pět jamek druhé devítky - 8
poslední 4 jamky - 15
:)
 
Odpovídám sám sobě jako blázen, ale něco zajímavého jsem našel, když jsem koukal na rozložení stable bodů:
první devítka - 18
prvních pět jamek druhé devítky - 8
poslední 4 jamky - 15
:)
No tak to se pochlubím nedělí Radecký...:D:D:D 6-9...13stb, 10-18..11stb..začal jsem střízlivět..:):):)
 
Dnes Terasy, 77 ran, 39 stbl, 5x birdie, out of bounce, 2x voda, jako na houpacce, kazdopadne pro mne zivotko na tomto hristi.
Hriste dobre pripravene na krajskou soutez klubu.
 
Upraveno:
Blbě, stejně jako poslední měsíc :(, víc k tomu říkat skoro netřeba - 27 stblů, 3x škrtnutá jamka a jenom 4 GIR a z nich 4 pary... Já snad fakt vyrazím za nějakým trenérem :D
 
Upraveno:
Stejně dobře blbě jak minulý týden, Konopiště Radecký první devítka jak utrženej vagón 41 ran 24 stb, druhá jak chcíplej pes 53 ran 12 stb. Ale alespoň jsem nezhoršoval..Pozitivní je birdie na jamce 7, ale to je asi vše...
 
1.devítka L.Bohdaneč, 48 ran.
Docela spokojenost. Škoda jedné vody a ztr. míče. Nebýt těch 4 ran, usmíval bych se snad ceky týden :D
Hřiště v dobrém stavu až na 2 ferveje,kde bylo sucho. Grýny parádní.
 
V sobotu večerní devítka v České Lípě, odjezd z domova ve spěchu s následkem zapomenuté baterky do voziku. Ufuněla jsem to, i díky tomu, že se objevil fajn parťák. Pohodový golf, bez ztráty míčku, bez vody a bunkru, pár parádnich ran ( parťák umí skvělé chválit). Hřiště po turnaji, takže pěkně navrtáno, bohužel na některých greenech s neopravenými pitchmarky... Jinak ve skvělé kondici. Když už jsem myslela, že devítku do kopce s vozíkem bez baterky nedám, vyvedla se skvěle. Druhou ránou do horního travnateho okraje bunkru vpravo pod greenem, takže asi 3/4 metru od okraje greenu. ( já! na 4paru!), nakonec sice "jen" za 5, ale pro mě jamka dne.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom