Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Západ Hořehledy

Teda jestli ty vážíš 82, tak já končín v IT a jdu do modelingu ... 😂
A jestli to není váha tvoje, nýbrž včely, tak do Hořehled už nikdy nejedu... 😂 ... pokud jí tedy nemáš na řetězu ...
 
Teda jestli ty vážíš 82, tak já končín v IT a jdu do modelingu ... 😂
A jestli to není váha tvoje, nýbrž včely, tak do Hořehled už nikdy nejedu... 😂 ... pokud jí tedy nemáš na řetězu ...
To je typický nárůst hmotnosti po dětech 🤭 😂
 
Jestli někoho z vás mameluků nachytám, jak se v tom v září o víkendu 19.jamky koupe, tak uvidíte! Jedinou výjimku má @Pitching , protože ten beztak bude spát zase v autě, tak aspoň zuby si tam může přemáchnout. A ty svý elektrický hejblátka si taky můžete pohodlně nabít přímo v úschovně:).

IMG_0390.jpg
IMG_0391.jpg
IMG_0392.jpg
IMG_0394.jpg
 
Letos testujeme výrobu ručně dělaných keramických pohárů z Domova u rybníka, chráněné dílny, a to na sprnového Hořehledského krále a královnu. Klapne-li vše oboustranně dle představ, příští rok nám vyrobí poháry na všechny majory!

D94E4F2D-85AD-4D6F-9E82-5B5BDA53A00A.jpeg
1009514E-FAEF-468E-A63D-1E4E5F320413.jpeg
 
A je to tu - první hořehledský med! Mám slepený i chlupy na zadku, ale máme luxusních 30 kg. Takže nepočítejte s tím, že něco z toho dostanete, protože už je to vlastně dávno rozebraný...:-D.

14f2f3e1-a54f-47ee-b345-2d255d76f8e9.JPG
38b1a0f3-736f-426e-9feb-fa5408f8d11d.JPG
94b564c3-ce95-4421-8599-4b1d8e79f187.JPG
d48b258a-28d9-4023-8fc7-82c5851fe3bd.JPG
e7685227-f84d-4038-b0b0-2b8b2588a44c.JPG
IMG_0478.jpg
IMG_0481.jpg
 
Promýšlíme design balení medu a zatím jsme u tohohle. Sklo bude malinko jiné (dorazí až po víkendu) a na provázku by byla ještě jednoduchá vizitka z tvrdšího papíru s logem a popisem. Co vy na to?

93021A9C-2E7E-4CDD-930C-F1109936AD6C.jpeg
 
Promýšlíme design balení medu a zatím jsme u tohohle. Sklo bude malinko jiné (dorazí až po víkendu) a na provázku by byla ještě jednoduchá vizitka z tvrdšího papíru s logem a popisem. Co vy na to?

Zobrazit přílohu 12014
Když je na prodej tak na tom záleží, ale svůj med si pro sebe dávám do sklenic od řeckých Oliv z Lidlu, hrozně se mi libí jejich tvar takový "BAŇATÝ"
 
Když je na prodej tak na tom záleží, ale svůj med si pro sebe dávám do sklenic od řeckých Oliv z Lidlu, hrozně se mi libí jejich tvar takový "BAŇATÝ"

Mě by se na med hrozně líbila nějaká "vinná" lahev, ale trochu se bojím, že by se to nesetkalo s úspěchem.
 
Promýšlíme design balení medu a zatím jsme u tohohle. Sklo bude malinko jiné (dorazí až po víkendu) a na provázku by byla ještě jednoduchá vizitka z tvrdšího papíru s logem a popisem. Co vy na to?

Zobrazit přílohu 12014
pěkný, takový rustikální:up:
 
Když je na prodej tak na tom záleží, ale svůj med si pro sebe dávám do sklenic od řeckých Oliv z Lidlu, hrozně se mi libí jejich tvar takový "BAŇATÝ"
Mám ti je schovávat? ;)
 
Klient mi dnes nahlásil, měkké a chlupaté greeny....
 
Mám ti je schovávat? ;)
Není nutné. Po těch letech co mám včely už jich mám víc než medu, bohužel. Ne každý rok je úspěšný, včelky občas hynou. Děkuji.
 
Dobře, příště informaci nepředám a řeknu mu, že manažer je hňup, co si z toho dělá srandu, ať radši hraje u sebe na domovském hristi....

Ono zde těžko rozlišovat mezi hodnotnou zpětnou vazbou nebo zbytečným pruzením.

Ale pokud chceš fundovanou reakci, tak:

Ano, greeny jsou měkké. Z časti je to dáno jejich konstrukcí, z části je to záměr (když nemáme zavlažované FW, betonové greeny by pro zážitek ze hry byly zničující) a z časti je to důsledek aktuálního počasí a situace - nemohli jsme udělat prořez, protože furt chčije a kazety nešly půjčit dřív.

A ano, odpoledne a především večer jsou chlupaté, protože:

1. Minulý týden odešel hydromotor na hlavní greenovačce a protože ze zahraničí teď nechodí lautr nic, náhradní ještě nepřišel. A záložní greenovačka nejde nastavit níž.

2. Furt chčije = tráva roste jak pominutá.

Zároveň to doplním informací, že celodenní fee u nás stojí 300 Kč, takže i kdybych to tu měl vysypaný štěrkem, stále nabízím nejlepší poměr cena/ výkon v celé ČR!
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom