Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Západ Hořehledy

Občas máte pocit, že se svět v prdel obrací. A občas dostanete znamení, jako dnes odpoledne, že to zas bude v pořádku...

09E93A61-512D-4699-AA92-F5971FE620A1.jpeg
4C6D333B-4883-4104-B6DA-71C0F7133163.jpeg
 
Vau! Krásná! Šel si pro poklad, nebo tam pořád na někoho čeká? :) Nádherná fotka!

Fotky jsou manželky, pochvalu vyřídím. Já dezinfikoval hajzly na hospodě a duhu jsem prošvih...:)
 
Blížíte se už k Bay Hill :oops:
Arnold Palmer invitation

1584107334556.png
 
A jsi taky kuchař, tato role mi chybí ve výčtu multiufnkčního @mkopcak ??? Když už jsi měl na dosah takovou čínskou pochoutku....

Zatímco ve většině zmíněných oblastí se považuji za profesionála, při nejhorším za výkonnostního amatéra, tak jako kuchař jsem skutečně pouze amatér - vařím rád, ale jen doma:).
 
  • To se mi líbí
Reactions: PFP
Hadice má na jedné straně kohoutek a na druhé postřikovač. Na fotce je to evidentně něco jiného.

Ano. :) chtěl jsem být vtipný... Bohužel se to nepovedlo a zasloužím si to. To vím taky, že hadice není holka od hada... I když v Hořehledech je možný všechno. :))
 
Naše dětské tréninky jen tak něco nezastaví!

Zobrazit přílohu 10474

Ha to by se hodilo i sem na Jamku. :) taky jsme děti, byť velké! Chopí se toho někdo? Vytvořte vlákno... Já trénovat budu!
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom