Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Západ Hořehledy

A já si po odjezdu alkoholiků střihnul ještě natáčení videoklipu kapely Toxic Paradise!

404D750C-06C2-452C-BE17-8443D0E71A23.jpeg
9894851A-91F3-4440-80D6-50F43C896DB3.jpeg
6FB3329F-8A9C-44AD-BBB8-9200839DE83E.jpeg
 

Přílohy

  • 9AF88243-F0EA-493D-BC40-958CFAB09B47.jpeg
    9AF88243-F0EA-493D-BC40-958CFAB09B47.jpeg
    136,3 KB · Zobrazení: 77
U nás včera turnaj pro 56 texasáků. Lilo 3/4 doby, někdy mírně, někdy zhusta. Smekám a děkuji všem, protože i přes tyhle podmínky dorazili a dohráli všichni, včetně 8 leté Adélky!

@Seppper si k nám pravidelně jezdí před Vánoci pro dárky pod stromeček, letos 3. místo neobhájili. Zato jsem poznal @davidfara a hned při první návštěvě 2. místo! Prej to tu ale máme “trochu úzké”🤣.

Foto: na 3. greenu leje, na 3. odpaliště svítí slunce🤷‍♂️.

D8C20748-865A-4D8F-A613-B31F43DFAF85.jpeg
 
Zato jsem poznal @davidfara a hned při první návštěvě 2. místo! Prej to tu ale máme “trochu úzké”🤣.
Tak 2° odchylka od směru je něco jiného u 300m drivu než 200m 🤭
 
U nás včera turnaj pro 56 texasáků. Lilo 3/4 doby, někdy mírně, někdy zhusta. Smekám a děkuji všem, protože i přes tyhle podmínky dorazili a dohráli všichni, včetně 8 leté Adélky!

@Seppper si k nám pravidelně jezdí před Vánoci pro dárky pod stromeček, letos 3. místo neobhájili. Zato jsem poznal @davidfara a hned při první návštěvě 2. místo! Prej to tu ale máme “trochu úzké”🤣.

Foto: na 3. greenu leje, na 3. odpaliště svítí slunce🤷‍♂️.

Zobrazit přílohu 32944
Nojo, když to někdo umí takhle krásně "široce" nafotit, tak se pak je čemu divit :D:D. Každopádně já nenacházím fw na většině hřišť a vzhledem k tomu, že je tu jen fw a kolem stromy a bordel, tak to byla výzva, zvlášť slepé jamky jako je 6. První devítka byla hodně otrkávací a velice rychle jsem zandal driver zpátky do bagu. Jinak je škoda, že nebylo hezčí počasí, člověk si nikdy nové hřiště neužije naplno, když je nabalený ve 3 vrstvách a celou dobu pod deštníkem a tak nějak se z toho hřiště snaží dostat co nejrychleji. Takže až budu mít někdy cestu kolem, tak bych se v budoucnu ještě učitě stavil. Martinovi děkuji za přijetí a organizaci.

Ps. příště prosím za druhé místo pro mě jakožto nepivaře med :D vypadal hezky.
 
Kdybys nutně nemusel hrát eagle, ale hrál to jako naši spoluhráči ve flightu za 10 ran, tak ti to tak slepý nepřijde:-D
Se spoluhráčem jsem šli první kolo železa, oba 100m hook do lesa. Nicméně pokud by tam sednul drive (což je málo pravděpodobné), tak se dá dostat na krásnou wedge do greenu. Ale jako taktiku při single hře bych volil 5i+5i a člověk je v pohodě kolem greenu.
 
Nicméně pokud by tam sednul drive (což je málo pravděpodobné), tak se dá dostat na krásnou wedge do greenu.
V 1. kole mi drive nesednul, takže jsem do greenu hrál 9ku. V 2. kole už to bylo lepší, stačila 52ka:)
 
Koukal jsem, že jste měli super pozice. Holt domácí...
jj...ani jednou jsem ten green netrefil:-D. V prvním kole do bunkeru, výhra na 2m od tyče a ani jeden jsme ten putt do birdie nedali. V druhém kole zátah za green, čip na 1,5m k vlajce a opět jsme ani jeden ten birdie putt nedali:-D.
 
Jak kdo 🤔🤔 Pokud bereš v pohodě kolem 100 m (možná i víc), pak souhlasím :D:D:D
záleží jakým směrem jdes, ono těch 400m je bráno asi cik cak středem fw. Takže po 5i z teečka, přes levé stromy jsem byl pak nějakých 180 do greenu a to bylo hnusně
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom