Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Západ Hořehledy

Podzimní provoz

Od 10.10.22 do 31.3.2023 platí jednotná cena celodenního fee 300 Kč. Na tuto cenu lze uplatnit pouze 100% reciprocity, všechny ostatní slevy nikoliv. Důvodem je postupná intenzivní aerfikace greenů a zkrácení odpališť. Děkujeme za pochopení a přejeme hezkou hru!
 
Upraveno moderátorem:
@mkopcak

Koukal jsem na fotku jak děláte díry do greenů. Co děláte s tím co vyndáte?
Deponujeme a využíváme k zatravnění míst, která se během roku ukáží jako problematická. Většinou tím dorovnáváme odpaliště, zavážíme nové drenáže. Letos jsme to použili jako podklad nového odpaliště na 3. jamce, který jsme poté uválcovali a oseli.
 
Milí golfisté,

začnu trochu ze široka - v mé pracovní náplni nastává mezisezónní období, kdy se mohu více zaměřit na rozvoj, plánování a změny, nikoliv jen na samotný provoz, který mne zaměstnává během roku. Mimo jiné absolvuji různé schůzky s partnery či kolegy manažery z jiných resortů, projdu různými konferencemi, semináři. Snažím se vstřebat, co kde dělají zajímavého, co by mohlo náš provoz zlepšit a jakou spolupráci podpořit či navázat.

Snažím se zohlednit zájmy každého z vás, ať už jste frekventantem našich dětských tréninků, sportovním golfistou s HCP 12, zasloužilým spotřebitelem golfových greenů nebo plachou a nejistou začínající hráčkou. Snažím se během setkání s vámi z hovorů vypozorovat, co vás zajímá, baví a co štve.

A pak přemýšlím, jestli děláme dost pro naše dámské návštěvnice? Jestli není hřiště příliš těžké pro začátečníky? Jestli je i výzvou pro sportovní golfisty? Jestli má děda možnost si u nás golf zkusit, když odevzdá vnuka na trénink? Jestli jsou recepční klobásky dost propečené? Zda nepřehlížím něco, co vám hru a zážitek u nás kazí? A tak dále...

V minulosti jsme takhle s Jirkou Holcem sedávali a převalovali hodiny a hodiny různá témata a vymýšleli, co na nový rok členům připravit a čím je potěšit. Nechce se mi vytvářet nějaký dotazník, kde vám budu otázkami podsouvat odpovědi, které chci slyšet.

Ale budu moc rád, pokud věnujete pár minut svému oblíbenému hřišti a zamyslíte se nad pár věcmi, které by vás potěšili, kdybychom je zavedli. A nebo co vám naopak vadí a chcete je napravit. A napsali mi to.

Díky moc, skutečně mi tím moc pomůžete!

Martin Kopčák
 
Tak schválně - co to je?

FF5DA253-4DC5-49B2-B5CC-0526C547CBDD.jpeg
 
Počet hřišť odehraných v daném roce (sloupec) v ČR, SK ...... 🤔 nebo ne ? :)
Úplně vedle:-D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom