Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Západ Hořehledy

Já jako člen jsem z letošních greenů taky smutný, ale věřím, že to dají dohromady.

V neděli se hnojilo a už to vypadá lépe, 1ce to asi chvilku potrvá, ale taková 4ka už je parádní!
 
Já jako člen jsem z letošních greenů taky smutný, ale věřím, že to dají dohromady.

Tak včera jsem si prošel kontrolně hřiště (bez hry) a řekl bych, že se greeny blíží top stavu. Vzhledem k horkům sekáme tedy výš, takže to možná tolik nejede, ale jinak se krásně zatáhly a zhoustly. Tak mi schválně o víkendu řekneš, jestli nekecám.
 
Neboj, řeknu.
I jednička je ok? Protože posledně vypadala hrozně...
 
Neboj, řeknu.
I jednička je ok? Protože posledně vypadala hrozně...

Ta stale spatna
 
Nevadí! Hlavně ať je hezky!!! A v sobotu večer se domluvíme, jestli dáme nedělní turnaj na úpravu nebo ne. Aby někdo neměl pocit "nekorektních" podmínek [emoji238] [emoji100]
 
Nevadí! Hlavně ať je hezky!!! A v sobotu večer se domluvíme, jestli dáme nedělní turnaj na úpravu nebo ne. Aby někdo neměl pocit "nekorektních" podmínek [emoji238] [emoji100]

Tak zase pozor, 1ka možná nemá kvalitu Albatrossu, ale je to normálně hratelnej green, on je zase Jarda trochu přecitlivělej:). Nenapadá mne důvod, proč by turnaj neměl být na úpravu HCP:).
 
Já a precitlivelej jo? Nevím kdo by hned vraždil kvůli každý kravině, třeba papírku v mlíčenkách :)
 
Ono az to v nedeli zaleje dest, co aktualne vidím na předpovědi, tak to uplave vsechno a bude vymalováno
 

Přílohy

  • image1.PNG
    image1.PNG
    40,6 KB · Zobrazení: 262
Co vám vadí na možná horší jedničce? Když to víme, tak to budeme hrát přece přímo do jamky, ne? Přihraju si ke greenu a pak prostě trefím hned jamku, greenu se nemusím ani dotknout. Singlisti by to zvládnout měli na povel. :))
 
Ono az to v nedeli zaleje dest, co aktualne vidím na předpovědi, tak to uplave vsechno a bude vymalováno
V neděli pršet nemůže, to přijedu na turnaj ;)
Na Windy to vypadá dobře, déšť až v 15:00.
 
Tak zase pozor, 1ka možná nemá kvalitu Albatrossu, ale je to normálně hratelnej green, on je zase Jarda trochu přecitlivělej:). Nenapadá mne důvod, proč by turnaj neměl být na úpravu HCP:).
Ten důvod jsem napsal - aby někdo neměl pocit... neasi. To musíš číst celé, truhlíku. Je to taková ta další výmluva do deníčku - dneska nejsou fér podmínky! [emoji571]

Albatros je možná kvalitní ale nudný. Zlatý Gořegledy s charakterem než sterilní Alpaštros bez charakteru.
 
Ten důvod jsem napsal - aby někdo neměl pocit... neasi. To musíš číst celé, truhlíku. Je to taková ta další výmluva do deníčku - dneska nejsou fér podmínky! [emoji571]

Albatros je možná kvalitní ale nudný. Zlatý Gořegledy s charakterem než sterilní Alpaštros bez charakteru.

To je ta moje zkratkovitost, já to nedočet. Tak kdyby měl někdo ten pocit, tak se může u Příbrami otočit a jít si zahrát na ten Adršpach nebo jak to bylo...
 
Včera Hořehledy s Františkem, jedna devítka po poledni. Neděle, volno, byť na hřišti pár lidí bylo. Greeny pěkné, ferveje pořád ještě skákavé, ale už se zase začínají zelenat. Na některých jamkách to skáče až moc, kdo si chce spravit chuť s longestem, může. :) Klobáska dobrá a včera vynikající porková polívka. Pro vyvolené: @mkopcak sedí na terásce a mává projíždějícím autům. :)
 
Včera Hořehledy s Františkem, jedna devítka po poledni. Neděle, volno, byť na hřišti pár lidí bylo. Greeny pěkné, ferveje pořád ještě skákavé, ale už se zase začínají zelenat. Na některých jamkách to skáče až moc, kdo si chce spravit chuť s longestem, může. :) Klobáska dobrá a včera vynikající porková polívka. Pro vyvolené: @mkopcak sedí na terásce a mává projíždějícím autům. :)

Po 3 měsících první den volna a on si ze mě bude dělat srandu! Asi ti zdražim členský příspěvky!
 
Hořehledy jsou zase o trochu těžší. Změna na 7mé jamce - místo půdy v opravě voda nebo aut. :)

"ZMĚNA NA 7. JAMCE - dnes byly vyndány kolíky půdy v opravě, novou hranicí hřiště (autem) je plot kolem rodinného domu. Na něj bude navazovat podélná vodní překážka (zázemí údržby). Vše přehledně vyznačeno v mapce. Na plot rodinného domu budeme v nejbližší době instalovat košík s míčky, kde si může každý hráč, který zahraje do zahrady toho domu, vzít míček náhradní. Snad toto řešení přivítáte."

19957000_1603842513022264_2922493901168917794_o.jpg
 
Podle mapky to křoví, smrčky a další bordel se teď bude hrát jo?
Ach jo, jedna ze dvou jamek, kde se ještě nepovedl berdík. Teď to bude ještě těžší:(
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Podle mapky to křoví, smrčky a další bordel se teď bude hrát jo?
Ach jo, jedna ze dvou jamek, kde se ještě nepovedl berdík. Teď to bude ještě těžší:(

Jop, bude se to hrát. Druhou možností bylo posunout ten aut až k FW, což by tu jamku dle mého zbytečně "zmenšilo". Jsme ale zcela otevřeni nápadům a komentářům. Např. aut mezi 7 a 8 je na svém místě jen kvůli vám, hráčům, protože jste se báli o svou bezpečnost. Můžeme vyvolat diskuzi, zda ho nevyndat...
 
Uplně si to nepamatuju, ale bylo to tam dost neprosekané, pokud by se to z toho mělo hrát, tak bych ten malý bordel a vysokou trávu nejraději dal pryč - už třeba jen kvůli hledání míčku?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom