Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Západ Hořehledy

Jo vida, já to zapomněl dát vědět a už je plno:(.
 
Mno jo, když teď už to není kryogolf. :(
 
Uplně ne no, ale uvolnila se 2 mista, kdyby byl zajem...
 
image.jpeg
image.jpeg
 
Super slevy na výprodejové zboží - čepice, ručníky, hole, rukavice,... se slevou 50 - 70%!

Třeba tahle kovaná chromovaná 52ka Callaway je za 1 360 Kč!
image.jpeg
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Si měl mindrák před obchodními partnery, tak sis takhle koupil dekoraci na stěnu kanclu, viď. :)

Pěkné, snad taky alespoň jeden získám.
 
Michal: Zkusil bych pro začátek zahrát nějaký turnaj, malinko tím zvedneš šanci na zisk poháru :)
 
Taky bych nějaký pohár bral ale ještě mě nenapadlo si ho koupit a dát na poličku....dobrý nápad ;)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
On primy nakup je asi i levnejsi nez startovne :)
Tak kdo se pochlapi a koupi jich 150? :D

PS: puvodne jsem myslel, ze to je nejaka fotka pokojicku Jan Kostal :D
 
Michal: Zkusil bych pro začátek zahrát nějaký turnaj, malinko tím zvedneš šanci na zisk poháru :)

Jak uz psal Jirka Holec na FCB, neni to zakonite pravda. U nekterych hracu jejich ucasti v turnaji sance na zisk poharu jeste vic klesaji:).
 
Si měl mindrák před obchodními partnery, tak sis takhle koupil dekoraci na stěnu kanclu, viď. :)

Pěkné, snad taky alespoň jeden získám.

Snad si nikdo nevsimne, ze jsem ve vetsine turnaju vyhral vsechny kategorie vcetne damskych!
 
Jak uz psal Jirka Holec na FCB, neni to zakonite pravda. U nekterych hracu jejich ucasti v turnaji sance na zisk poharu jeste vic klesaji:).
Jasně, ale psssst :)
 
Snad si nikdo nevsimne, ze jsem ve vetsine turnaju vyhral vsechny kategorie vcetne damskych!
Tak na tvem hristi asi prijde ostatnim hloupe te upozornit, ze to celou dobu hrajes z cervenych... tak ti proste radsi dali pohar. :D
 
Tak o víkendu odehrány 2x Hořehledy, v rámci balíčku 2 dny neomezeného golfu. Celkový dojem 2,5/5. Dojmy jsou rozdílné.
Začnu tím lepším. Hřiště je pro nováčka docela těžké, brát do ruky driver je docela riziko. Na to, na jak malém prostoru je hřiště postaveno, jsou jamky dobře vymyšleny. Všechna čest. Zázemí a ubytovani perfektní 4/5, resort s velkým potenciálem.
Celkový dojem ale zkazila kvalita grýnů, které byly občas dosti podmáčené, neškodilo by občas udelat grooming a používat jemnější křemičitý písek, grýny řekl bych tak 2/5.
Ale nakonec poklona manažerovi resortu, je mi jasné že udělat supr hřiště v daných podmínkách není jednoduché. Rozhodně se tam zajedu podívat znovu až tam bude 18náctka.
 
Tak o víkendu odehrány 2x Hořehledy, v rámci balíčku 2 dny neomezeného golfu. Celkový dojem 2,5/5. Dojmy jsou rozdílné.
Začnu tím lepším. Hřiště je pro nováčka docela těžké, brát do ruky driver je docela riziko. Na to, na jak malém prostoru je hřiště postaveno, jsou jamky dobře vymyšleny. Všechna čest. Zázemí a ubytovani perfektní 4/5, resort s velkým potenciálem.
Celkový dojem ale zkazila kvalita grýnů, které byly občas dosti podmáčené, neškodilo by občas udelat grooming a používat jemnější křemičitý písek, grýny řekl bych tak 2/5.
Ale nakonec poklona manažerovi resortu, je mi jasné že udělat supr hřiště v daných podmínkách není jednoduché. Rozhodně se tam zajedu podívat znovu až tam bude 18náctka.

Za poklonu dekuju, byt vlastne nevim proc byla s takovym hodnocenim slozena:). S greeny se letos trochu pereme, vody je hodne a trava moc nechce rust a nevim proc. Kazdopadne dekuju za zpetnou vazbu!
 
Za poklonu dekuju, byt vlastne nevim proc byla s takovym hodnocenim slozena:). S greeny se letos trochu pereme, vody je hodne a trava moc nechce rust a nevim proc. Kazdopadne dekuju za zpetnou vazbu!
Vždy jsem se snažil být upřímný a moc fandím takovýmto menším regionálním hřištím. Sám jsem začínal na devítce v Těšeticích u Znojma. Člověk (já) je ale zmlsaný top hřišti a protože nyní hraju nejvíc ve Slavkově, tak mám na grýny přísná měřítka. Vím z vlastní zkušenosti co je to za práci, starat se o grýn (mám doma asi 180 m2 a každý druhý den je to cca 1 hod práce a jednou za měsíc 2 - 3 hodiny, natož pak mít grýnů 9 a k tomu celé hřiště).

Jak jsem již napsal výše, moc Vám fandím a těším se až budete mít 18náctku.
 
Já jako člen jsem z letošních greenů taky smutný, ale věřím, že to dají dohromady.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom