Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfová snídaně

Nepatří tohle do vlákna výmluv? :p Se mi to kybicuje, když skoro nepiju co :D:D:D
No jo, máš recht, je to výmluva - když piju, netrefuju míč.:D
 
O víkendu mě zase vytočila golfová svačina ... turnaj (dětský, ale to je fuk, poněvadž na dospěláckém je to samé v bledě modrém...) a ... tatranka!!! Neznám pitomější svačinu do bagu, když je už ráno 25°C... Copak neexistuje vhodnější cukrovinka, když už to musí být? Osobně bych tedy raději nějaký jednoduchý toust nebo bagetku... Irituje mě, že to nedojde organizátorům turnaje.
 
Upraveno:
Tatranka je naprd, ale z bagety namazane asi máslem (nebo nějakou nahrazkou to je fuk) v tom horku taky nadšený nebývám...
 
O víkendu mě zase vytočila golfová svačina ... turnaj (dětský, ale to je fuk, poněvadž na dospěláckém je to samé v bledě modrém...) a ... tatranka!!! Neznám pitomější svačinu do bagu, když je už ráno 25°C... Copak neexistuje vhodnější cukrovinka, když už to musí být? Osobně bych tedy raději nějaký jednoduchý toust nebo bagetku... Irituje mě, že to nedojde organizátorům turnaje.
Nebylo to ve Svobodných Hamrech? Po pár jamkach byla tatranka na kaši. Ale dali dětem aspoň to, vodu a tatranku, jsou kluby,kde na dětské tour nedají dětem vůbec nic. Nebo ještě trapněji - v Bukach dali jen svým členům (detem) svačinu.
 
Nebylo to ve Svobodných Hamrech? Po pár jamkach byla tatranka na kaši. Ale dali dětem aspoň to, vodu a tatranku, jsou kluby,kde na dětské tour nedají dětem vůbec nic. Nebo ještě trapněji - v Bukach dali jen svým členům (detem) svačinu.
Nebylo, ostatně je celkem jedno, kde. Jde o princip. Nesmyslná forma té svačiny nebo ještě hůř - příklad popsaný tebou. To už je vážně síla!!! :eek:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom