Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak najít golfové parťáky?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Občas se na mě někdo obrátí s prosbou o radu, jak najít pro sebe golfové parťáky. Zpravidla je to obdobné:
  • začal jsem hrát golf, moc mě baví, ale pořád chodím sám, nikoho neznám
  • chodil/začal jsem s kamarádem, ale ten už na golf nemá čas...
Atp. zároveň i tu na Jamce, sem tam někdo napíše, že by si šel zahrát, aby se někdo přidal... a velmi často se ve výsledku nepřidá (vcelku klasicky - není čas, špatný termín, místo atp). Jak by měla vypadat golfová seznamka, aby to fungovalo? Abych se přiznal, tak nevím, zpravidla co poradit... vyjma tipů na pár pravidelnějších turnajů, o kterých vím, případně stát se v některém klubu členem a účastnit se jeho akcí.

Pojďme se podělit o své zážitky a zkušenosti, jak jste našli svého golfového parťáka, nebo parťáky. Udělejme z toho sbírku tipů a inspirací pro všechny, kteří ještě hledají s kým na hřiště, kde a jak se poohlížet. ;)⛳🏌️‍♂️Jak to bylo u tebe? Plus podotázka, měla by šanci něco jako golfová seznamka pro hru? Jak by musela vypadat, aby to dávalo smysl a bylo to pro nás užitečné (může se to případně i stát součástí Jamky/mGolf)?
 
HM, zajímavý téma, taky teď řeším, neb aktuálně mi odchází parťačka nejen golfová, ale bohužel i životní.
Dost jsem toho letos odehrál sám. Chvíli je to super, pokecáte si sami se sebou a konverzace s tak chytrým chlapem je nepochybně povznášející, ale ten chlap Vám za chvíli začne jít na nervy.
Zkusil jsem sehnat spoluhráče tady, a musím konstatovat, že to moc nefunguje. Každej si jedeme to svoje.
Takže pokud si neukecám jednoho se svých příležitostných spoluhráčů, co je mám v telefonu, tak nezbývá, než
  • k někomu se vnutit naslepo - dost nejistý výsledek, jednou jsem to udělal přes teetime, a nafasoval jsem vyděšený korejský pár, asi lepší je zkusit se domluvit s recepcí,
  • jít na turnaj, tam vám někoho dají.
 
U mě to bylo přes turnaje. Jelikož v mém okolí golf nikdo nehrál a nehraje, tedy kromě příležitostných her s mojí ženou a mladým. No a turnaje mne už od začátku velmi lákaly, takže jakmile jsem byl schopen aspoň pár ran trefit směrem před sebe, vrhl jsem se na ně. A na cca mém pátém turnaji, kde jsme měli jít v plném flightu dorazil z mých spoluhráčů pouze jeden 😂 No a s tímto klukem jsme si natolik golfově sedli, že již skoro přes dva roky neustále hrajeme a i trénujeme společně. A přes něj jsem se seznámil s pár jeho kamarády, kteří také hrají golf. Takže asi tak :) Prostě jako když je člověk v novém městě - jít mezi lidi a ti dobří se vždy najdou ;)
 
HM, zajímavý téma, taky teď řeším, neb aktuálně mi odchází parťačka nejen golfová, ale bohužel i životní.
Dost jsem toho letos odehrál sám. Chvíli je to super, pokecáte si sami se sebou a konverzace s tak chytrým chlapem je nepochybně povznášející, ale ten chlap Vám za chvíli začne jít na nervy.
Zkusil jsem sehnat spoluhráče tady, a musím konstatovat, že to moc nefunguje. Každej si jedeme to svoje.
Takže pokud si neukecám jednoho se svých příležitostných spoluhráčů, co je mám v telefonu, tak nezbývá, než
  • k někomu se vnutit naslepo - dost nejistý výsledek, jednou jsem to udělal přes teetime, a nafasoval jsem vyděšený korejský pár, asi lepší je zkusit se domluvit s recepcí,
  • jít na turnaj, tam vám někoho dají.
Ahoj Sašo...škoda že jsi mi to neřekl dneska na Kotlině.Já se snažím chodit pravidelně UT a ČT první devítku od 11.30 hod a druhou 13,30 hod s Mílou...pokud by jsi měl zájem chodit někdy s námi,tak v tom nevidím problém ;) Občas jdeme i v jiné dny...podle počasí
 
1. Pár parťáků jsem našel v práci, což má tu výhodu, že lze chodit na golf v pracovní době a vydávat to za pracovní schůzku 😉. Naposledy jsem narazil na nového parťáka tak, že na poradu přišel chlapík ve svetru Callaway - tím svou vášeň neutají 😃
2. Další cca tři mám z turnajů, kde jsme si prostě "sedli"
3. Jednoho super parťáka jsem našel tady na Jamce 😉
4. Nevadí mi chodit sám
Mimochodem sis myslím si, že jakékoli násilné hledání partnera (na cokoli) moc úspěšné není...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom