Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf v TV

Tak mě aspoň nemusí trápit, že nemám Eurosport 🤭 hlavně, že vyfoukli vysílací práva GolfChannelu 👎
 
Kde sledujete Arnold Palmer invitational? Golf channel nic a Eurosport 2 taky nic, tam je tenis. 🤔
Kupodivu jsem na přenos narazila na Twitteru
 
Jo, na programu to je a přehrávač se furt tváří jako že je tam golf, ale ve skutečnosti jede tenis. S tím tenisem mě pěkně sejří. Člověk si to předplatí a pak má prd. A to se vytahovali jak je předplatný super, že je tam víc obsahu, víc kamer a bla bla a skutek utek. Nevím proč to tam nedají alespoň bez komentáře. Řešením je leda online streaming amerického Golf Channel.
Jj, přesně. Chtěl jsem si teď pustit včerejšek, kterej byl od 21:30 a nic. Je tam tenis, i když je v programu golf a po tenise to skočí rovnou na Snooker, kterej tam podle programu časově je. 😠
 
Tak to je nějaký divný. Já mám Eurosport 2 přes kabelovku, v programu (guidu v tv) byl ve čtvrtek i pátek do 23:30 psanej tenis, ale ve skutečnosti tam dávali golf. Takže na mém přijímači to bylo opačně, než popisujete - v programu tenis, v reálu golf. Zajímavý :)
 
Tak to je nějaký divný. Já mám Eurosport 2 přes kabelovku, v programu (guidu v tv) byl ve čtvrtek i pátek do 23:30 psanej tenis, ale ve skutečnosti tam dávali golf. Takže na mém přijímači to bylo opačně, než popisujete - v programu tenis, v reálu golf. Zajímavý :)
No, já mám tv přes net (sledovani.tv). Ve čtvrtek i v pátek v programu jak píšeš. Ve čtvrtek golf začal dřív, mezi 23.00-23.15, včera nebyl vůbec.
 
Tak to je nějaký divný. Já mám Eurosport 2 přes kabelovku, v programu (guidu v tv) byl ve čtvrtek i pátek do 23:30 psanej tenis, ale ve skutečnosti tam dávali golf. Takže na mém přijímači to bylo opačně, než popisujete - v programu tenis, v reálu golf. Zajímavý :)
Já mám UPC a přes Horizon Go jsem se kouknul na včerejšek a kulový. Divný. 🤔
 
Pisu to tu jiz po nekolikate, ale kupte si https://www.golf.tv/.
Temer vsechny prenosy PGA jiz od zacatku kola (tedy nejen Golf Channel prenos).
velmi doporucuji
Že bych si k UPC full, Netflixu, Kodi a HBO, pořídil ještě golf.tv? To je dobrý, zase tak mi to nechybí. 😂 Jen mi to přišlo divný, že se program liší, ale spát bez toho můžu. Díky 😉
 
Kde sledujete Arnold Palmer invitational? Golf channel nic a Eurosport 2 taky nic, tam je tenis. 🤔
uz dele nez rok na golf koukam na https://sports24.stream/tv/ , v hledani vyber golf channel nebo nbc podle casovyho programu

Saturday, March 7: 12:30-2:30 p.m. on Golf Channel, 2:30-6 p.m. on NBC
Sunday, March 8: 12:30-2:30 p.m. on Golf Channel, 2:30-6 p.m. on NBC

par vyskakujicich oken a reklam vykrizkuj a je to. kdyz to nechas chvili nacist a pak pretocis zpetne, muzes preskakovat reklamy, nebo si znovu prehravat rany. a nebo pak placene pga tour live kde jsou featured group uz od rana, ale to nemam.
 
A0278B4C-AAC4-48C7-A6BB-6396AED2624B.jpeg
 
Mne O2 ukazovalo ctvrtek, patek jenom cca hodinove vysilani od 23:30, dnes a zitra pak delsi prenos od 20:30
 
Tak ještě takhle. Dnes si najdu včerejší program, pustím si Golf PGA tour a koukám na tenis.🤷‍♂️
Snad to dneska od těch 21:30 půjde. 😉
 

Přílohy

  • IMG_20210306_185949.jpg
    IMG_20210306_185949.jpg
    75,5 KB · Zobrazení: 131
  • IMG_20210306_190010.jpg
    IMG_20210306_190010.jpg
    75,6 KB · Zobrazení: 136
  • IMG_20210306_190425.jpg
    IMG_20210306_190425.jpg
    63,7 KB · Zobrazení: 134
20:33 a u mě je na E2 golf živě. Program mi ukazuje, že má být tenis.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom