Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf v TV

20:33 a u mě je na E2 golf živě. Program mi ukazuje, že má být tenis.
To mě jeb*e, u mě je na E2 tenis:(
 
U me v TV taky tenis. Od 20:30 asi jede pres Eurosport player
 
U me v TV taky tenis. Od 20:30 asi jede pres Eurosport player
Nj, ale jak se to dostalo na @hypik kabelovku?
Jestli takhle budou vysílat i Players, přísahám, že u mě končí...
 
Posílám důkaz pro jistotu :)
F8C29594-8E91-49CE-B5FD-9E21B99A2376.jpeg

A před chvílí neskutečnej drive Dechambeaua na pěti paru přes jezero kousek od greenu :)
 
Taky mam tenis, ale nez koukat na reklamu kazdych 5-6 minut, to radsi budu koukat na sipky :D
 
Hm. A není dvbc náhodou satelit?
Není :) DVB-T = terestrial, DVB-C = cable, DVB-S = satelit. Mám kabelovku od operátora kabel servis, lokalita jižní město, Praha.
 
Není :) DVB-T = terestrial, DVB-C = cable, DVB-S = satelit. Mám kabelovku od operátora kabel servis, lokalita jižní město, Praha.
No, tak nevím jak je to možný? Buď si každej operátor u eurosportu vybírá co a kdy vezme, nebo to není tak live jak nám tvrdí...uvidíme, jestli dešamponův drive přes vodu uvidím “live”, dost to věc vyjasní..
 
Než koukat na šipky, radši budu koukat na LPGA😁
Třeba bude zase v přímém přenosu nějaká ta jadrná čeština 🤭
Nelly zatím nic moc, 3 bogie v řadě 😟
 
U mě začal na E2 golf v cca 21:10. Přišel jsem na to teď, tak aspoň mám fóra na přeskakování reklam...
 
20:33 a u mě je na E2 golf živě. Program mi ukazuje, že má být tenis.
Díky za info, v tom aby se prase vyznalo... 😂🙈
 

Přílohy

  • IMG_20210306_212931.jpg
    IMG_20210306_212931.jpg
    39 KB · Zobrazení: 139
No tak nám z nějakýho "výhodnýho" balíčku O2 zmizel Eurosport 2 tak mám zase po ftákách. A na ty jejich sportovní kanály s fotbalem a hokejem jim dlabu.
 
Buď ráda! Já sice koukat můžu, ale nevím jestli jsem víc zoufalý z těch reklam, nebo z toho hroznýho komentáře 🤮
 
Že bych si k UPC full, Netflixu, Kodi a HBO, pořídil ještě golf.tv? To je dobrý, zase tak mi to nechybí. 😂 Jen mi to přišlo divný, že se program liší, ale spát bez toho můžu. Díky 😉
Ja to tak presne mam no :D. Za 189
Kc mesicne mi to za to stoji :).
 
Buď ráda! Já sice koukat můžu, ale nevím jestli jsem víc zoufalý z těch reklam, nebo z toho hroznýho komentáře 🤮
Přesně! Asi úplně poprvý koukám na golf na Eurosportu a nestačím se divit. Jednak ty reklamy/upoutávky, to je teda frekvence. A jednak ti dva moulové, co to komentují! Ten frajer s hlubším hlasem (netuším co/kdo to je), ale ten má teda minimálně tři tituly z PGA, jak je chytrej. Pobavil mě hned na začátku, kdy říkal, že je rád za golf na Eurosportu, protože na to kouká hodně neaktivních golfistů a proto je to skvělá možnost prezentovat golf a nalákat další lidi. Tak fešáku, ty je určitě nenalákáš! Manželka nehraje a kroutí tady nad jeho kecama hlavou. Tvl, dost, vytrhněte mu ten mikrofon!
Zlatej Golf channel, nebo ČT s Mírou B.
Pardon, jsem toho plnej!
 
Přesně! Asi úplně poprvý koukám na golf na Eurosportu a nestačím se divit. Jednak ty reklamy/upoutávky, to je teda frekvence. A jednak ti dva moulové, co to komentují! Ten frajer s hlubším hlasem (netuším co/kdo to je), ale ten má teda minimálně tři tituly z PGA, jak je chytrej. Pobavil mě hned na začátku, kdy říkal, že je rád za golf na Eurosportu, protože na to kouká hodně neaktivních golfistů a proto je to skvělá možnost prezentovat golf a nalákat další lidi. Tak fešáku, ty je určitě nenalákáš! Manželka nehraje a kroutí tady nad jeho kecama hlavou. Tvl, dost, vytrhněte mu ten mikrofon!
Zlatej Golf channel, nebo ČT s Mírou B.
Pardon, jsem toho plnej!
Babický no. Taky ho mám rád😁
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom