Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf v TV

verdikt prvni hodiny vysilani:
60 min vysilani
6x2 min reklamy, tedy 20%
reklamy po 13, 9, 5, 5, 9, 5 minutach
oni to jsou vlastne jen ukazky minulych udalosti na eurosportu a jedina reklama je Eurosport player, prijde mi to dost zbytecne a stvou me po peti minutach, vypinam, predavam statistiku dalsim :D
 
Taky sem to zkusil včera, vydržel sem 15min, za tu dobu sem viděl reklamu dvakrát, na tohle se nedá dívat.
 
No musím říct, že poslední hodina přenosu byla až na jednu výjimku bez přerušení. Až jsem se divil. Ale předtím úřadovali celkem dost.
Ale přijde mi, že ty přerušení protahují, ale smysl mi uniká. Není to ani reklama, ani znělka.
 
To tam musí sázet nějaký automat to přerušení, protože borec něco komentuje a v půlce věty reklama. Asi to má za účel Tě donutit si koupit to jejich předplatné bez reklam, jinak nevím jaký jiný smysl to má.
 
prenos si pustim s pulhodinovym zpozdenim a reklamy preskakuju
Dělám to úplně stejně.......a nejen u sportovních přenosů.
 
To tam musí sázet nějaký automat to přerušení, protože borec něco komentuje a v půlce věty reklama. Asi to má za účel Tě donutit si koupit to jejich předplatné bez reklam, jinak nevím jaký jiný smysl to má.
Tenhle účel mě taky napadl. Co mě neskutečně s..e je, že už takhle platím za sportovní kanály..
 
Tenhle účel mě taky napadl. Co mě neskutečně s..e je, že už takhle platím za sportovní kanály..

Co jsem tak pochytil, tak Eurosport chce z nabídky různých O2 TV a podobně komplet vycouvat a fungovat jen na své vlastní platformě. Nevím, zda je to pravda, ale tyhle jejich "reklamy" by k tomu naváděly...
 
Oni k tomuhle systému směřují pomalu všichni, tzn. prodávat svůj obsah přímo koncovému zákazníkovi namísto modelu kdy to financují prodejem času na reklamy. Ale abych si platil O2, Netflix a do toho třeba ještě Eurosport, tak to ani náhodu, to mi bude stačit ten sestřih co dávají na youtube.
 
Co jsem tak pochytil, tak Eurosport chce z nabídky různých O2 TV a podobně komplet vycouvat a fungovat jen na své vlastní platformě. Nevím, zda je to pravda, ale tyhle jejich "reklamy" by k tomu naváděly...
Jo, a proto to znepříjemní v současné chvíli platícímu zákazníkovi. No za mě ať si dělají co uznají za vhodné.
U mě to skončí pravděpodobně vpn a placením příslušné tv pro usa. Když u zdroje tak u zdroje...
 
Dal sem tomu znovu šanci ale to se prostě nedá, ty reklamy to totálně zabijí ... ta frekvence je tak vysoká, že se to nedá vydržet.
 
Jsem si dal 15 min fóra + chodím na cigáro. A reklamy vesele přeskakuju:)
 
Přejděte na Telly, po 10 letech u Skylinku jsem to letos udělal a jsem spokojený.
Nemám dostatečně rychlé připojení.
 
Nemám dostatečně rychlé připojení.
Řekl bych, že je dostatečně stabilní i při slabším signálu. Tady u nás na kotárech vyzkoušeno - router pod plechovou střechou v podkroví. Signál přes strop stíhá... 3x NTB, mobily i TV
 
To tam musí sázet nějaký automat to přerušení, protože borec něco komentuje a v půlce věty reklama. Asi to má za účel Tě donutit si koupit to jejich předplatné bez reklam, jinak nevím jaký jiný smysl to má.
Jejich předplatné má ty přerušení také, akorát tam nemají reklamu na předplatné, ale vybrané momenty z historických záznamů - tenis, cyklistika, všechno možný.

Souvisí to s tím, co psali i v článku na Golf Channel - v USA běží reklama každých pár minut a režie v tu dobu nevysílá. Na Golf Channel to byly takové ty momenty kdy kamera čuměla do trávy, na rybník a podobně. Na Eurosportu tam dají taky reklamu.

To ustřihnutí je daný tím, že český komentátor nejspíš nemá informaci kdy zrovna reklama bude, takže když přijde signál pro začátek reklamy, automat jí tam napere komentátor nekomentátor.

Za nešťastné považuji to, že se to všechno podřizuje USA. Vždyť ten přenos platí a vysílají televize po celém světě, tak nevím, proč prostě nevysílají celou dobu a ať si tam dá reklamu kdo chce kdy chce, nebo ať je pauza v nějakých rozumných intervalech, aby si režie stačila oddechnout.
 
Reakce na můj emal ohledně reklamních vstupů.

Dobrý den pane Hendrichu,



děkujeme za zpětnou vazbu. Již pár let posíláme na zahraniční ústředí informace o stížnostech diváků v tomto směru. Více udělat z naší pozice nemůžeme, naším úkolem je pouze vytvořit českou jazykovou stopu evropskému vysílání. Tyto upoutávky se vysílají v čase, kdy v jiných zemích běží reklamy, které nejsou určeny pro náš trh. Pokud se stane, že odstartuje reklama uprostřed věty komentátora, je to lidská chyba. Buď komentátora, který přeslechl pokyn režie, nebo režie, která nedala pokyn komentátorovi. Stane se.



S pozdravem,



Petr Nejedlý
česká redakce Eurosportu
 
Kde sledujete Arnold Palmer invitational? Golf channel nic a Eurosport 2 taky nic, tam je tenis. 🤔
 
Kde sledujete Arnold Palmer invitational? Golf channel nic a Eurosport 2 taky nic, tam je tenis. 🤔
511D1F3A-F0A3-4675-9D16-35F368DCD419.jpeg
 
Jo, na programu to je a přehrávač se furt tváří jako že je tam golf, ale ve skutečnosti jede tenis. S tím tenisem mě pěkně sejří. Člověk si to předplatí a pak má prd. A to se vytahovali jak je předplatný super, že je tam víc obsahu, víc kamer a bla bla a skutek utek. Nevím proč to tam nedají alespoň bez komentáře. Řešením je leda online streaming amerického Golf Channel.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom