Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf BINGO 19.Jamky 2022 (od 7.2.)

Stav
Uzamčeno.
A to se také vybíralo pouze z 51 slov?

Jj, je to stále stejný set slov. V tom minulém kole v roce 2019 výherní 48. slovo bylo "birdie". Podíval jsem se i na první kolo v roce 2017 a taky shodou okolností 48. slovo - tehdy to bylo slovo "par". Ono - statisticky je nás málo a ne všichni přihlášení i ve výsledku hrajou. Takže pravděpodobnost brzkého uhádnutí správné kombinace je poměrně malá. Ale na druhou stranu - zase minule byly první sloupec, řádek, úhlopříčka až 27, 28, 29 slova... tentokrát: 14,19,21.
 
Upraveno:
...alespon vidíte, jak i při své golfové hře trpím. Je to jasný, můžou za to ty ruce!

Teď jsem kontroloval minulé kolo (dva roky zpátky). Tam Bingo padlo až při 48. slově.
Já si nemyslím, že jsou to tvoje ruce.
Prostě ten výpočet v procesoru nechce nikomu udělat radost :D:D
 
Náčelníku,náčelníku ..... ty to ale pěkně flákáš to losování ;);) tak pěkný začátek jsem měl,a nyní losuješ slovíčka,která pomalu ani neznám :D:D Snad se pochlapíš,a také vylosuješ slovo,co mám i já @ligi , @TP_79 a jiní nešťastníci :D:D
 
konečně trefa :D:D
 
Jaktože ne? Já třeba hraju celkem často víc parů na jedné jamce, abych si ho víc užil!
Aha, no, co na to říct, no, asi máš pravdu, to umím taky výborně.
Vidíš, to mě nenapadlo, když jsem volil slova.
 
Aha, no, co na to říct, no, asi máš pravdu, to umím taky výborně.
Vidíš, to mě nenapadlo, když jsem volil slova.
Ono double bogie na 4par je vlastně 2x birdie 🤭😂
 
BINGO!!!! Mám kompletně proškrtanou celou tabulku :)

1648813226092.png


PS: Není to Apríl :D
 
Gratulace @Tom512 za celkovou výhru :up:

Tentokrát to bylo docela rychlé, zkontrolováno, výsledky potvrzeny. Gratuluji ještě všem výhercům. Tabulka výherců viz níže:

Výherci:
U pánů @jumbodedek a @TP_79 dovezu výhru do Darovanského Dvora (pokud jinak, dejte vědět). Pány @Kotilajnen a @Tom512 prosím o zaslání adresy, kam jim mohu výhru poslat, případně se v příštím týdnu připomenu pomocí SZ sám. :)

Všem účastníkům děkuji za účast, věřím, že to bylo příjemné a golfově nenásilné osvěžení současných trpkých dní a malinké zkrácení čekání na jaro. Aneb - kdo si hraje, nezlobí! A za pár dní už bude zase krásně, takže už si toho skutečného golfu budeme všichni hezky užívat na nádherných hřištích! ⛳
 
Upraveno:
PS: A po titulkách, kdo neutekl, bonusový materiál z historie natáčení: Troška toho vzpomínání - takhle se losování delalo v roce 2017 v prvním kole... :)


Teď už to byla trochu větší nuda, klasický pytlík a tahání papírků. Ale uznávám, ta předchozí verze měla pro naši rodinu tehdy něco pro sebe. Zblbnul jsem je. :-D Tak třeba příště mi to zase projde!
 
Děkuji Ti Michale @requo za velice příjemné zpestření zimních měsíců při super hře BINGO :up::up: Velmi si vážím vítězství v první etapě :):) a to že jsem se až do konce závodu držel v pelotonu ;);) Teď se nemohu dočkat konce května na Darovanském Dvoře :):):) Gratulace vítězům a čest poraženým :up::up:
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom