Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf BINGO - Léto 2017 s GolfProVšechny.cz (od 21.6.)

Stav
Uzamčeno.
48.losovani, posledni?
Nemam :( ale klobouk dolu za odvahu vzit si nike cepici na verejne video :D
 
Uz to tam mas :) Ja koukal jiz na YT, tam je to driv :D
Sedím u PC od osmi, už jsem nakoupila u Digitalgolfu, zkontrolovala výsledky turnajů, vybrala turnaje příští týden a najednou vidím, že nic nevím :) Ale mám velikou radost
 
Sedím u PC od osmi, už jsem nakoupila u Digitalgolfu, zkontrolovala výsledky turnajů, vybrala turnaje příští týden a najednou vidím, že nic nevím :) Ale mám velikou radost
Na teto strance se u digital golfu nenakupuje prece :D
 
Golf BINGO - Léto 2017 s GolfProVšechny.cz je za námi!

Díky všem za účast, gratulace vítězům, které tentokráte máme dva, @mirousek33 (řádek,úhlopříčka) a @Míša (sloupec a celé BINGO). Losovalo se celkem 48x, každý den poctivě až na první vzniklo unikátní a originální video ze života náčelníka, tedy mého a mého kmene. Stali se z nás úplní youtubeři. Byla to zábava, ke konci to pěkně gradovalo, nikdy bych nemyslel, že to bude ale trvat tak dlouho... holt, když někteří z nás si napíšou jedno slovo vícekrát do karty... to je těžké. :) Díky www.golfprovsechny.cz za milé ceny pro vítěze, které rozešle po zkontaktování výherců @kristyna.

Gratulace vítězům, další kolo Golf BINGA nás čeká v zimě. :)

---
Vylosovaná slova:

1 - 5:
double-bogie, klub, míček, týčko, pravidla
6 - 10: birdie, putter, 8i, odpaliště, eagle
11 - 15: HIO, bogey, vypichovátko, dřevo, voda
16 - 20: hybrid, mulligan, pw, 6i, závada
21 - 25: fervej, hcp, driver, markovátko, hřiště
26 - 30: čgf, driving, divot, out, překážka
31 - 35: nosič, hráč, sw, golfprovsechny.cz, bag
36 - 40: provize, rozhodčí, maršal, úleva, zapisovatel
41 - 45: rough, vozík, 7i, R&A, green
46 - 50: 5i, bunker, par

výherci:

1. řádek:
mirousek33 16.7.2017, link
1. sloupec: misa 13.7.2017, link
1. úhlopříčka: mirousek33 7.7.2017, link
1. celé BINGO: misa, 8.8.2017, link

A pohled na vylosované míčky? Tak tady jsou, všechny pohromadě i z naší síťovkou. :)

unnamed.jpg


A propo,
 
A kdo by chtěl shlédnout znovu videa z losování, tak všechny pohromadě na jednom místě tady:

Golf BINGO 2017 - losování https://www.youtube.com/playlist?list=PLWaiEBppkYgeUJnldCJZhp2lKZMc6O2Sa

Klikovali jsme, losovali v bazenů, frajeřinky dělali, kotouly dělali, poslepu, na parkovišti, vyjma mně, @kristyna a našich děti losovali @JanKostalCZE, @mkopcak, @doktordee, @Marklar, @RobertSlajs, @JirMar...

Tak věřím, že se líbilo. Minimálně naše rodina tím žila. :-D


Howgh!
 
Upraveno:
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom