Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf BINGO - Léto 2017 s GolfProVšechny.cz (od 21.6.)

Stav
Uzamčeno.
:-D to je furt něco, ani akrobatické výkony při losování nestačí, vypichovátko je náhodou pěkné slovo, mé oblíbené. :)
 
Mám na uhlopříčce skoro splněno :) a to se říká, že par hru nekazí. Mě jo - chybí mi tu
 
Tak, dneska zase já, 14.losování - slovo "dřevo"

 
15.losování - slovo "voda". Dobrý, ne? Vybíral jsem ho pečlivě!

Tak dík :( tak už mám třikrát něco po třech....
 
16.losování - slovo "hybrid"
Honzik musi vzdy vsechno napodobovat a tak jedno video on a jeho "hvězda", tak, jak to viděl u mě

 
Heled, proc davas do nazvu videa to slovo?
Vetsi sranda by byla to nechat lidi zkouknout :)
 
17.losování
Dnes jsem Michalovi rozbila telefon, zabery nepovedene. Kdyz se daril odpal, tak jsem nenahravala. Toto je az 10pokus. takze hruza, nevim, jestli to jeste vydrzim. Tak honem, at uz to mate plne!
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
17.losování
Dnes jsem Michalovi rozbila telefon, zabery nepovedene. Kdyz se daril odpal, tak jsem nenahravala. Toto je az 10pokus. takze hruza, nevim, jestli to jeste vydrzim. Tak honem, at uz to mate plne!
Pochvalil vam uz nekdo zahradku? Moc pekna. :)
 
17.losování
Dnes jsem Michalovi rozbila telefon, zabery nepovedene. Kdyz se daril odpal, tak jsem nenahravala. Toto je az 10pokus. takze hruza, nevim, jestli to jeste vydrzim. Tak honem, at uz to mate plne!
Mam, ale v uplne blbym miste.
 

Přílohy

  • IMG_20170707_202428.jpg
    IMG_20170707_202428.jpg
    53,2 KB · Zobrazení: 272
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom