Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf BINGO - Léto 2017 s GolfProVšechny.cz (od 21.6.)

Stav
Uzamčeno.
to jsem na to zvědavá - 2 slova ve svislém sloupci, 2 slova ve vodorovném sloupci a 2 slova v úhlopříčce... takhle se ničehož nedopracuju :eek:
 
7.losování - slovo "putter". Je u nás o to losování hodně zájemců a je vcelku jedno, že @kristyna dělá něco jiného (já nebyl doma, takže se musel zapojit všecehen personál naší domáctnosti)

 
7.losování - slovo "putter". Je u nás o to losování hodně zájemců a je vcelku jedno, že @kristyna dělá něco jiného (já nebyl doma, takže se musel zapojit všecehen personál naší domáctnosti)

jupiiiiii
 
No tak já jsem zatím pěkně jalovej :(
2 slova
Ja mám šest a jsou mi na dvě věci...každý je jinde. :mad:
 
Nebojte, to se seskládá. :) Musí. Dneska má video pře youtube kanál sem dát poprvé už @kristyna sama, tak někdy přes den to bude.
 
Upraveno:
Hele, když by neprošlo tohle, tak já bych si vymyslel určitě něco jiného. A původně to bylo docela jednoduchý - papírky - vylosování slova, za to vlastně může @RobertSlajs. Takže váleček na něj!
 
Hele, když by neprošlo tohle, tak já bych si vymyslel určitě něco jiného. A původně to bylo docela jednoduchý - papírky - vylosování slova, za to vlastně může @RobertSlajs. Takže váleček na něj!
si to s ním vyřiďtě ve čtvrtek. Déšť po vás rovnou smyje stopy :cool:
 
Hele, když by neprošlo tohle, tak já bych si vymyslel určitě něco jiného. A původně to bylo docela jednoduchý - papírky - vylosování slova, za to vlastně může @RobertSlajs. Takže váleček na něj!
Tak pánové, když už něco děláme, tak ať je to pořádně, ne;)?
 
Tohle je strasnej bizar :)
Muj obdiv patri @kristyna ... ja bych doma dostal valeckem na testo, uz pri pouhe zmince tohoto projektu a me ostatky by bylo mozne nalezt v kuchynskem robotu Kitchenaid. :D
Ten projekt a moje cinnost mela byt puvodne jina.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom